Сонник Кладовище — до чого сниться ?

Якщо вам приснилася зимова прогулянка по кладовищу чи церковним подвір’ям, це означає, що у вашому житті оселяться нужда і бідність, і ви прикладете безліч зусиль, щоб хоч якось залишатися на плаву. Є ймовірність, що вам доведеться жити далеко від рідного дому, друзів та близьких. Помітити уві сні прикмети весни — до приємній обстановці, теплій дружній компанії.

Якщо на кладовищі або на церковному подвір’ї побачили себе закохані люди, це поганий сон: мало того, що вони ніколи не перетворяться в подружжя — їм доведеться побачити, як їхні колишні обранці стануть чоловіком або дружиною зовсім інших людей. Побачити себе на кладовищі добре выглядящем, доглянутому — такий сон означає, що вам повідомлять несподівані звістки про одужання людини, якого ви вже внутрішньо оплакали; вам повернуть право на колись відібрану землю. Кладовище було старим, запущеним — вам доведеться дожити до часів, коли всі улюблені вами вже покинуть вас, залишивши на піклування абсолютно чужих людей.

Якщо людині молодого віку снилося, що він прогулювався по алеях з могилами, такий сон повідомляє про ставлення до нього вірних товаришів: вони дуже люблять його і відчувають найніжніші почуття. Крім того, його життя прийдуть горе і смуток, з якими він не впорається навіть з допомогою друзів. Для нареченої побачити, як їх весільна процесія проходить через кладовище, означає смерть чоловіка від нещасного випадку. Якщо жінка, що має дітей, побачила себе у сні несучої на кладовищі свіжі квіти, таке сновидіння обіцяє всім членам її родини добре здоров’я протягом довгих років.

Молода вдова побачила свій візит на кладовищі — вийде заміж знову. Побачила себе в печалі — сон до нових турбот і сожалениям. Старим людям візит на цвинтарі у сні віщує близьку кончину наяву. Споглядання маленьких дітей, серед могилок збирають квіти і відловлюють метеликів, сниться до позитивних змін, міцному і стабільному здоров’ю, довгої вірній дружбі.

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте на добре доглянутому кладовище — такий сон обіцяє отримання несподіваної новини про одужання того, кого Ви оплакували як померлого. Крім того. Вам повернуть незаконно відібране у Вас. Бачити уві сні заросле занедбаний цвинтар — означає, що Ви доживете до того часу, коли всі Ваші рідні залишать Вас і про Вас будуть піклуватися незнайомі люди. Якщо молодим людям сниться, що вони прогулюються по мовчазним алеями цвинтаря — це означає, що друзі будуть ставитися до них з любов’ю і ніжністю. Але їм доведеться зустрітися з сумом, від якої друзі не в силах будуть їх уберегти.

Сон, в якому наречена по дорозі на шлюбну церемонію проходить через кладовище — означає, що в результаті нещасного випадку під час подорожі вона втратить свого чоловіка. Якщо матері сниться, що вона несе свіжі квіти на цвинтарі — такий сон пророкує міцне здоров’я всім членам родини. Для молодої вдови бачити, що вона відвідує кладовище — означає, що вона незабаром змінить свою траурну одяг на вбрання нареченої. Якщо вона при цьому відчуває смуток і пригніченість — у неї з’являться нові турботи і жалю.

Для старих людей бачити у сні кладовище — означає, що скоро вони здійснять подорож туди, де знайдуть вічний спокій. Бачити уві сні, як маленькі діти збирають квіти і ганяються за метеликами серед могил — передвістя сприятливих змін і довгого життя для Ваших друзів. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя самому сновидінню.

Опинитися на цвинтарі в погану, похмуру погоду у сні — знак того, що ваші надії на поліпшення обставин у роботі та особистому житті марні. Довга прогулянка по кладовищу віщує довгу життя. Бродить серед могил у сні — передвісник любовної туги і безнадії. Сон, у якому ви побачили, що ваш шлях лежить через кладовище, передвіщає вам невдачі в будь-якій справі і крах планів. Нареченим такий сон пророкує, що їхнє спільне життя триватиме недовго-за нещасного випадку. Закоханим такий сон пророкує швидку розлуку і зустріч зі щасливим суперником.

Сон, у якому ви побачили, що ви читаєте написи на могильних каменях, передбачає отримання звісток, які виявляться згубними для вашого благополуччя. Цвинтарний пам’ятник у сні бачити або будувати означає закінчення тривалого заплутаної справи та поліпшення становища. Дивіться тлумачення: Надгробок, Статуя.

Занедбана, зруйнована кладовищі бачити в сні означає лихо, злидні, приниження, розлад справ і занепад духу. Красиве доглянуте цвинтарі у сні означає спокій і умиротворення. Іноді такий сон пророкує одержання гарних звісток від ваших близьких, які перебували в жалюгідному стані. Крім того, цей сон передвіщає благополучне вирішення спірного питання про володіння власністю або чого-небудь іншого в вашу користь. Приносити квіти на цвинтарі у сні означає, що ви примиритеся з своїм становищем.

Місця упокоєння покійних зазвичай символізують втрати і спогади. Сни, у яких з’являється таке місце, часто сняться тим, хто нещодавно втратив близьких; в інший час їх значення залежить від стану кладовища і від того, що ви відчуваєте. Темне, похмуре місце, повне розбитих або перекинутих могильних каменів, може представляти собою кладовище ваших прагнень і надій, але в той же час воно може означати, що всі якості, які коли-то не подобалися вам в собі, поховані тут, особливо якщо за межами кладовища сонячно.

Доглянуте, спокійне кладовищі означає, що ви підготовлені до змін і втрат у житті і можете озиратися назад, не відчуваючи нічого, крім легкого смутку. Якщо ви відвідували могилу когось, кого ви знали, що то був це один або хтось, хто вам не подобався? Про що сон міг вам говорити? Що спогади про людину не повинні померти? Або, можливо, вам слід пробачити його?

Якщо вам сниться, що ви взимку ходите по кладовищу, це обіцяє вам самотність. Однак якщо ви помітите ознаки весни, це означає, що вас чекає зустріч з коханим. Закохані, яким сниться, що вони знаходяться на кладовищі, в реальному житті ніколи не одружаться. Якщо вам сниться старе кладовище, це означає, що ваш чоловік, з яким ви прожили довгий час, відвернеться від вас і піде з вашого життя.

Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу, це означає, що їх друзі люблять їх. Однак такий сон обіцяє і печаль, яку друзі дозволити не можуть. Якщо нареченій сниться, що вона вступає в шлюб на кладовищі, це означає, що її чоловік загине в результаті нещасного випадку. Якщо молодій вдові сниться кладовищі, це віщує їй повторний шлюб.

Якщо вам сниться цвинтар, то вам варто згадати про вічність, відданість Аллаху. У деяких випадках це сон передвіщає смерть, або інші трагічні події, наприклад, тюремне ув’язнення. У ряді випадків, наснилося кладовищі обіцяє бідність і проблеми практичних справах. Можливо, вам скоро доведеться покаятись у скоєних проступках і пошкодувати про них. Є думка ряду вчених мужів, що сон про цвинтар, навпаки, обіцяє здоров’я і довге життя. Якщо ви побачили себе в гробниці, то вам випаде шанс зробити щось дуже важливе і хороше, і стати прикладом для всіх.

Сон про цвинтар обіцяє благополуччя, добробут вже в найближчому часі. Сільське кладовище сниться до того, що вашу душу в черговий раз відвідає чисте дитяче переживання. Дуже несприятливим є сон, у якому ви відвідали кладовище і побачили там купу кісток.

Для жінки сон про цвинтар пояснюється дефіцитом уваги та любові. Це не обов’язково стосується самотньої жінки, такі почуття може відчувати і сімейна дама. Подібні сни у чоловіків пов’язані з їх велелюбністю, відсутністю постійних і міцних відносин.

Коли ви бачите себе на цвинтарі перед могилою з великим хрестом, вам варто звернути увагу на своє повсякденне поведінка. Можливо, ви забули, що вчинене зло повертається до який творив. Вам варто наповнити своє життя добрими справами.

Просто побачити — чекають безглузді турботи. Гуляти по ньому — здолають спогади, може статися депресія. Людям, які мають намір покинути рідні місця, пізніше доведеться страждати від ностальгії.

До довгого життя; побачити камені на могилах, читати на них написи — у вас буде маса друзів.

Довга життя; спокій душі; гуляти серед могил розлад відносин, зрада, печаль.

Побачити цвинтар — проживете довге життя в здоров’ї, буде успіх у справах.

Це позначення смертоносного або зомбирующего контексту.


Залишити відгук