Сонник Кавомолка — до чого сниться ?

Пити каву у сні — до приємній, дружній бесіді, в якій ви зможете відкрити співрозмовникові свої сумніви. Пригощати інших кави або продавати його — знак довірчих відносин. Обсмажувати зерна кави означає, що ви будете шукати достойний вихід з делікатного становища. Кавова гуща означає сумніви і недовіру. Запах кави означає, що вас чекають приємні зустрічі, милі бесіди, компліменти, які посиплються на вас як манна небесна, в той час як ревниві дружини будуть кидати косі погляди в вашу сторону. Чути, як мелють кави, — знак отримання тривожних звісток про невдачу у справі.

Якщо приснилася кавомолка, будьте вкрай обережні, адже вам загрожує страшна небезпека. Щоб уникнути її згубних наслідків, вам доведеться задіяти всю свою енергію, обачність і стійкість. Почути звук перемалывающего кавові зерна пристрою — такий сон попереджає, що проти вас намічається зло, і вам навряд чи вдасться з ним впоратися. Купили кавомолку — загрозу накличеш на себе самі; продали — ризик небезпеки істотно знизиться.

Кофемолка сниться до серйозної фінансової катастрофи. Такий же сон на середу свідчить, що ваша кмітливість допоможе вам вихопити вам належить майно з чиїхось загребущих рук. Звуки працюючої кавомолки сняться до того, що за вашою спиною почнуться пересуди, а предметом обговорення стане ваше сімейне життя.

Бачите кавомолку — сон попереджає вас про якийсь майбутньої біди. Вам слід бути відтепер вкрай обачним і зробити все, щоб уникнути майбутніх проблем.


Залишити відгук