Сонник Цегла — до чого сниться ?

Цеглу та цегельні заводи сняться до того, що ви станете власником якогось об’єкта нерухомості. Увійти на територію такого заводу — сон про це передвіщає, що ви заведете нові порядки, і знаходити однодумців і недоброзичливців. На вас впала цегла або кілька — до несподіваних подій, известиям. Побачити, як когось вдарило цеглою, — сон до домашніх неприємностей чи проблем на службі. Ходити з цеглою в руках, купувати їх, заготовляти для якихось цілей — в недалекому майбутньому почнете нове підприємство.

Цегла уві сні — це накопичення багатства, і хто побачить, що придбав цегла, тому дістанеться накопичене готове спадщину. Якщо побачити, що стіни будинку виймуть цегла, то число домочадців цього будинки скоротиться на одну людину. Обпалений цегла уві сні — не до добра, так як він пов’язаний з вогнем, а вогонь — символ Шайтана.

Класти цеглу під сні відображає необхідність довго збирати грошові кошти на придбання потрібних і корисних речей. Якщо уві сні довелося класти цеглу, будуючи будинок для себе, значить, найближчим часом з’явиться нове важливу справу, яка принесе глобальні позитивні зміни в житті сплячої людини.

Цеглину у сні означає невлаштовані комерційні справи і незгоду в любовних справах. Робити цеглу — знак того, що Ви, без сумніву, не досягнете успіху в своїх зусиллях накопичити більше багатства.

Бачити цегла – починається новий етап Вашої життя, готуйтеся до змін. Робити цегла – будьте обережні загроза і небезпеки стануть у Вас на шляху.

Класти цеглу, споруджуючи стіну, відображає виникнення перешкод, годиною надуманих, які відсувають здійснення задуманих планів.

Побачити цегла — чекайте глобальних змін у всіх сферах життя, зміна роботи, місця проживання, можливий розрив сімейних відносин.

Побачений цегла означає незадоволеність в сердечних справах.

Небезпека, погроза; початок нової справи, відносин.


Залишити відгук