Сонник Конюшина — до чого сниться ?

Трилистий форма конюшини (трилисник) — символ християнської Трійці. Рідко зустрічається чотирилисник вважається знаком удачі; існує повір’я, що Єва взяла один чотирилисник як пам’ять про втрачений рай. Але конюшина з п’ятьма пелюстками приносить нещастя. У Китаї конюшина — емблема весни. Ірландці використовують листя конюшини в якості національної емблеми, ймовірно, це пов’язано з шануванням цієї рослини кельтами за його активний ріст навесні. Бачити, як ви гуляєте по благоухающему полем конюшини, обіцяє вам виконання заповітних бажань. Квіти конюшини в букеті можуть обіцяти вигідну угоду, а засохлий квітка конюшини може говорити про любовні розчарування.

Гуляти по прекрасному квітучому і пахнущему конюшинового полю – виконання заповітних бажань. Для селян – відмінний урожай, для юнаків і дівчат – несподіване багатство. Охлялий конюшинове поле – гіркий жаль. Бачити квітка конюшини – процвітання. Для жінки — бачити змію, ковзаючу між стеблами квітучого конюшини – гіркота раннього любовного розчарування.

Усі Ваші починання закінчаться успішно і забезпечать Вам процвітання. Щастя і радість будуть супроводжувати Вас у любові і сімейного життя. Ваш дім буде повною чашею, а дружина стане прекрасною матір’ю Вашим дітям і відмінною господинею».

Квітка конюшини у сні означає хороший дохід і пристойне майбутнє. Лист конюшини, побачений вами уві сні, приносить щастя. Поле квітучого конюшини у сні бачити — знак великого прибутку.

За конюшинового полю йде хтось із знайомих, він стане володарем великого щастя, не заздріть. І вам цей сон не віщує нічого поганого.

Сон, де цвіте конюшина, обіцяє лише одне: настала біла смуга у вашій долі. Везіння скрізь, у справах любовних, фінансових справах.

Побачений конюшина — це відображення життя вашої власної душі, якій зараз потрібна своя духовна їжа і більший простір.

Сниться конюшина, чекайте приємних поворотів у житті і повного задоволення.

Квітучий конюшина уві сні обіцяє райдужні перспективи на майбутнє.

Сприятливо.


Залишити відгук