Сонник Каву — до чого сниться ?

Якщо в сновидінні ви пили каву, це говорить про те, що ваше одруження, м’яко кажучи, не викличе захоплення у друзів. Для сімейних людей сон означає, що вони будуть частенько сваритися зі своїми другими половинами. Готувати каву — до невдачі в справах. Подавати — до втрат. Купівля сниться до того, що вам вдасться без найменших проблем зберегти своє добре ім’я довіру оточуючих. Якщо уві сні бачила кави або виробляла з ним які-небудь дії молода жінка, це пророкує їй, що, забувши про обережному поводженні, вона ризикує стати об’єктом для бурхливого обговорення громадськості.

Обсмажувати каву — молода жінка після такого сну уникне подстерегавшего її зла, щасливо вийшовши заміж за іноземця. Приснилася кавова гуща — значить, чекає боротьба з несприятливими обставинами та напастями, яка закінчиться успішно. Обсмажена кава служить засторогою від недобрих намірів незнайомців. Якщо приснився зелений кава, це заклик до обережності: вам загрожують дуже серйозні підступи лютих ворогів, якщо ви, звичайно, не прислухаєтеся до цього сну як попередження.

Купувати каву в пакетиках – до важких часів, вам доведеться економити гроші і кошти. Пити каву в пакетику – відчувати труднощі для досягнення власних цілей. Кава смачний і дешевий – побоюйтеся злодіїв та шахраїв у власному домі, не відчиняйте двері незнайомцям. Кава смачний і дорогою – до зустрічі зі старими знайомими після довгої розлуки. Кава з молоком – чекайте в гості незвичайного людини, який буде вам корисний. Дивитися на пакетик і прочитати напис на ньому – хороший знак, який говорить про досягненні поставленої мети. Сон приснився молодий особі – до флірту з незнайомцем, якщо жінки – до пліток і брудних розмов про її особисте життя.

Пити його в сні — до приємній, дружній бесіді, в якій ви зможете відкрити співрозмовникові свої сумніви. Пригощати інших кава — знак довірчих відносин. Обсмажувати у сні зерна кави означає, що ви знайдете гідний вихід з делікатного становища. Кавова гуща у сні означає сумніви і недовіру. Бачити уві сні зелені зерна кави — знак міцних уз, яким загрожують підступи ворогів. Запах кави у сні передвіщає приємні новини. Чути в сні, як мелють кави, — знак отримання тривожних звісток. Вдало продавати в сні кави в розлив означає прибуткова справа.

Якщо вам сниться, що ви п’єте цей підбадьорливий напій, це означає, що ваш шлюб викличе невдоволення і несхвалення друзів. Подружжю такий сон обіцяє часті сварки і незгоди. Якщо дівчині сниться кави, незалежно від того, п’є вона його чи варить, це застерігає від необачних вчинків і безладді. Її вчинки будуть обговорювати всі знайомі і друзі. Якщо їй сниться, що вона обсмажує кави, це віщує порятунок від неприємностей завдяки вигідному шлюбу з іноземцем.

Спробувати каву — такий сон означає, що все у вашому житті буде складатися як не можна краще. Людина, яка страждає від самотності після сну зустрінеться з люблячим, відданим і надійним партнером.

Пити або готувати — будете займатися інтелектуальною працею, спілкуватися з розумними людьми. Вирощувати — чекають представницькі обов’язки, які стануть для вас непосильною ношею.

Кави сниться до серцевої, теплій бесіді в інтимній обстановці. Пити будеш на прийомі, підсмажувати зерна — візит, готувати домашні вигоди, молоти — тривога, купувати — витрати на гостей.

Капучино (кава з молоком) вказує на позитивну можливість дружніх або сексуальних відносин.

Кава, какао – занепокоєння; удача.


Залишити відгук