Сонник Кинджал — до чого сниться ?

Зауважити кинджал у сні, це ознака, що цей сон намагається вберегти вас від небезпеки, або обіцяє вам розбіжності. Також ви можете дізнатися щось приховане від вас. Велика кількість ножів — до обману. Дівчатам, побачив його уві сні, кинджал може вказувати на їхню заздрість. Якщо дівчина в сні збирає колекцію кинджалів — це може говорить, що вона давно витає в хмарах. А для чоловіків — придбання недругів. Точити його уві сні — означає знайти спільну мову зі своїм супротивником. Різати щось- постійна нерішучість. Якщо ви кинули кинджал — це до сварок. Віддати комусь кинджал — будьте обережніше.

Кинджал отримувати від когось у сні — знак особливої довіри до вас впливових осіб. Мати кинджал в кишені означає, що ви підозрюєте когось у зраді. Якщо вам присниться, що вам подарували іменний кинджал, то в житті вас чекає відповідальна і небезпечна робота. Бачити кинджал у сні передвіщає небезпеку для життя. Точити кинджал у сні — передвісник жалоби чи смутку. Якщо вам присниться, що вас ударили кинджалом і ви падаєте, то вас очікує нужда, неприємності або хвороби. Наносити їм удар у сні — попередження про те, що ви можете сильно нашкодити комусь своїми необдуманими діями.

Побачити кинджал у чиїхось руках — обережно, вам загрожує небезпека. Побачити у власних — загроза виходитиме від незнайомих вам вороже налаштованих людей. Нанести удар по кому-небудь — кровно скривдите одного або близького родича. Побачити, як це зробив хтось інший, — близька людина буде шукати у вас захисту і отримає її. Розмахувати кинджалом — ви вступите у відкриту сутичку зі своїми супротивниками або суперниками. Викинути це зброя — забудете про старі образи.

Закалываете когось кинджалом у сні — це значить, ви страждаєте від нерозділеного кохання, і не можете її висловити, із-за байдужості пасії. Кинджал, який встромили у вас, вказує вам на вашу нестриманість у словах або обжерливість.

Кинджал, побачений у сні, вказує на втрату Вам ворогів. Якщо Ви вирвете кинджал з чиїхось рук — це означає, що Ви будете здатні протидіяти впливу Ваших противників і подолати нещастя.

Кинджал (на відміну від ножа, не ріже, а коле) – сильна або таємна ворожнеча; любовна пристрасть; сексуальний символ, засіб оволодіння, захоплення, влади, проникнення.

Хто побачить у сні в своїх руках кинджал, той досягне багатства і сили. Сон, у якому Ви побачили кинджал не в своїх руках, попереджає Вас про небезпеку.

Якщо сниться закоханим кинджал, це означає, що суперник або суперниця намагатимуться зруйнувати їхнє щастя.

Даєш людині ніж або кинджал — віщує нещастя.


Залишити відгук