Сонник Кільце — до чого сниться ?

Якщо у сні ви трималися за ручку на дверях, виконану у вигляді кільця, значить, ви вірні Ісламу. Выдергивающий кільце зі своєї дверей повинен знати, що наяву він вчиняє діяння, за яке засуджений оточуючими. Побачити у себе на нозі кільце з срібла або золота туга або клопоти. Можливо, також, вам загрожує тюремне ув’язнення. Якщо жінці довелося знайти в своєму кільці на нозі недолік або, навпаки, поліпшення, в її житті скоро відбудуться зміни. Той, у кого дружина носить під серцем дитину, побачивши уві сні велике кільце із золота, може бути впевнений, що у нього народиться син.

Зламане кільце обіцяє розлучення. Кільце, зняте з рук представника влади, віщує йому відсторонення від посади або втрату важелів управління. Можливо, для нього це знак прийдешнього розлучення з дружиною. Для жінки такий сон ознака смерті чоловіка. Холостяк, надів кільце уві сні, незабаром одружиться. Жінка, яка отримала кільце, народить дитину або стане заміжньою. Перстень з дерева лицемірна жінка. Прийняти срібне кільце від Пророка, аліма або с. а.з добра новина про отриманні знання і успіху. Але не чекайте добра, якщо це кільце було залізним або золотим.

Побачивши, як ви відправляєте кільце до людей свого народу, але отримуєте назад, остерігайтеся відмови при сватанні. Побачений перстень – достаток, тріумф, панування. Відповідно, будь-який недолік в ньому вада в тому, що він символізує. Знайдене у сні кільце пророкує вам або поява на світ дитини, або весілля, або вигоду, яку принесе іноземець. Великими збитками, а можливо і смертю дитини, може обернутися сон, в якому з кільця випадає дорогоцінний камінь. Якщо уві сні ви надягаєте срібне кільце в повній впевненості, що це подарунок Аллаха насправді ви станете набожнее і благонравнее.

Сон про кільце означає зв’язку, дружбу, союз, прихильність, заручини. Отримувати кільце у сні означає, що хтось вірить вам чи любить вас, або ж зробить вам пропозицію. Бачити уві сні золоті кільця і персні у себе віщує почесті, багатство і добробут. Зламати або втратити кільце уві сні — символ розриву відносин і втрати коханої людини. Отримати бронзове кільце в подарунок у сні — до розчарувань, які ви будете сильно переживати, особливо якщо кільце буде мати гострі кінці. Бачити кільця в сні на інших означає, що скоро ви опинитеся в суспільстві заможних людей і заведете нові знайомства. Кільце з бурштину у сні бачити або носити — хороший знак (але тільки для дам).

Залізне кільце отримати у сні — знак важкою, але заможного життя. Дві обручки побачити в сні — до хвороби. Якщо побачите, що вони повисли в повітрі, то заручини буде відкладена або ж зовсім не відбудеться. Розмова про розмір обручок уві сні чути — знак того, що незабаром ви почуєте пояснення в любові. Розмір кільця у сні означає, наскільки велика ваша любов. Обручку носити в сні — знак щасливого сімейного життя або швидкого заручин. Втратити його — до досади; отримувати — вірність коханого. Якщо уві сні ви милуєтеся своєю обручкою, то сон пророкує вам щастя і благополуччя в сімейному житті. Якщо ж кільце раптом потьмяніє, то ваше щастя несподівано насупиться якимось неприємним подією — сваркою або зрадою. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Наснилося кільце може уособлювати собою договір або покладання на себе якихось зобов’язань — наприклад, пов’язаних зі вступом у шлюб. У ряді випадків кільця служать вказівкою на прагнення сновидця взяти зобов’язання на себе або ж переконатися в тому, що інші особи взяли на себе зобов’язання по відношенню до нього або до якомусь підприємству. Якщо наснилося чарівне кільце, це може означати, що сновидець отримав від долі надприродні можливості.

«Пшеничні кола» або кільця, намальовані на землі, пов’язані з захистом, оскільки кільце служить межею, яку не дозволено перетинати злим силам. У снах такого роду ви можете відчувати занепокоєння через невблаганно наближаються до вас обставин і відчувати потребу в заступництві. Кільце вами уві сні було знайдено або ви його зробили самі? Чи є у вас відчуття, що ви в змозі його контролювати? Згадайте, можливо, хтось використовував дане кільце для отримання над вами влади, і якщо це так, то хто це був.

Якщо у снах на вівторок ви побачили на своєму пальці перстень, то ваші діти доставлять вам незабаром радісні хвилини. Сон на понеділок, в якій вас обдарували колечком, знаменує те, що у ваших любовних відносинах закінчився період тертя і настала повна гармонія. У ніч на суботу зламане кільце сниться до скандалів і сварок із супутником життя.

Снилися кільця на чужих пальцях — значить, ваш новий знайомий дуже швидко набридне вам, і ви станете обтяжуватися їм. Такий же сон на неділю попереджає про можливі плітках, яких ви повинні остерігатися. Втрата свого колечка сниться до того, що ви можете втратити все своє майно або довіру людини, який відіграє у вашому житті дуже важливу роль. Якщо сниться, що ви прикрасили свій палець колечком, значить, ви отримаєте приголомшливу популярність у представників протилежної статі.

Кільце — є символом жіночих статевих органів. Надягання кільця на палець або зняття його — символізує статевий акт. Якщо вам подарували кільце, в особливості золоте — хтось прагне вступити з вами в тривалі стосунки (шлюб) або хоче значно поліпшити існуючі відносини. Якщо ж кільце даруєте ви — в такі відносини хочете вступити саме ви. Безліч кілець у жінки — символізує її лесбійські нахили, а у чоловіка – прагнення до бездумного колекціонування все нових партнерок. Зламане кільце — символізує проблеми зі здоров’ям. Втрачене кільце — символізує розрив з партнером або прагнення до нового партнера.

Кільце — це уособлення кола подій, невирішених проблем, вірності, прихильності, клятви. На палець коханої людини надіти кільце — такий сон говорить про те, що ви завжди стримуєте свої обіцянки і залишаєтесь віддані власним почуттям. Незнайома людина на вашу руку одягає обручку — одержите несподівану допомогу у вирішенні давно мучить вас проблеми. Невдалі спроби підібрати собі кільце за розміром кажуть, що ви не відчуваєте серцевої прихильності ні до кого. Погано, якщо кільце злетіло з вашого пальця: вам загрожує суворе життєве випробування за порушення слова і клятви вірності.

Кільце — це символ верховенства соціального «понад-я»: політичного, релігійного, а також емоційно-чуттєвої влади сімейного оточення. Воно означає, що людина прийняла свою роль, або ж говорить про його відданість правилам і приписам. В більшості випадків цей спосіб нейтральний і просто є вказівкою на якусь особу. Набагато рідше образ вказує на надзвичайно негативну психологію, що передається від покоління до покоління шляхом переродження несвідомої психічної інформації.

Якщо у сні Ви носите в руках кільця — значить, попереду у Вас нові справи, в яких Ви будете щасливі. Зламане кільце означає сварки і нещастя в подружніх справах і розрив відносин для закоханих. Якщо дівчина отримає уві сні кільце — значить, її хвилювання, пов’язані з коханим, позаду, так як відтепер він повністю присвятить себе її сьогодення і майбутнього. Бачити уві сні кільця на інших — означає зростання Вашого добробуту та нові знайомства.

Для заміжньої жінки побачити в сні, що з її пальця кільце впало, — це означає, що чоловік змінить їй з негідною жінкою, з-за чого може виявитися зіпсованої вся його життя. Для жінки побачити, що її обручку поламалося, — чоловік захворіє або помре. Кільце, давящее на палець або врізається в нього, сниться до того, що захворіє хтось. Приснилося, що ви одягали на свій палець кільце, — значить, з коханою людиною ви вступите в шлюб.

Наснилося, кільце — це символ нової дружби, любові або одруження. Обручку, золоте або срібне кільце сниться до щасливого сімейного життя і безлічі славних дітлахів. Дарувати кому-небудь кільце — сон призиває вас повірити серцю, яке повно до вас ніжності. Подарували кільце вам — вас щиро люблять. Ламати кільце у сні — друзі будуть нещирі, ви посваритеся з ними.

Приснилося кільце з каменем — попереду печаль, хоча точне значення залежить ще і від того, який саме був камінь. Обручка — знак розлучення, нездійснення шлюбних надій. Старовинне — у вас з майбутнім партнером буде існувати кармічна зв’язок. Будь-яке інше (велике або який-небудь предмет у формі кільця) — ви рухаєтеся по колу і не хочете дивитися вперед.

Зламане кільце сниться до розбратів між подружжям. Закоханим такий сон обіцяє розрив відносин. Якщо дівчині сниться, що їй подарували кільце, це означає, що вона перестане хвилюватися з приводу свого коханого – він доведе їй свою любов і готовність до спільного майбутнього.

Побачити кільце — до симпатії і веселій весіллі; одержати в подарунок — до відданої любові; носити обручку — до одруження і щасливого сімейного життя; втратити — до досади.

Вам зроблять пропозицію, у вашому житті з’явиться любовний зв’язок; втратити кільце — до розлуки, розлучення.

Набувати кільце з коштовним каменем, повна пазуха дорогоцінних каменів — велика неприємність.

Любов; вірність; заміжжя, одруження. Тисне, впало, втратити розрив відносин, розлучення.


Залишити відгук