Сонник Полуниця — до чого сниться ?

Наснилися червоні ягоди полуниці — попереду успіх у всіх поточних справах. Збирати велику полуницю — до початку нового цікавого проекту або нових особистих відносин, які виявляться вельми серйозними. Проявіть терпіння, не квапте події, і тоді ви допустите менше помилок і забезпечите собі щасливе майбутнє. Є полуницю з вершками — такий сон попереджає про надзвичайно сильної пристрасті.

Якщо у сні ви варите полуничне варення, це говорить про те, що наяву ви відчуваєте потребу в якомусь любовну пригоду, морально готові до нього. Цілком можливо, що скоро воно станеться у вашому житті, більше того — ви самі станете його ініціатором. Бачити, як хтось інший варить варення з цієї ягоди — інша людина зможе підпорядкувати вас власної пристрасті, і ви поступіться йому, хоча спочатку не відчували до цього партнерові або партнерці ніяких почуттів.

Сон, у якому ви їсте свіжу полуницю, збираючи її прямо з грядки — віщує солодкі хвилини в обіймах коханої людини. Недозрілі полуниця або переспевшая — знак незадоволення своїм сексуальним партнером. Варити уві сні полуничне варення — означає, що доведеться мати справу з людиною вкрай неприємним для вас. Варити на полуниці компот — попередження, не ставайте на шляху у тих, хто може розчавити вас і навіть не помітити цього. Купувати полуницю — перекласти свої обов’язки на плечі інших і викликати косі погляди колег.

Самотня людина, якій примарилася червона полуниця, скоро перестане бути самотнім. А якщо такий сон побачив той, у кого вже є об’єкт зітхання, то такому щасливцеві доведеться випробувати небачену пристрасть. Їсти уві сні червоні ягоди – до гарних новин, а збирати їх – до фантастичного везінню. Ягоди величезних розмірів, побачені в сні, передвіщають отримання задоволень. Коли дівчина їсть велику полуницю, то це говорить про те, що в житті їй не вистачає гострих відчуттів, але скоро все зміниться, і вона одержить все, про що так довго мріяла.

Полуниця – символ статевого акту. Якщо чоловікові сниться, що він є і соковиту стиглу ягоду, це свідчить про його нестримному сексуальне бажання, яке посилюється з кожним днем. Якщо полуниця не доспіли або кисла, сон означає, що в реальному житті людина має сексуальні проблеми зі своєю другою половиною. Він холодний і не відчуває потягу. Бачити величезну кількість стиглих ягід – наяву отримати сексуальне задоволення. Якщо ви бачите, як збирати полуницю, то сон готує вас до того, що доведеться випробувати ті почуття.

Приснилася приваблива, соковита полуниця — значить, у вас будуть відносини, повні любові, ви переживете даний повінь почуттів. Полуничне варення сниться до захоплюючого і пристрасного любовного пригоди. Варити його — сон означає, що ініціатором ви станете; готував варення хтось інший — ви з задоволенням підкорятиметеся пристрасті іншої людини. Гнила або суха полуниця сниться до того, що вас охопить любовна лихоманка, яка буде мати неприємні наслідки — розлучення, аборт, венеричну хворобу.

Якщо приснилося, що топчете полуницю, то виходить, випробовуєте страх перед новими відносинами і вперто не хочете йти назустріч своєму щастю. Потрібно гарненько придивитися до своїх шанувальників і розгледіти серед них свого звуженого, який докладе всі зусилля, щоб зробити вас по-справжньому щасливою людиною.

Займатися польовими роботами на полуничних грядках – сон свідчить про те, що наяву доведеться зіткнутися з нецікавим, нудним і непотрібним заняттям, яке не принесе достатку. Бачити, як хтось виконує цю роботу – означає, що з нудним заняттям зіткнеться хтось із родичів чи близьких.

Бачити уві сні полуницю – до привабливою задоволень. Спящему належить зіткнутися з спокусою, проти якої не встоїть. Також сон може передвіщати нові перспективи, досягнення заповітної мрії. Є полуницю – жити в гармонії зі своїм коханим. Продавати полуницю – до небувалого врожаю.

Бачити уві сні полуничне поле – до радісних подій, які відвернуть від насущних проблем. Їсти полуницю – виходить, наяву ви познайомитеся з людиною, яка відіграє вирішальну роль у вашій долі. Продавати полуницю – вас чекає значне підвищення фінансового становища.

Бачити уві сні полуницю – значить, в недалекому майбутньому зіткнутися з любовними пригодами. Той, кому сниться такий сон, буде дуже переживати з приводу любовних відносин. Якщо уві сні ви їсте полуничне варення, це віщує пристрасні стосунки.

Є уві сні полуницю – отримати добрі вісті. Їсти полуничне варення або компот для дівчини – нова любов. Якщо такий сон бачить чоловіка, то його фінанси значно зростуть. Ягода з цвіллю означає втрату близької людини.

Якщо полуниця сниться нежонатому людині, то в недалекому майбутньому він познайомиться зі своєю другою половиною і створить міцну сім’ю. Одруженому сниться полуниця – його сім’я буде щасливою, а подружнє життя довгої і барвистою.

Полуниця — сексуальне пригода.


Залишити відгук