Сонник дошка — до чого сниться ?

Приснилося, що ви опинилися в школі і бачите перед собою класну дошку, — значить, вам скоро доведеться застосувати на практиці знання, які здавалися вам непотрібними. Криво висить дошка сниться до потрапляння в принизливу ситуацію, коли ви будете нагадувати собі школяра, не вивчив урок.

Коли вам сниться, що ви пишете крейдою на класній дошці, це до новини про серйозне захворювання або до серйозної біди. Якщо сон відвідав вас в ніч на п’ятницю, то, швидше за все, під загрозою опиниться ваша фінансова незалежність. Мили уві сні класну дошку — значить, наяву хочете стерти з пам’яті якісь неприємні події, але вам це не вдасться.

Якщо у сні ви бачите класну дошку або пишіть на ній, то наяву ви будете стурбовані чиїмось серйозним захворюванням. Сон, у якому ви читаєте написане на дошці, говорить про те, що ваше матеріальне становище, а з ним і душевний спокій, можуть серйозно похитнутися через різкої зміни вашої діяльності.

Писати по дошці білою крейдою – недобра звістка про серйозну хворобу чи великої катастрофи, можливо Ваша фінансова залежність похитнеться панікою в комерційних колах. Також див. Крейда.


Залишити відгук