Сонник Кав’ярня — до чого сниться ?

Сон, у якому ви бачили кафе чи кав’ярню, говорить про вашу схильність до легковажності і розбещеності. Якщо знаходилися всередині, пили каву і перекушували — таке сновидіння видає ваше прагнення до розкоші і популярності. Перебуваючи в кафе, влаштували бійку або бешкет — це значить, щоб прийти до слави, ви оберете шлях гучних публічних скандалів. Бачили, як це зробив хтось інший, — доведеться розплачуватися за чужі негарні вчинки. Вийшли з кафе — ви відмовитеся від амбіцій і станете жити і мріяти більш скромно.

Приснилося, що ви бачили кав’ярню або перебували в ній, — такий сон говорить про те, що ви будете водити дружбу з людьми, відкрито вам не симпатизують. Така поведінка буде повним божевіллям. Є ризик того, що якісь негідні жінки зроблять об’єктом своєї полювання вашу добропорядність, а заодно і майно. Були господарем кав’ярні — візьмете під контроль двозначну ситуацію.

Бачити або відвідувати кав’ярню у сні передвіщає, що ви будете підтримувати дружні стосунки з людьми, які неприязно ставляться до вас.

Приснився кав’ярня говорить про те, що низькі і розпусні жінки зіпсують вашу репутацію.


Залишити відгук