Сонник Колдун — до чого сниться ?

Досить часто у снах люди зустрічаються з персонажами, що володіють надприродною силою, або ж самі отримують таку. У разі сюжету про окультних науках уві сні ми бачимо унікальні речі особистого користування, які дозволяють використовувати проти інших силу волі, або навпаки. Проаналізуйте, хто є окультним персонажем, ви або хтось інший.

Велике значення має те, яким чином у сні ви використовували дану вам особливу силу. Якщо проти інших, то ви можете відчувати, що ваші супротивники мають несправедливим перевагою, і вам хочеться зрівняти сили на ігровому полі. Ще один варіант пояснення цього сну — це ваше бажання показати ступінь своєї могутності. І нарешті, третьою причиною таких сновидінь служить ваша особиста риса: ви не даєте виходу накопиченому в душі гніву на адресу оточуючих. Ще одна можливість полягає в тому, що ви, можливо, хочете когось переконати романтичну прихильність до себе. Ви можете проектувати власну силу на незнайомця, який, найімовірніше, представляє когось із знайомих або ж частина вас самих.

У разі, якщо хтось на вас направив наявні у нього здібності, то наяву ви можете вважати, що він користується своїм впливом, який справляє на ваше життя, чи планує влаштувати змову проти вас. Згадайте, коли ви або хтось інший намагалися скористатися магічними силами, були чари успішними чи їм щось заважало.

Якщо у сні ви розмовляєте з чаклуном – ви потребуєте сприяння людини відає в області парапсихології чи знахаря. Це повинен бути літня людина не визнає алкоголю. Якщо ж вам сниться, що ви ворожіть або чаклуєте – не забувайте це сновидіння, проаналізуйте його. Воно сигналізує про те, що у вас є прихований потенціал, розвинувши який ви зможете стати непоганим екстрасенсом. Такий сон часто є віщим.

Побачити чаклуна — сон означає, що станеться щось надзвичайне. Спілкуватися з ним співпрацювати — до непересічній події, неймовірної удачі. Чаклувати самому — вас будуть чекати спокуси, але ви не повинні піддаватися! Не кидайтеся в обійми першого зустрічного і не приймайте надто привабливих пропозицій.

Приснився колдун — значить, вашу душу наповнять честолюбні мрії, але пізніше вони, як не дивно, вас розчарують, і ви будете думати зовсім про інше. Спостерігати за діями чаклуна — сон говорить про те, що перед обличчям наближенням загрози повністю зміниться ваш образ думок.

Чаклун – це погана людина володіє темною душею. У нього немає вірування в силу Аллаха і не вміє його дякувати. Він супротивник, і ошуканець. Чаклун уві сні – це символ особистості здатної змусити людей сперечатися і сваритися, може зробити друзів заклятими ворогами.

Чаклун у сні означає, що ваші честолюбні мрії принесуть вам одне лише розчарування. Стати свідком чаклунства означає наближення неприємності, які вплинуть на ваш образ думок.

Сни про чаклунів віщують небезпеку, зрада або обман. Після такого сну потрібно берегти своє здоров’я і майно. Дивіться тлумачення: Чаклунка, Фея.

Сон про чаклуна обіцяє розчарування в любові і крах надій на щастя.

До неприємності, хвороби, обману.


Залишити відгук