Сонник Кнут — до чого сниться ?

Бачити батіг, що висить на стіні поруч із зброєю, попереджає Вас про те, що належить вступити в боротьбу з сильним противником. Жінка, побачивши такий сон, спокусить чоловіка, який їй подобається. Отримати удар батогом попереджає, що Ви отримаєте заслужене покарання за провину. Бачити людини, віртуозно володіє батогом, говорить про те, що у Вас з’явився суперник. Якщо такий сон приснився жінці, її чекає успіх у чоловічому товаристві. Якщо кнутовище зламалося, то Вас чекають всілякі неприємності з родичами і колегами. Поганяти коня, клацаючи в повітрі батогом, попереджає, що Ви прискорюєте нормальний хід подій і занадто багато вимагаєте від оточуючих, викликаючи їх невдоволення.

Побачений батіг — це ваші майбутні домашні негаразди. Вручати його кому-небудь — до печалям. Купувати батіг для когось- це означає, що ви доставите радість і задоволення іншій людині. Втрата батога сниться до того, що ви будете жити в достатку, ваші вчинки будуть дуже вдалими.

Батіг уві сні майструвати — вистачить сумувати, побільше посміхайтеся і радійте, тоді й у житті все налагодиться. Бити кого-небудь батогом — вам недалеко до нервового вибуху, правда потім все буде добре, але сором за емоційну поведінку буде довго ще вас переслідувати.

Бачити кнут – недоречні спори, розбіжності та непорозуміння з друзями. Підганяти батогом кінь, вам треба бути впевненіше і сміливіше, тоді і поставлені цілі будуть досягнуті. Вас побили батогом — на горизонті з’явився суперник, приведіть в порядок особисте життя.

Сонник попереджає про небезпеку, хто-то вам загрожує. Вдарили кнутом кого-то, значить звільнитися від своєї другої половини, вона вже дуже вам в тягар. Якщо вдарили батогом вас — сварка зі значимою для вас людиною.

Якщо батіг впав з неба, то це вказує на гнів, страждання і неприємності. Хто побачить у сні батіг, той очолить розподіл обов’язкової милостині (Закят) серед потребує в ній категорії людей.

Батіг побачити у себе або інших, означає, що потрібно іноді притримати мову, ваші уїдливі зауваження ображають близьких вам людей. А ви навіть не підозрюєте про це.

Якщо вам приснилося, що вас вдарили батогом, то незабаром чекайте нову суперницю, яка спробує відбити у вас вашого коханого.

Бачити його, використати або просто тримати руках у сні означає, що вас чекає скандал і сімейні чвари.

Сон про приснившемся батіг загрожує неприємностями в сім’ї і пригодами скандального характеру.

Необхідно зайнятися улюбленою справою і відволіктися від родичів, які сильно вам докучають.


Залишити відгук