Сонник Клейонка — до чого сниться ?

Побачити клейонку — до важкого недугу, який буде цілковитою несподіванкою. Розстеляти її на пікніку, на природі — захворіти можете з-за недоброякісної, простроченої їжі або банального обжерливості. Стелити клейонку на ліжка тяжкохворого людини — ваші справи прийдуть у занепад, оскільки у вас не буде вистачати часу на заняття ними. Різати, шматувати чи ховатися, щоб не промокнути, — оголосіть боротьбу своїм поганим звичкам, які ведуть до розладу здоров’я.

Сон з клейонкою обіцяє прийдешні неприємності. Цей сон може бути знаком падіння доходів, бідності або настирливих неприємних проблем, від яких важко позбутися. Загалом, сновидіння з клейонкою говорить про те, що ваші справи знаходяться в поганому стані і найкраще відкласти на майбутнє всі ризиковані справи.

Клейонка може приснитися до великого застілля та прийому гостей. Якщо у сні бачити брудну, рвану і вицвілий клейонку, то наяву вам належить жалюгідне існування і бідність. Купувати її – до скороминущої радості романтичних стосунків, але після неї прийде гіркоту і розчарування в обранцеві.

Клейонка зазвичай сниться людям, які в інтимних стосунках холодні і не хочуть пізнавати для себе щось нове. Після такого сну може змінити улюблений. Якщо ви розгортаєте і розглядаєте клейонку, то в реальності ви навмисно відгороджується від оточуючих і нікому не довіряєте.

Бачити її уві сні — знак самотності, несподіваної хвороби і страждань з-за зради близьких людей. Дивіться тлумачення: Брудний, Рваний.

Побачити клейонку в сні — знак, що передвіщає холодність і зрада. Торгувати клейонкою — означає сумнівні спекуляції.

Сновидіння з клейонкою віщує серйозне захворювання.


Залишити відгук