Сонник Кишки — до чого сняться ?

Побачити нутрощі тварин — поганий сон, що передвіщає щось неприємне: події, зустрічі з симпатичними вам людьми або недоброзичливцями, погіршення самопочуття, зіткнення з несправедливістю, депресію і т. п. Якщо уві сні ви їх їли, це можна вважати віддзеркаленням вашої сластолюбивой натури. Бачити, як їв хтось інший, — сон означає, що вас чекає зв’язок, в якій ви опинитеся в залежності від пристрасного і владного людини. Він перетворить ваше життя на суцільну муку.

Побачити в сні кишки — погана прикмета, за яким у ваше життя можуть увійти гіркі втрати, конфлікти в сім’ї, смуток і туга. Бачили закривавленими — можливі трагічні події. Їли свої кишки — до смерті батьків, отримання спадщини. Є чужі кишки — таке сновидіння означає, що завдяки людям ви відчуєте успішний поворот або навіть корінний перелом у справах. Намотувати їх на що-то — сон до судової тяганини або затяжного конфлікту з родичами.

Бачити кишки – смертельна загроза, Ви можете втратити своїх друзів. Бачити власні кишки – захворювання, яке вплине на ваші стосунки з іншими, можливі серйозні втрати і маса дрібних неприємностей. Ви, зігріваючи собі живіт, притиснулися до батареї, відчуваєте неприємні відчуття, і при цьому взываете на допомогу – до непередбачуваного лиха або невиліковної хвороби.

Побачити в сні свої кишки вивалилися — знак розлуки з близькою людиною, від якого залежить ваше щастя і благополуччя. Є чужі кишки у сні означає, що ви поживитесь за чужий рахунок.

Запалення тонких кишок — говорить про те, що бачить сон розтратив всі свої гроші на шляху розпусти, і що він відчуває докори сумління і прагне виправитися.

Бачити свої вылезающие кишки покинути свій будинок з-за сварки; фізичне перенапруження.

зі сну нутрощі віщують сімейні сварки, збитки, втрати, печалі.


Залишити відгук