Сонник Клоун — до чого сниться ?

Якщо приснився клоун, який дратував вас, це говорить про те, що вам вдасться знайти роботу. Вона хоч і буде важкою, але все-таки дозволить заробити суму, про яку ви мріяли, і здійснити, що хотіли. Побачити себе клоуном — вас чекають великі нещастя. Просто бути одягненим в його костюм — сон до глибокому переконанню або спробам супротивників отримати ваш стан і позбавити вас авторитету. Є ймовірність, що вас будуть спокушати, намагаючись заманити в гріховну пастку, якісь жінки-интриганки.

Кривляющийся клоун сниться до того, що в реальному житті ви знайдете таку роботу, яка дасть вам все, про що ви мріяли. Але якщо ви будете сидіти склавши руки, успіх не прийде: він цінує трудяг. Якщо наснилося, що ви самі виступаєте в ролі клоуна, то вас намагаються сповістити про насуваються неприємності або про те, що про близьку людину у вас склалося хибне думка.

Бачити уві сні виступ клоуна – до неусвідомленого прагнення до яскравим, незвичайним відчуттям, яке може призвести до необдуманному вчинку, наприклад зраду коханій людині. Бачити самого себе в клоунському костюмі і гримі – будьте уважні і обережні. Ваш партнер підозрює Вас у нещирості і навряд чи обмежиться простим з’ясуванням відносин.

Бачити його в сні — знак ганьби і обману. Самому бути клоуном у сні — передвісник невдач і принижень. Іноді такий сон пророкує вам, що ви змушені будете погодитися на найважчу і брудну роботу, щоб звести кінці з кінцями. Дивіться тлумачення: Акробат, Рум’яна.

Побачений у сні клоун, намагається показати вам як прекрасна життя навколо. Вибирайтеся з своєї шкаралупи і живіть повним життям.

Якщо вам сниться, що ви одягнені в костюм клоуна, стережіться інтриг. Ймовірно, жінки стануть причиною розпаду вашої сім’ї.

Побачити клоуна уві сні, може бути символом, вашої невпевненості в собі, страху впасти в бруд обличчям».

Клоун віщує приємний вікенд, або щасливі звістки здалеку.

Насмішка, дурне становище.


Залишити відгук