Сонник Наклеп — до чого сниться ?

Сон з протилежним тлумаченням: поважне і ласкавому відношенню до близьких вам ніщо не загрожує. Якщо обмовляли на кого-то ви, то ваші стосунки з цією людиною найближчим часом помітно покращаться. Були свідком обмови однієї людини іншим — значить, будете брати участь в якийсь конфлікт, скандал між друзями, який буде несподіваним і стрімким, як смерч.

Якщо Вам сниться, що Ви оклеветаны — значить, у дійсною життя Вам властиві безчесні вчинки і невігластво. Якщо ж Ви самі очорнювали кого-то, Вам загрожує втрата друзів, не витримали Вашого егоїзму.

Якщо ви оббрехали когось, наяву належить понести покарання. Бути жертвою наклепу — сон означає, що хтось виявить до вас свою милість, прихильність. Слухати наклеп на кого-то — обман розкриється.

Сон про наклеп завжди означає, що ви схильні до поганих вчинків, за які навколишні засуджують вас. Якщо вам присниться, що одні люди зводять наклеп на інших, то остерігайтеся потрапити в незручне становище.

Стверджує, що такий сон свідчить про обман наяву, розриву довірчих відносин з близькими, використанні ворогами ваших таємниць особисто проти вас.

Бачити сон, у якому обмовляють, означає, що є недруг, на якого можна покластися і який легко може не тільки обдурити, але і зрадити.

Наклеп в сні – у реальному житті зумовлює швидку благодать. Той, хто обмовляє, отримає покарання у подвійному розмірі.

Сон говорить про те, що ви боїтеся сексуальної неспроможності, і звинувачуєте в цьому кожного, але тільки не себе.

Якщо у сні ви когось обмовили – чекайте втрати коханого (коханої).


Залишити відгук