День Народження 16 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Народжені 16 лютого вкрай парадоксальні і надзвичайно загадкові. На перший погляд ви відважний і енергійний екстраверт, однак більш спостережлива людина помітить у вас шукача істини, завороженого світом таємничого і містичного. Незважаючи на надзвичайну яскравість і відкритість, ви схильні братися за справу набагато серйозніше, ніж можна подумати. Спритний фізично, ви володієте настільки гнучким розумом, не боїтеся відповідальності і неочікуваних змін. Коли підвертається цікава можливість, ви з зацікавленістю та ентузіазмом відгукнулися на неї.

Народжені 16 лютого повинні бути особливо уважні до власного здоров’я. Багато хто з них страждають від хронічних захворювань. Оскільки душевну рівновагу цих людей може бути порушено різноманітними обставинами, необхідно регулярно займатися спортом, щоб зміцнити тіло і дух. Їм неодмінно треба дотримуватися правильної дієти, більше гуляти, уникати вживання алкоголю і стримувати свій апетит. Робота у народжених 16 лютого повинна розумно чергуватися з відпочинком, оскільки вони схильні віддавати улюбленій справі надто багато сил.

Народжені 16 лютого є яскравими, імпульсивними, відчайдушними особистостями, здатними вдихнути життя у все, чим би вони не займалися. Дії цих людей відрізняються спонтанністю. Багато з них не визнають півтони. Якщо гуляти, так з розмахом, якщо сміятися, так до сліз, якщо співати, то в повний голос — ось девіз тих, хто народився в цей день. Тим не менше з народженими 16 лютого пов’язана одна проблема, суть якої полягає в тому, що показна хоробрість цих людей насправді нерідко виявляється ширмою, що приховує боязку, закомплексовану, невпевнену в собі натуру, схильну культивувати в собі страждання. Без залишку присвячуючи себе дружнім стосункам, роботі, сім’ї, дітям, вони дуже болісно переносять той факт, що іноді їм доводиться діяти навіть всупереч власним «я». Навіщо? Хоча б для того, щоб підтримати своє реноме в очах оточуючих.

Знак Зодіаку 16 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Повітря, які відрізняються наступними якостями: спрямованість у майбутнє, незалежність, лояльність, невтомність у роботі, космополітизм.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за новаторство. Ця планета — головний покровитель для астрологів. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідає за м’якість характеру, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Водолій, знак зодіаку народжених 16 лютого, наділяє своїх підопічних привабливою загадковою аурою і складною, суперечливою натурою. Але вплив знака Риб вже дуже сильно, і це відчувається в народилися 16 лютого людей: їх вабить все містичне, загадкове, непізнаванне. Ви шукайте істину, а з боку здаєтеся енергійним, сміливим, товариською людиною. Ви дійсно відкриті до навколишнього світу, але менш легковажні, всупереч чомусь про вас думці. Насправді ви серйозний і глибокий чоловік. Зміни і борг не тиснуть і не лякають вас, ви ставитеся до життя філософськи. Гострий розум, чудове здоров’я від народження, гнучкість в повній мірі вам притаманні. Ви ніколи не упустите шанс, не виберете животіння в ліні замість нового і цікавого справи.

Народжені в цей день не люблять, а головне, не вміють програвати. Поразка, особливо публічне, для них рівносильно смерті. Ці люди здатні на велику грубість і велику ніжність, великі злети і… що стосується падінь — вони все ж краще їх уникати. Їм важко дотримуватися золотої середини, тому спілкування з ними часто нагадує гулянку на пороховій бочці: і весело, і страшно, але завжди небезпечно. Напевно, саме з цієї причини народжені 16 лютого часто залишаються наодинці. У той же час народжені 16 лютого у чому позитивно сприймають життя, особливо це стосується їх ставлення до дітей і тварин.

Серед них часто зустрічаються чудові батьки, які навряд чи будуть смикати через дрібниці власних нащадків. Чоловіки, народжені в цей день, безсумнівно, мають задатки керівника, так як вони здатні захопити своїми ідеями будь-який колектив. Жінки, будучи натурами сверхэмоциональными, зазвичай привертають до себе пильну увагу протилежної статі. І ті й інші вкрай винахідливі в питаннях сексу, проте в інтимних стосунках народжені 16 лютого воліють стійкі, роками перевірені зв’язки.

Основний принцип у спілкуванні з людьми, народженими 16 лютого, зводиться до природного повазі їх життєвої позиції, незалежно від того, до якого класу вони належать або яку політику поділяють. Якщо народжені в цей день раптом відчують, що їхня точка зору не викликає достатньої співчуття, вони здатні надовго піти у себе. Іноді, правда, в такій ситуації у них спрацьовує інстинкт опору, як правило, відкрито проявляється у спалахах неприборканого гніву. Хоча в цілому ці люди добродушні, найчастіше їх непередбачувані реакції можуть дратувати оточуючих, тому народжені 16 лютого повинні тримати свої емоції під контролем.

Чоловік Водолій — народився 16 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 16 лютого — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — терплячий, незалежний, ідеалістичний. Вони мають достатній набір лідерських якостей, щоб повести за собою людей, підпорядкувати їх своїм ідеям, згуртувати навколо якоїсь мети і вести їх за собою по шляху її реалізації. Чоловіки, які народилися 16 лютого, можуть бути відмінними начальниками, адже їх ідеї швидко стають ідеями всього колективу, вони здатні повести за собою натовп.

Жінка Водолій — народилася 16 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 16 лютого, характеризуються такими якостями: така дама — приваблива, що викликає, цікава. Жінки ж, народжені в цей день, мають воістину приголомшливою емоційністю, зазвичай вони популярні у сильної статі. Пов’язано це з їх неабиякою зовнішністю, як і з підвищеною емоційністю, так і їх позитивний настрій на життя, притягує до них чоловіків. З них виходять чудові драматичні актриси.

День Народження 16 Лютого

16 лютого — як впливає на ваш характер дата народження? Люди, народжені 16 лютого знак зодіаку Водолій, мають вибуховий, відчайдушний характер, їх дії стрімкі і непередбачувані. При їх появі все навколо приходить в рух, сама атмосфера здається наелектризованої. Рішення вони приймають швидко, довго не роздумуючи, і кидаються в черговий проект, стрімголов. Розваг і громадським заходам вони віддаються всією душею. У професійній діяльності вони викладаються на повну силу. Їм невідомі кордону і сумніви.

Проте в душі люди, народжені 16 лютого знак зодіаку Водолій, боязкі і невпевнені в собі особистості, потребують схвалення оточуючих. Чуже засудження глибоко уражає їх, не даючи їм відчувати себе щасливими. За гучною і безстрашної оболонкою ховається тонка, ранима душа, яка страждає від нерозуміння оточуючих і від власної недосконалості. Своїй сім’ї і друзям вони приділяють весь вільний час, не залишаючи собі ні хвилини. Якщо заради спокою своїх близьких їм доводиться переступати через себе, це викликає сильний протест в їх душі. Однак вони не можуть змінити своє ставлення до життя, оскільки їх репутація для них важливіше власних бажань.

Поразка важко сприймається людьми, народженими 16 лютого знак зодіаку Водолій, і перемоги вони домагаються будь-якою ціною. Для них дуже важливо виправдати очікування оточуючих і не зруйнувати їх уявлення про себе. У їх житті успіх змінюється невдачею, а розмірено поточне існування їм невідомо. Їх близьким завжди доводиться бути напоготові, чекаючи катастрофи або нещасного випадку. Спокійна і стабільна життя поруч з ними неможлива, що призводить до зникнення потенційних кандидатів на роль супутника життя.

Але в цілому життя здається людям, народженим 16 лютого знак зодіаку Водолій, досить прийнятною, і багато які події вони сприймають з позитивної точки зору. В якості батьків вони користуються симпатією і взаєморозумінням своїх дітей, оскільки дають їм повну свободу самовираження і не пригнічують їх особу. Також вони відчувають дивну прихильність до тварин.

З чоловіків, народжених 16 лютого знак зодіаку Водолій, виходять хороші керівники, так як вони здатні вдихнути життя в самого інертного працівника. А представниці жіночої статі користуються підвищеним чоловічою увагою, чому сприяє їх яскрава зовнішність і ексцентричність. Але і ті, і інші мають багату фантазію в статевих питаннях, хоча воліють тривалі, стабільні відносини, і сильно прив’язуються до партнера.

Правильна лінія поведінки щодо людей, народжених 16 лютого знак зодіаку Водолій, полягає в повному розумінні і прийнятті їх життєвих принципів, незважаючи на їхнє суспільне становище і приналежність до соціального прошарку. В іншому випадку вони повністю замикаються в собі, і не реагують на зовнішні подразники. Їм важливо відчувати підтримку близьких і розділяти з ними свої ідеали, прагнення. Якщо ж їхні погляди на життя не зустрічають розуміння, це може викликати у них неадекватну реакцію, не зовсім пропорційну викликали її причин. Але зазвичай вони цілком розумні і врівноважені, тому їх несподівані спалахи гніву шокують оточуючих і відштовхують їх від цих людей. Тому їм потрібно позбавлятися від негативної енергії, спрямовуючи її в інше русло — на роботу або заняття спортом.

Любов і Сумісність

Близькі відносини здаються вам занадто складною матерією. Ви дихаєте розрідженим повітрям фантазії і можете стикатися з нерозумінням оточуючих. Вам потрібен партнер, здатний зрозуміти ваше мінливий настрій і періодичну потреба в самоті.

Дуже хороша сімейна і любовна сумісність чоловіків і жінок Водолія, народжених шістнадцятого лютого зі знаками Терезів, Близнюка і Стрільця. Саме з цими людьми, у них найбільш високі шанси щасливо прожити життя в шлюбі.Можливий сприятливий шлюбний союз і з Козерогом, Рибою і Овном. Шанси досить чималі і вони присутні. Але в шлюбі, для комфортного життя під одним дахом, поступатися повинні обидва, як і відповідальність повинна бути обопільна. Зовсім мало завидна перспектива у Водолія з Тельцем, Дівою, Рак, Водолієм і Скорпіоном. Шансів налагодити сімейні відносини невеликі, хоча вони і є. В цілому ж — шлюб ненадійний, малоймовірно, що вони готові змінити себе, причому обопільно, заради загального благополуччя.

Робота і Кар’єра

Народилися 16 лютого – люди крайнощів, часто вони не знають міри. Це стосується буквально все в їх житті. Вони рвучкі, настрій у них змінюється часто і без видимих причин, але вони завжди яскраві і привабливі як загадкова коштовність. Роботою або хобі вони займаються з повною віддачею і, що називається, з душею, відпочинку також віддаються на всю котушку.

Часто вони не бачать нюансів і півтонів, ділячи життя на яскраві, однозначні кольору. Але їх сміливість і бравада – майже завжди маска. В глибині душі ці люди – нещасні страждальці, яким важко жити в грубому світі з обмеженнями. Вони вважають, що повинні в першу чергу робити все для близьких, друзів, колег – для інших людей, вічно засовують свої власні бажання і примхи подалі, але невдоволення накопичується, змушуючи їх страждати.

Так підходити до життя все ж не зовсім правильно, адже наша підсвідомість – не смітник, щоб заганяти туди біль, незадоволеності, страхи і нереалізовані бажання, одного разу весь накопичений негатив прорве греблю, і тоді вашому психічному здоров’ю і нервовій системі не поздоровиться. Може бути, слід все ж не приймати жертовну позицію і приділяти увагу і своїм бажанням теж?

Здоров’я і Хвороби

Пам’ятаючи про те, дату 16 лютого — який знак зодіаку протегує, ми повинні попередити народжених в цей день людей про необхідність регулярних фізичних навантажень, так як ваш спокій і емоційність схильні іноді виходити з-під контролю. Спорт допоможе вам скинути надлишки енергії, і вам буде легше тримати себе в руках.

Намагайтеся не переїдати, частіше бувати на свіжому повітрі, відмовитися від вживання спиртного, не є без розбору що попало. Частенько ви стаєте трудоголіками, тому не забувайте про відпочинок і сон. Від роботи, навіть коханої, теж обов’язково потрібно відпочивати. Відвідуйте лікарів заради профілактичних оглядів, тому що ви схильні до хронічних захворювань.

Доля і Удача

В цей день народжуються добрі, щирі, незалежні, сміливі люди. Вони працьовиті, знають чого хочуть в той чи інший момент. У них розвинена інтуїція, і це допомагає їм зробити правильні кроки в потрібному напрямку. Їх уміння передбачати допомагає бути завжди на плаву і успішно вести справи, уникаючи неприємних ситуацій і втрат. Вони можуть проявити себе у театральній діяльності, в літературі, мистецтві. В шлюбі зазвичай щасливі. В матеріальній сфері все буде залежати від уміння зберігати зароблене.

Поради Водоліям, Народженим 16 Лютого

Народилися 16 лютого вимагає від оточуючих поваги і толерантного ставлення до їх дивацтв або особливостям. Зіткнувшись з різким запереченням або зневагою з боку оточуючих, вони здатні замкнутися, стати похмурими й мовчазними, а ще більшою мірою тримаючи все в собі.

Їх невдоволення буде лише зрідка проявлятися несподіваними спалахами люті й злості. Добрі від природи, ці люди можуть викликати несхвалення оточуючих своєю непередбачуваністю і бурхливими емоціями. Їм варто працювати над собою і вчитися тримати себе в руках. Зрозумійте, що не все так само швидко реагують на життя, як ви. Дайте їм час зорієнтуватися.


Залишити відгук