День Народження 15 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Винахідливість і ентузіазм — головні риси Водоліїв, народжених 15 лютого. Мислитель-новатор з рухомим розумом і оригінальними ідеями, ви часто випереджаєте свій час. Чарівний і товариський, ви без праці можете схилити навколишніх на свою сторону. Життєві труднощі і перешкоди не засмучують вас, оскільки ви швидко вчитеся, а подолання труднощів, стає вашим коником. Незважаючи на неминучі розчарування, якщо плани виявляються невдалими, ви завжди можете покластися на свій оптимізм і віру в свої сили.

Народжені 15 лютого надзвичайно чутливі до свого оточення, тому у них часто бувають алергічні реакції на чужорідні тіла. Їх шкіра зазвичай жорстоко страждає від перепадів температури, тому навіть чоловікам бажано користуватися кремами, що містять вітамін Е або оливкова олія. Ті, хто народився в цей день, нерідко стикаються з проблемами нервової системи, які виникають від надзвичайно розвиненої емоційної сфери. Народжені 15 лютого часто відчувають на собі всі «принади» гіподинамії, позбавитися від якої їм допоможуть фізичні вправи, що не вимагають особливих навичок. Люди цього дня дуже розбірливі в тому, що вони їдять. З цієї причини їм досить важко підібрати максимально відповідну дієту. Народжені 15 лютого люблять готувати і культивують їжу — ось чому їх стіл повинен бути різноманітним.

Народжені 15 лютого володіють чудово розвиненою уявою. Куди б не були спрямовані їхні таланти — технічні або, навпаки, поетичні реалії, — вони завжди домагаються чудових результатів. Можливо, успіхи цих людей пояснюються тим, що їм здається абсолютно природним думати творчо. Навіть менш освічені особистості, народжені в цей день, блискуче справляються з дуже складними, на погляд оточуючих, завданнями. Крім усього іншого, народжені в цей день неймовірно позитивні у своєму ставленні до дійсності. І все ж світ влаштований так, що злети і падіння в житті будь-якої людини повторюються чи не з однаковою частотою. Багато миряться з тимчасовими невдачами, знаючи, що за ними неодмінно будуть нові перемоги, однак народжені 15 лютого, на жаль, не вміють програвати. Якщо їх спроби зробити що-небудь виявляються невдалими, вони, як правило, відчувають сильне розчарування, здатне надовго вибивати їх з колії. Дуже чутливі до зовнішнього світу, народжені в цей день завжди болісно ставляться до критики, спрямованої на їх адресу. Можна сказати, що почуття цих людей відкрито лежать на поверхні, тому їх досить легко травмувати або ж спровокувати на важкозрозумілі вчинки.

Знак Зодіаку 15 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до повітряним знакам, які володіють наступними якостями: реформізм, природність, упевненість, дружелюбність, передбачливість.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за бажання експериментувати. Планета сприятлива для винахідників. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за м’якість характеру, а також погане розуміння власних інтересів.

Даті 15 лютого знак зодіаку відповідає Водолій. Водолій наділяє своїх підопічних прагненням до всього нового і незвичайного, вміння нестандартно мислити, винаходити, придумувати. Народилися 15 лютого люди завжди переповнені енергією, вони активні і з цікавістю дивляться на навколишній світ. Частенько в цей день народжуються справжні генії, що випереджають свій вік. Вони швидко навчаються, ніколи не сумують при невдачах, сповнені оптимізму і спрямованості у майбутнє. Водолій — знак зодіаку народжених 15 лютого наділяє вас глибокою вірою в силу людського розуму і свої власні можливості.

Народжені 15 лютого люблять, щоб все навколо них складалося як не можна вдало. Це стосується не тільки їх власних справ, а також справ і тих, хто їм по-справжньому доріг. Люди цього дня повні співчуття і симпатії до оточуючих. Часто вони підтримують слабких, не рахуючи важким для себе брати посильну участь у їхній долі. Більшість з них легко дають в борг, легко витрачають гроші і також легко заробляють їх знову. У той же час народжені 15 лютого навряд чи потерплять, щоб над ними жартували. Вони дуже серйозні, коли мова заходить про принципи або ідеали, що визначають їхнє життя. Коханці по натурі, народжені 15 лютого воліють повну свободу в міжособистісних відносинах, не без підстави вважаючи, що якщо вони захочуть, то зможуть грати на всіх інструментах цього світу. Багато хто з народжених в цей день неймовірно допитливі і хочуть досліджувати все, що знаходиться навколо. Вони можуть нескінченно заохочувати себе всілякими стимулами і, таким чином, роблять життя набагато багатше. Однак їм слід уникати надмірних фізичних вправ в емоційній сфері, так як із-за цього вони можуть вкоротити собі життя або отримати нервовий зрив.

Хоча народжені 15 лютого досить добре володіють самодисципліною і вміють тримати під контролем свої емоції, їм варто побоюватися того хаосу, який зазвичай трапляється, якщо вони дозволяють собі розслабитися і стають абсолютно некерованими. Тим не менше їх розум достатньо розвинений для розуміння того, що порядок для них є гарантом благополуччя, так як він дозволяє строго слідувати правилам, що значно полегшує взаємодію з навколишнім світом. На превеликий жаль, деякі з цих людей іноді забувають про це.

Нерідко сумніваючись у правильності тих або інших починань, народжені 15 лютого воліють зберігати мовчання і вести себе так, як ніби нічого не сталося. Подібна поведінка, однак, викликає подив у їх оточення, так як мовчання зазвичай кожен тлумачить по-своєму. Найменш розвинені особистості, народжені в цей день, повинні уникати почуття жалості до себе або періодичних вибухів безконтрольного гніву, так як, будучи тісно пов’язаними з негативними емоціями, народжені 15 лютого можуть самі собі створювати неприємності. Дуже часто народжені в цей день з віком набувають гідну поваги мудрість. Згодом до них приходить вміння тримати свої емоції під контролем. Однак здатність до бурхливого прояву почуттів, мабуть, є однією з найсильніших позитивних рис цих людей. Віддаючи і приймаючи, що вони вдосконалюють і розвивають свій потенціал. Тим не менш у них існує небезпека захопитися самоаналізом і поринути у власний світ, повний ілюзій і мрій.

Чоловік Водолій — народився 15 Лютого

Чоловіки, народжені 15 лютого — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — допитливий, ідеалістичний, відкритий. Створюється враження, що життєві падіння не лякають цієї людини, оскільки він чудово розуміє, що цього не уникнути, а падіння, зміняться злетом, і так буде повторюватися все життя.

Це зовсім не означає, що цей Водолій, особливо чоловік, любить і готовий програвати, зовсім ні. Стикаючись з життєвими і професійними невдачами, цей чоловік відчуває сильне розчарування, яке, він все ж здатний приховати від оточуючих

Жінка Водолій — народилася 15 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 15 лютого, наділені такими рисами: така дама — приваблива, безпечна, ліберальна. В яку б реальність не пішли ці люди, чим би не займалися, технічними, творчими, або освітніми спеціальностями, скрізь вони зможуть домогтися блискучих результатів. Вирушаючи у дослідження світу, ці люди прикрасять своє життя, роблячи її привабливішою і багатшими.

День Народження 15 Лютого

Люди, народжені 15 лютого знаходяться під заступництвом знаку Водолія і володіють всіма якостями водяних знаків. Їм притаманне творче мислення і позитивний настрій. У дитинстві вони схильні до фантазій, що нерідко неправильно тлумачиться дорослими. Якщо ваша дитина народився 16 лютого — не поспішайте дорікати його у брехні. Маленькі Водолії не брешуть. Просто їх фантазії справді не знаю кордонів, і вони часто видають бажане за дійсність.

Народжені 15 лютого знак зодіаку Водолій, дуже важко переживають невдачі. Це здатне надовго вибити їх з ритму життя і відбити охоту продовжувати розпочате. Не виносять вони і критики. Вони не вміють приховувати своїх почуттів, та по своїй натурі дуже відкриті і чутливі люди. Ображений водолій «закривається» і його важко вивести з цього стану. При цьому вони дуже емоційні. Велику роль у житті людей, народжених 15 лютого знак зодіаку Водолій, грають довірчі відносини з близькими і дорогими людьми. Але ніколи не варто жартувати чи насміхатися над їх невдачами. Невдачі трапляються в житті кожної людини. Однак ніхто не переносить їх так важко, як Водолій. По своїй натурі він переможець, і не вміє приймати невдачі з високо піднятою головою.

Перфекціонізм, прагнення бути кращим з кращих — таке життєве кредо Водоліїв, народжених 15 лютого. Це, здавалося б гарна якість, може послужити погану службу, якщо людина дасть проявитися темним сторонам своєї сутності. Тому людям, народженим 15 лютого знак зодіаку Водолій, слід особливо стежити за своїми думками та емоціями, і постійно направляти їх в позитивне русло. Інакше життя може офарбитися в похмурі тони.

Народилися 15 лютого під знаком Водолія готові на багато чого, заради любові до близьких і благополуччя своєї родини. Але вони ніколи не будуть нікому належати безроздільно. Вони дуже цінують свою особисту свободу та незалежність, і не терплять ніякого тиску ззовні. Їх самодостатність і товариськість безмежні. Вони завжди душа компанії, і не знають самотності. У навчанні, роботі їм немає рівних. Їх прагнення бути кращими — їх дороговказна зірка. У будь-яких їхніх починаннях вони досягають хороших результатів.

Водолій, народжений 15 лютого вміє володіти собою і контролювати свої емоції в будь-яких ситуаціях, але дуже болісно реагують на глузування в їх адресу. У таких випадках їх гнів може бути нестримним, як гірський потік. Вони вміють сколотити капітал, і гідно пережити його втрату, якщо таке трапиться. Якщо Водолій не впевнений у своїх діях — він іде в себе і буде намагатися розібратися у всьому сам. І будьте впевнені — завжди знайде вихід зі скрутної ситуації. 15 лютого вважається вдалим днем в буддизмі та індуїзмі. Вважається, що люди, народжені в цей день «обмиті зоряним світлом». Це передрікає особливу везіння у всіх починаннях.

Батькам дітей Водоліїв, народжених 15 лютого слід допомагати своїм дітям розкрити свій потенціал у творчості, літературі, художньому напрямі, і ні в якому разі не рубати на корені їх мрію, у відповідності зі своїми уявленнями про життя. В іншому випадку дитина буде нещасливий і ви назавжди втратите його довіру і близькість з ним. Дайте йому можливість розкритися, і вам воздасться сторицею.

Любов і Сумісність

Ви більш чуйний і пристрасний, ніж багато ваші побратими по знаку Зодіаку. Ви популярні, товариські, оточені безліччю друзів і приятелів. Дім і сім’я створюють тиху гавань і відчуття надійності, необхідні при вашому вільному, активному способі життя.

Дуже хороші шанси на побудову щасливого і взаємно задовольняє шлюбу у знаку Водолія, який народився 15 лютого, з тими, хто народився під знаками Зодіаку — Близнюки, Стрільці і Ваги. З усіма ними, Водолій найбільш сумісний поглядами на життя і інтересами. Також можна спробувати щастя з представниками Риби, Овна і Козерога. Хоча в цих поєднаннях шлюбних пар, є такі нюанси — їм обов’язково потрібно почути одне одного, бути готовими на компроміси, прагнути до взаєморозуміння. Розглядати Водолію інші варіанти можна, але відверто кажучи — небажано і недоцільно. Скорпіон, Рак, Діва, Телець, та й сам Водолій, Водолію — погано підходять один одному.

Робота і Кар’єра

Відповідаючи на питання, який знак зодіаку 15 лютого, ми повинні пам’ятати, що дуже часто Водолії наділені чутливістю і сприйнятливістю до зовнішнього світу і вчинків інших людей. Їх дуже легко зачепити, образити і вибити з колії. Можливо навіть викликати якісь неадекватні вчинки з боку цих людей. Дуже часто подібна чутливість властива творчим людям, і народилися 15 лютого – не виняток. Вони будуть щасливі, працюючи і в сфері мистецтва, та з технікою. В роботі вони завжди охоче застосовують своє розвинене, навіть буйна уява.

Іноді чорна смуга невезіння і невдач прошибає їх оптимізм, і тоді народилися 15 лютого можуть впасти у затяжну депресію. Їм дуже потрібні спокійні й надійні люди поруч (близькі, кохані, друзі), які могли б підтримати їх у важку хвилину і не дати потонути у безодні відчаю. Необхідно, щоб, коли вони в такому стані, хтось постійно нагадував їм, що в житті є й світла сторона, що за уночі обов’язково прийде світанок, що удача повернеться до них. А от критику і різке звернення ці люди зовсім не вміють сприймати стримано, роблячи правильні висновки. Критика боляче жалить їх.

Здоров’я і Хвороби

Організм народжених 15 лютого людей дуже чутливий до всього чужорідного, тому часто у них є та чи інша алергія. Вони страждають від холоду і від спеки, їх шкіра погано переносить сухість, тому і чоловікам, і жінкам, які народилися в цей день, рекомендується користуватися спеціальними кремами і маслами по догляду за шкірою рук, обличчя та тіла. Вразливе місце організму цих людей: нервова система. Справа в тому, що вони володіють підвищеною чутливістю і емоційністю, і зайві переживання, стреси часто сильно шкодять їх здоров’ю.

Народилися 15 лютого дуже вразливі до хвороб малорухливого способу життя, тому їм обов’язково потрібно займатися фітнесом. Найчастіше ці люди є гурмани, які люблять вишуканий, різноманітний і дорогий стіл, причому самі вміють готувати як професійні кухарі. Обжерливість – їх слабкість, тому підібрати їм певне меню досить складно, надто велика різноманітність вони люблять і дуже заперечують якісь обмеження і рамки.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, які будують долю за своїм вибором. Яким шляхом вони підуть? Несучи добро і радість? Тоді життя у них буде спокійною, вони зможуть створити собі сприятливі умови. Якщо ж ними заволодіють негативні думки і вони будуть сіяти горе і біди, то і самі себе вкинуто в безодню зла і страждань, життя їх буде безрадісною, суцільні проблеми і вороги. Вони не відмовляються від того, що їм важливо і дорого, вміють швидко пристосовуватися до нових умов. З будь-якої ситуації вийдуть з честю. Але у них бувають моменти невпевненості, незадоволення, коли вони почувають себе розчарованими, і це заважає їм. В ніжних справах будуть злети і падіння. Їм необхідно навчитися розпоряджатися фінансами розумно, тоді вони можуть стати забезпеченими людьми і створити для себе комфортні умови.

Поради Водоліям, Народженим 15 Лютого

Народилися 15 лютого дуже залежні від везіння, причому не тільки свого, але й своїх близьких, друзів. Взагалі вони люблять навколишній світ і дуже добре ставляться до людства. Завжди допоможуть слабкому, віддадуть останні гроші в борг, не думаючи про себе. Грошей вони рахунку не ведуть, з легкістю їх витрачають і з легкістю знову заробляють. Не виносять насмішок над собою або своїми принципами. А принципи і ідеали у народжених 15 лютого завжди є. Але все ж хотілося б порадити цим людям поберегти свою нервову систему і свою емоційність, інакше вони можуть заробити зрив. Для них виняткове значення має дисципліна, самодисципліна і дотримання правил спілкування з навколишніми. Зазвичай народилися 15 лютого і самі це розуміють, намагаючись тримати себе в руках і не випускаючи океан емоцій і пристрастей.

До того ж частенько вони здатні вплутуватися в різноманітні неприємності, тому дотримання мудрих правил поведінки й стриманість важко переоцінити для цих людей. Крім цього, їм не варто мовчати, якщо поруч з ними відбувається підлість або щось сумнівне, тому що таке мовчання оточуючі часто тлумачать як мовчазна згода з тим, що відбувається. Навіть якщо ви не впевнені в тому, підлість це чи ні, озвучте свої сумніви, поговоріть з друзями про ситуації, але не мовчіть. Також намагайтеся не занурюватись цілком у свій світ, терзаючи свою душу самоаналізом. Самоаналіз – річ дуже хороша і, безумовно, потрібна, але, вивчаючи себе і свої реакції, не можна забувати про навколишній світ.


Залишити відгук