Сонник Книга — до чого сниться ?

Книга в сновидіннях означає мудрість, знання, дар передбачення. Побачити величезні заставлені книжками полиці, серед безлічі яких ви ніяк не можете знайти собі підходящу, — такий сон говорить про те, що вам складно зробити вибір свого життєвого шляху. Тримати в руках книгу і читати написи на незнайомому для вас мовою — це до відкриття прихованих досі здібностей.

Приснилася книга, в якій були порвані сторінки, — значить, рішення, яке вам належить прийняти, буде настільки необачним і непродуманим, що всі ваші задуми виявляться зірваними. Отримати в подарунок книгу — це ознака вашої мудрості і далекоглядності. Цілком імовірно, що ви самі не здогадуєтеся про свій дар. Тримати старовинну книгу про магії — такий сон говорить про вашу гріховності і майбутньому падінні, а також про те, що ви керуєтеся егоїзмом.

Сни, в яких є книги, які вважаються добрими, оскільки після них в житті з’являється гармонія. Для заміжньої жінки зі сну полиці з книгами — це обіцянка їй сина, якому належить досягти великих інтелектуальних висот і зробити своє ім’я знаменитим. Для дівчини такий сон означає, що у неї буде вчений чоловік. Читати книгу — сон до вашої майбутньої слави. Закрити і відкласти нецікаву книгу — готуйтеся до неприємних зустрічам і складним обов’язків. Взяти книгу в дар — в серці постукає довгоочікувана любов.

Книга уві сні — це ознака сили і могутності. Інший раз вона вказує на доброзичливу і цікавого співрозмовника. Книга в руках маленького хлопчика — до радісної звістки, а в руках дівчинки або дівчата — до ще більшого радісної звістки. Тримати в руці відому, почесну книгу, значить, придбати більшу силу, а тримати закриту, невідому книгу — до близької смерті. Писати книгу — віщує придбання чогось негожого релігією. Рвати книгу — до позбавлення від смутку і всього поганого, і до досягнення блага і добра.

Розглядати або читати – шана, повага, багатство. Для авторів — бачити, що їх твори друкуються перш ніж книга вийде у світ, буде багато неприємностей. Намагатися виявити прихований сенс текстів вчених авторів – почесті, нагороди за довгий працю. Бачити читаючих дітей – говорить про гармонії і хорошому поведінці молоді. Старовинні книги – остерігайтеся зла в будь-якій формі.

Сон про книгу є символічним позначенням, яке надає форму якогось стереотипу, категоричній редукції «понад-я», зафіксованої в поведінці. Це відображення теоретичного обґрунтування матриці в поточних подіях, не дають людині можливості здійснити становлення — прогресивне або функціональний.

Читати книгу — сон до духовного зростання, піднесення. Гортати — будете навчатися, отримувати знання; абітурієнтам цей сон передвіщає вступ до вузу. Взяти, знайти, вкрасти — до вас потраплять дуже важливі відомості; можете зробити відкриття, стати творцем вчення. Рвати або втрачати — ваші зусилля будуть оцінені по заслугах.

Бачити книгу — познайомитеся з ким-то; дивитися на неї — вас чекає участь в якомусь гарному справі; читати — отримаєте раптові вести; гортати, рвати — щось буде зраджена вами забуттю; багато книг — у вас буде багато справ; горіла у сні — втратите одного.

Якщо у сні ви бачили, читали або купували книгу, це говорить про характер вашого майбутнього життя — світлою, радісною, свідомою. Можете стати автором якогось відкриття, досягнувши в науці чималих успіхів.

В сновидінні цей символ означає мудрість, знання, передбачення. Читання або вивчення книг у сні передвіщає гідні устремління і заняття, спроможність, шану і повагу з боку оточуючих.

Побачити книги — отримаєте прибуток; ймовірні різноманітні веселі події.

Книга лежить на столі — нове призначення, підвищення по службі.

нова людина в оточенні (знайомство); нову справу, заняття.


Залишити відгук