Сонник Кліщі — до чого сниться ?

Бачити кліщів у себе вдома або в саду у сні означає, що у вас є заздрісники, які посягають на вашу власність. Розчавити кліща у сні — знак того, що ви вчасно помітили це і не наробите дурниць. Сон, у якому ви побачили, що вас вкусив кліщ, віщує небезпеку для здоров’я і невдачі в справах. Багато кліщів у сні бачити — знак того, що вам слід побоюватися бути втягнутим в сумнівну справу і компанію. Після такого сну також не слід довіряти малознайомим людям. Побачити в сні, як кліщі повзають по тілу, означає бедственность вашого положення і безпросвітне майбутнє на деякий час.

Кліщ уві сні віщує довгу хворобу. Якщо Вам сниться, що по тілу повзають кліщі — це знак важких обставин і слабкого здоров’я. Людині потрібно негайно сходити в лікарню і перевіритися. Нерідко даний символ обіцяє і недуга родичу. Сновидець буде постійно знаходитися біля його ліжка і допомагати йому. Якщо Ви роздушіть на собі кліща — значить, Вас буде мучити підступ ворогів. Якщо Ви побачите в сні великих кліщів на стовбурі дерева — значить. Ваші вороги будь-якими способами будуть прагнути заволодіти Вашою власністю.

Якщо дівчині привидівся кліщ, який заліз глибоко під шкіру, їй слід звернути увагу на поведінку свого обранця. Адже він її не любить і ставиться до неї з погордою, а знаходиться біля неї тільки з-за грошей. Варто лише сказати, що ресурси вичерпані, як коханий миттєво випарується. Можливо, він навіть запропонує одружитися, потрібно відповісти відмовою і гнати його поганою мітлою. Знайти кращу партію для сновидицы не становить праці.

Бачити уві сні кліщів, плазунів по Вашому тілу — знак бідності, убогості, розпачу й поганого здоров’я. Дуже скоро Ви можете опинитися на лікарняному ліжку. Сон, у якому Ви тиснете кліща на своєму тілі — означає, що Ви будете роздратовані інтригами ворогів. Якщо ж у сні Ви бачите великих кліщів на домашніх тварин — у реальному житті вороги будуть прагнути заволодіти Вашою власністю нечесним шляхом.

У більшості випадків, кліщ є передвістям негативних змін. Людина може влізти в борги, потрапити в лапи шахраїв або познайомитися з тим, хто буде тягнути з нього гроші протягом тривалого часу. З цієї причини потрібно бути обережним після такого сновидіння, інакше доведеться напитися горя.

Вас укусив кліщ – займіться своїм фізичним здоров’ям, тому що це символ того, що воно помітно ослабло. Дивитися на колонію кліщів, або будь-яку групу більше десяти особин – вас чекає великий виграш, несподіваний хороший заробіток, можливо отримання цінного спадщини.

Кліщ у сні обіцяє появу ворога, який буде багато пакостити сновидінню. Однак він не повинен опускати руки, оскільки в його силах чинити гідний опір мерзенним людям.

Насамперед, кліщ – символ вашого ворога. Він є прообразом брехливого і мерзенного людини, яка бажає вам зла і прагне заподіяти біль як душевну, так і фізичну.

Кліщ уві сні, знак образи, розчарування і приниження.


Залишити відгук