Сонник Книжковий магазин — до чого сниться ?

Книжковий магазин в сновидінні — символізує ваше прагнення до частої зміни партнерів, причому ви можете одночасно підтримувати відносини з кількома партнерами практично одночасно. Розглядання книг в магазині — говорить про ваші труднощі при виборі партнера. Покупка великої кількості книг — символізує вашу високу сексуальну активність і готовність до нових подвигів в ім’я Венери. Відхід з магазину без покупки, тобто ви не знайшли потрібного вам товару — символізує наступаючу імпотенцію для чоловіка, і втрату сексуальної привабливості для жінки.

Бачити себе в книжковій лавці і при цьому, полиці заставлені книгами, передрікає, що у вас буде дуже багато різних справ. Бачити, як книги горять – символ втрати близької людини, можливо, ви втратите одного. Дивитися на книги – чекайте доброго діла. Бачити себе рвущим книги – ви в забутті. Гортати книги – гряде нове знайомство. Уві сні читати книгу – чекайте звісток.

Побачити книжковий магазин порожнім у сні означає, що ваші пропозиції будуть відкинуті. Якщо вам присниться, що в магазині повно покупців, то знайдеться багато жадібних і заздрісних людей, які захочуть поживитися за ваш рахунок. Магазин, повний товарів, означає життєві чвари і безліч різноманітних клопоту.

Побачити себе уві сні в книжковому магазині, де безліч книг, передвіщає, що вам вдасться поєднати кілька занять і отримати в теж час масу задоволень. Якщо ж книжкові полиці порожні – в буття вам буде не вистачати коштів або ж умови для роботи будуть несприятливі.

Бачити перед собою полки, де стоїть дуже багато книг, але ви ніяк не можете вибрати щось підходяще собі, говорить про те, що в своєму житті ви трохи важко, вибираючи яким шляхом у житті вам йти.

Книжковий магазин — можливості, плани, відносини, нові захоплення (залежно від змісту стелажів). Вибирати, гортати книги вибір життєвого спрямування, нове заняття.

Книги в сні – символізують силу і всевладдя. Особливо, якщо книга або книги могутні, відомі.


Залишити відгук