Сонник Клопи — до чого сняться ?

Побачені уві сні, вони віщують тривалу хворобу або іншого нещастя. Якщо Ви їх бачите у величезних кількостях, можна очікувати фатальних подій. Бачити клопів, здаються мертвими, віщують нещастя, викликане хворобою. Тиснути клопів і бачити, що замість крові з них з’являється вода, означає яка турбує, але не фатальну хворобу чи нещасний випадок. Бачити клопів, що повзуть вгору по білій стіні, означає, що серйозна хвороба вразить Вас, але страх фатального результату буде марною.

зі сну клопи віщують, що скоро ви захворієте або вас з усіх боків оточать недоброзичливці. Юнакові сон говорить про те, що хтось намагається збити його з вірного шляху. Дівчину він попереджає: щоб погубити її добру репутацію, суперниці не зупиняться ні перед чим. Сновидіння з клопами рекомендує власникам магазинів та іншим торговцям звернути пильну увагу на своїх продавців, тому що один з них не тільки потихеньку краде у господаря, але і займається шкідництвом.

Клопи, як і інші дрібні істоти і комахи — символізують дітей. Якщо ви тиснете клопів — вас привелкает більш молодий партнер. Якщо клопи смокчуть вашу кров — ви не любите дітей. Якщо ви бачите безліч клопів — ви побоюєтеся заводити багато дітей (а може бути і взагалі заводити їх з побоювання, що не зможете забезпечити їм гідного існування. Якщо ви цькуєте клопів — ви відчуваєте неприязні стосунки до дітей, в тому числі і до своїх власних.

Клопи в ліжку – це сни попередження, в основному це до того, що люди з вашого оточення або люди, які з’являться у вашому оточенні, можуть принести вам проблеми і клопоти. Постільний клоп може означати знайомство з новими людьми та можливу співпрацю з ними, при цьому відносини з цією людиною складатимуться складно.

Клоп уві сні – заздрісники наяву. Якщо жінка побачила клопа уві сні, значить дволикість її прихильника. Сон, у якому клопи в ліжку, провісник зради не справжніх друзів. Якщо Ви розчавили клопа, знак серйозних неприємностей наяву.

Снів про клопа — краще не бачити, так як вони, як, власне, і в житті, не обіцяють нічого хорошого, ви дізнаєтеся, що ваш нинішній залицяльник — лукавий чоловік

Клоп – це гроші, докучливий знайомий, неприємності, нудьга. Уві сні шукайте клопів – неприємні клопоти, збитки. З’їли клопа – сварка з близькими людьми.

Приснився клоп – в реальному житті буде діставати докучливий осіб.

Уособлення якоїсь набридливої особи.

Клопи у сні – приємні клопоти, гроші.

Клопи, воші — клопіт; гроші.

Будуть гроші.


Залишити відгук