Сонник Ковбаса — до чого сниться ?

Паличка хороший ковбаси — сильний сексуальний потяг. Бачити уві сні ідеально покладену на тарілці ковбасу — позначають сексуальні відносини, якими ви задоволені. Якщо приснилися некрасиві залишки ковбаси — такий сон означає проблеми у справах інтимного характеру.

Бачити ковбасу — до дрібних радощів; є — до несподіванки. Робити своїми руками — заробите щастя і благополуччя старанною працею. При цьому пересолити — є ймовірність перенапруження, у тому числі емоційного.

Якщо уві сні чоловік їсть ковбасу – до банкрутства. Якщо жінка уві сні їсть ковбасу – до хвороби живота. Готувати ковбасу – символ небезпеки. Купувати ковбасу – до шановним гостям.

Бачити уві сні ковбасу — міцне здоров’я. Для хворих — швидке зцілення. Якщо ковбаса приснилася не свіжої — хвороби. Бачити уві сні ковбасу з кров’ю — удача в особистих відносинах.

Бачити її чи є в сні — знак легкої наживи, одержання спадщини чи виграшу. Приготування ковбаси у сні означає, що ви постійно дбаєте про майбутнє своєї сім’ї.

Готувати уві сні ковбасу — такий сон означає, що багато ваші починання будуть супроводжуватися успіхом і везінням. Є її — ваш будинок буде скромним, простим, але милим.

Побачити — будете розважатися; є — сон говорить про те, що ви перебуваєте в очікуванні виконання бажання; готувати подбаєте про власному будинку.

Побачити кров’яну ковбасу — сновидіння означає, що поруч з вами буде повно простаків. Це обставина ви постараєтеся звернути собі на користь.

Готувати ковбасу у сні – до удачі в багатьох починаннях. Їсти уві сні ковбасу – до набуття скромного, але дуже милого дому.

Якщо вам сниться, що ви їсте ковбасу, це означає, що ви знайдете щастя не в грошах, а в любові.

Дрібна радість; легка нажива.


Залишити відгук