Сонник Клітина — до чого сниться ?

Сон про неї віщує залежність від волі інших людей. Птаха у клітці бачити в сні — знак швидкого обзаведення власним будинком. Порожня клітка уві сні віщує розлуку з близькою людиною або розлучення. Якщо вам присниться, що якийсь чоловік випустив птаха з клітки, то ця людина поведе вашого коханого (вашу кохану).

Якщо вам присниться клітка, в якій співають птахи, то чекайте приємних звісток з дому. Якщо птиці вилетіли з клітки уві сні, то знайдете, де взяти грошей на ваші потреби. Дикі тварини в клітці у сні передвіщають небезпека, яка чекає на вас, якщо тварини у вашому сні вирвуться на волю. Такий сон означає, що у вас є вороги, які з якихось причин не можуть швидко дістатися до вас. Опинитися в клітці у сні означає залежність від чужої волі. Бачити кримінальників, яких везуть у клітці, — знак небезпеки. Особливо якщо вони намагаються вирватися з неї. Дивіться тлумачення: В’язень.

Опинитися в клітці з диким звіром у сні — передвісник важкою сутички, яку вам доведеться витримати, щоб домогтися бажаного. Клітку продавати в сні — знак збитків. Сон, у якому ви побачили, що отримали у спадок клітку, означає швидкий вступ у шлюб. Дивіться тлумачення: Звір, В’язниця.

Якщо у сні ви бачите клітку з сидячим в ній людиною, значить, наяву вам доведеться боротися за чиїсь права. Ви можете втратити в цій справі гроші, але здобудете загальну повагу. Самі уві сні сиділи в клітці — вас заженуть в кут обставини, але дух ваш буде не зломлений. Для вільних людей це сон може передвіщати вкрай невдалий шлюб.

Приснилося, що ви розглядали через увелительный прилад клітини якого живого організму, — будьте уважні, тому що вами дуже зацікавляться. Якщо вам є що приховувати, подбайте про надійне збереження своїх секретів. Якщо ви подібний сон побачите в ніч на пісний день, у вас можуть відкритися здатності до екстрасенсорики. Одяг та інші речі в клітку сняться до тісного спілкування з людьми, не вітають особисту ініціативу.

Якщо у сні Ви бачите клітку, повну птахів, то будете щасливим володарем неймовірного багатства і безлічі чарівних діточок. Бачити тільки одну птаха у клітці — означає, що Вас чекає бажана і вигідна одруження (або заміжжя). Порожня клітка, без птахів — означає втрату члена сім’ї. (Можливо таємне втеча з коханим.) Бачити диких тварин у клітці — означає Вашу перемогу над ворогами і невдачами. Якщо Ви бачите себе в клітці разом з ними — це передвіщає лиха, нещасні випадки, аварії під час подорожей.

Приснилася клітина — будете в любові обдуреними. Була порожня — сон до покарання, може бути, до тюремного ув’язнення. Приснилася гарна клітка з співаючими птахами — значить, ви будете повністю вільні, матимете віру в себе. Побачити майстра, який у вашому сні робив клітку, — такий сон означає, що люди, які коли-то поставилися до вас несправедливо, будуть вже скоро повалені вами. Уві сні дівчина випустила з клітки птахів — це сон про її майбутнє благо.

Клітина – образ обмеження, висновки, скутості. Цей образ символізує відчуття скутості, пригніченості в особистому житті або в області кар’єри. Страх покарання, бажання придушення агресивних почуттів. Крім того, цей образ може мати сексуальне звучання. Наприклад, дівчина, що випускає птаха з клітки, в цьому образі висловлює своє бажання сексуального взаємодії — бажання скинути сексуальні обмеження.

Перебувати в ній любов, подружжя; бути наодинці зі своїми сумними почуттями; полон власної залежності від «рабських» відносин з ким-то. Порожня — втрати в сім’ї, розлучення. Перебувати разом з дикими тваринами пристрасті і пороки поневолили сплячого. Може символізувати службу в армії, в’язниці.

Клітина — це в’язниця. Ібн Сирин говорить: «Якщо сниться, що у Вас є клітина, Вам, можливо Вашим близьким слід остерігатися арешту або полону». Зламана або вкрадена клітина-обіцяє звільнення. Клітка повна птахів — до щасливого життя. Порожня клітка обіцяє чвари та безлад у Вашому домі.

Побачити птахів у клітці — сон до благополучним любовних відносин; порожня клітка сниться до чогось несподіваного, зраді, розриву відносин; бачити, як хтось відкривав, — сон попереджає, що серце вашої коханої людини буде викрадено суперницею або суперником.

Клітка, повна птахів, обіцяє багатий шлюб, щасливу сім’ю і багато дітей. Якщо в клітці одна птах, значить, ви укладаєте шлюб з розрахунку. Порожня клітка сниться до втрати коханого, хоча такий сон може означати і втеча з ним з батьківського будинку.


Залишити відгук