Сонник Кочерга — до чого сниться ?

Якщо жінка бачить себе в сні з кочергою в руках, скоро її матеріальне становище значно покращиться. Ворушити вугілля кочергою — вона марно намагається дізнатися про минуле чоловіка. Сон підказує їй, що минуле ворушити не слід. Якщо вона уві сні загрожує комусь кочергою, значить, у відносинах з чоловіком з’явиться холодок. Якщо б’є — вона може виявитися жертвою марних наклепів, як на неї, так і на її близьких — сон є попередженням про те, що не можна допускати в будинок недружньо налаштованих до її родині гостей.

Приснилося, як ви нею заважали дрова в грубці — провісник того, що скоро у вас з’явиться бажання працювати на добру совість і робити це з якимось особливим запалом. Якщо ви просто заважаєте нею — чекайте подорожі в далекі краї, завдяки якому ви познайомитеся з дуже цікавою людиною.

Якщо у сні ви орудуєте кочергою, то в житті вам належить брати участь в суперечках. Якщо ж кочерга розпечена до червоного, то і майбутні спори будуть дуже гарячими. А от якщо ви знайшли кочергу, то цей сон обіцяє вам прибуток і достаток в домі.

Якщо вам довелося нею скористатися в сні — у найближчий час ви можете потрапити у погану компанію. Якщо цей сон приснився дівчині, то вона може повести себе незабаром вкрай аморально.

Кочерга, як і будь довгий предмет — є чоловічим символом. Рівна кочерга — говорить про гарний сексуальне здоров’я. Гнута або іржава кочерга — символізує згасання статевої сили.

Бачити уві сні розпечену до червоного кочергу чи битися, орудуючи кочергою, означає, що випали на Вашу долю Ви зустрінете у всеозброєнні.

Сон про неї віщує розбрат і суперечки. У гніві схопити кочергу у сні означає, що вам слід бути обачним, щоб не наробити дурниць.

Треба сваритися, лаятися, справа може дійти до бійки.

Ввяжетесь в суперечку.


Залишити відгук