Сонник Кіт — до чого сниться ?

Якщо вам довелося побачити в сновидінні наближається до корабля кита, це означає, що незабаром вашу душу відвідає величезна сум’яття. Ви будете змушені робити вибір між боргом і обов’язками, до того ж відчуваючи побоювання з приводу втрати власного майна. Кіт був у вашому сні убитий — значить, вам належить зробити вірний вибір; вас чекають успіхи, які стануть джерелом величезного задоволення. Кіт напав на судно і його перевернув — сон говорить про те, що ви будете залучені в вир смутку і катастроф.

Людини, що пливе на кораблі, і раптом помітив кита, в реальному житті долають сумніви з приводу прийнятого колись ним рішення. Розміри кита прямо пропорційні розмірам цих сумнівів. Якщо сновидець побачив самку кита, борознить простори океану на пару зі своїм дитинчам, то це обіцяє йому отримання непоганого прибутку. Кіт-одинак чоловічої статі сниться до несподіваного виникнення дуже сильних почуттів до представника протилежної статі.

Зміст цього образу виходить за межі особистого і говорить про те, що сплячий стикнувся з глобальної, колективної енергією, що відноситься до групового полю роду, окремої організації, держави чи увійшов у віддалені енергетичні потоки земної ноосфери, останнім прирівнюється до духовних одкровень. Проковтнув — повний успіх. Бачити в океані — далеку подорож.

Бачити в сні киту, що наближається До Вас, — знак того, що скоро Ви отримаєте пропозицію прийняти участь в дуже вигідному проекті. Спостерігати за китом уві сні означає, що ви будете будувати великі плани на майбутнє. Мертвий кит у сні означає, що ваші надії не виправдаються.

Бачити у сні, що наближається до судна кита означає душевну боротьбу і метання. Вам доведеться вибирати між боргом і обов’язками, ризикуючи в той же час втратити своє майно. Якщо кіт нападає на судно і перевертає його – настає час нещасть і катастроф.

Якщо у сні вам представився шанс плавати з морським велетнем у відкритому морі, розглядайте це як знак прийдешніх змін в любовній сфері, причому в кращу сторону, правда, буде потрібно прикласти деякі зусилля для їх здійснення.

Побачений у сні кіт віщує великі зміни в житті, зіткнення з таємницею. Якщо кіт напав на корабель і перевернув його, то це означає, що спокій і розміреність вашої життя знаходиться під загрозою.

Це уособлення материнського і соціального «понад-я», яке суб’єкт вибрав для себе в якості притулку, що дає можливість позбутися від переживання стану невпевненості.

Якщо приснився плаваючий у морі кіт, то ви несподівано отримаєте допомогу. Выбросившийся на берег кит — застереження про прийдешнє близькому нещастя.

Очікуйте вигідного придбання.


Залишити відгук