Сонник Ключ — до чого сниться ?

Якщо приснився ключ, це говорить про те, що ви шукаєте способи, щоб вирішити якусь проблему, хочете скористатися найбільш легким з них. Відкривати двері — такий сон розповідає, що в майбутньому у всіх областях знань будуть зроблені найбільші відкриття. Може бути, це буде машина часу. Для сновидця сон обіцяє скрутну ситуацію, з якої він буде прагнути знайти вихід.

Знайти ключ — вас чекають великі справи. З великою часткою ймовірності вас очікує стрімке кар’єрне зростання, який зробить можливим для вашої родини тривалий благоденство. Є ймовірність знайомства з людиною, яка стане причиною того, що ваше життя зміниться на краще.

Зламати ключ — коли-небудь жителі Землі одержать страшне повідомлення про космічної аварії, найімовірніше, з космічною станцією. Побачити цілу в’язку — доля надасть вам шанси відвідати велику кількість країн, причому це буде не так вже й нескоро. У подорожі ви добре проведете час, дізнаєтеся багато нового і цікавого.

Два ключа віщують несподіваний поворот подій. Втратити ключ — потрапите в незручне становище. Хтось віддавав свої ключі вам — в складному становищі, в якому ви опинитеся, хтось допоможе вам, коли ви цього навіть не будете чекати. Образ старця з ключами на поясі означає, що людство знаходиться на порозі важких випробувань.

Приснився золотий ключ — будуть винагороджені по заслугах всі ваші праці по розумінню пошуку істини. Якщо ви шукали ключі від власного житла, це означає, що вас долають проблеми особистого характеру, і зараз ви зайняті пошуком їх дозволу.

Ключі уособлюють собою могутність і владу. Якщо ключі в сні були втрачені, це символізує втрату контролю над станом речей, позбавлення доступу до чого-небудь, неможливість отримати для виконання наявної задачі щось важливе, нездатність знайти підхід до людей або доступ до інформації. Знаходження втраченого ключа говорить про прагнення утвердитися в ситуації, відчути свою можливість змінити її в кращу сторону.

Цікавий сон про знаходження ключа, до якого сновидець раніше не мав ні найменшого відношення. Він може не зуміти знайти йому прямого застосування і при цьому розуміти, що цей ключ дуже важливий. Сон може служити вказівкою на ваші спроби розкрити власний потенціал в собі самих або ж у взаєминах з оточуючими. Згадайте, хто був поруч з вами, коли ви знайшли ключ? Кому ви повідомили новину про знахідку? Значення сновидіння буде розшифровуватися в залежності від відповідей.

Бачити уві сні ключі — означає непередбачені зміни. Якщо уві сні Ви втратили ключі — неприємні події наяву опечалят Вас. Знайти ключі — знак того, що Вас чекає сімейний світ і пожвавлення у справах. Зіпсовані ключі віщують розлуку, причиною якої стане смерть або ревнощі.

Якщо молода жінка в сні втратила застібку з ювелірного прикраси — це обіцяє їй сварку з коханою людиною і занепокоєння з-за цього. Якщо вона побачить не замкнені на ключ двері — вона заведе нового покірного шанувальника. Якщо вона бачить уві сні, що закриває двері на ключ, вона вийде заміж, а якщо бачить, що загубила ключ, то можливо, що вона зашкодить своїй репутації своєю нездатністю мислити і діяти розсудливо.

Якщо у сні ви бачите зламані ключі, вам доведеться розлучитися з вашою любов’ю з-за дурної ревнощів. Сон, у якому ви втрачаєте ключ від ювелірного прикраси, обіцяє вам неприємності і сварку з коханим. Якщо вам приснилося, що ви відкриваєте двері своїм ключем, то незабаром чекайте нового шанувальника. Доля про вас не забуває! А якщо ви закриваєте свої двері ключем, то будьте впевнені, що дуже скоро в цю двері на законних підставах входити ще одна людина — ваш чоловік. Однак не варто віддавати нікому ключі в сні, інакше своїми дурними розмовами ви сама собі заважаєте і пройдете повз власного щастя.

Коли сниться ключ до майбутніх змін; Зіпсовані ключі – розставання з близькою із-за ревнощів; Втрата ключів — до неприємних подій; Втрата застібки до прикраси –сварка з коханою людиною; Знайти ключ – удача в справах і сімейне благополуччя; Якщо уві сні жінка відмикає двері своїм ключем до нових романтичних відносин; Замкнути двері ключем – знак успішного заміжжя; Якщо жінка віддає свій ключ значить, своїми порожніми розмовами завдасть своєї репутації шкоду.

Втрата ключа сниться до розчарувань і неудовольствиям. Передача власного ключа іншій особі — такий сон передвіщає подружжя. Знайти або отримати — сон означає, що у вас народиться дитина. Кілька ключів сняться до багатства як слідству процвітаючої торгової і комерційної діяльності.

Побачити — відкриєте, знайдете для себе щось нове. Користуватися, повертати — почнете нову справу, яке буде добре просуватися. Дорогоцінний, золотий сон до рідкісної вдачі на вашому шляху; є вірогідність, що вона буде пов’язана з вашою громадською діяльністю.

Ключ часто сниться до непередбачених змін. Якщо уві сні ви втратили ключі – чекайте неприємних подій наяву. Знайти ключі – знак того, що вас чекають мир в сім’ї і пожвавлення у справах. Зламаний ключ віщує розлуку, причиною якої стане ревнощі або смерть.

Добре, дружина домовита, вигідна угода; знайти – відкриєш таємницю, лиходія знайдеш, виграш, весілля (дівчатам); втратити – смерть близьких, переживання, острог; тримати в руках – будеш всім заправляти і про все знати, робота (безробітному).

Знайти правильне рішення, вихід із скрутного становища; доступ до таємниці, пізнання; чоловічий еротичний символ. Закрити двері на ключ — заміжжя для жінки. Багато ключів прибуток. Золотий виконання потаємного бажання.

Побачити в сні ключ — це відповідь на щось, підказка рішення. Втрата ключів – домашні сварки та негаразди. Знайти ключі означає позбавлення від навислих проблем. Відкривати двері ключем – накликати на себе підозру.

Бачити уві сні ключ – до знайомства з представником протилежної статі, яке, однак, загрожує обернутися неприємностями і навіть скандалом.

Побачити ключ — укласти вигідну угоду; втратити — втратити свободу, майно або влада; відшукати — до вигод і переваг.

Уособлення помилкового рішення, помилкової впевненості в чомусь. Відкриває виключно посередництво стереотипу.


Залишити відгук