Сонник Кенгуру — до чого сниться ?

Кенгуру — небезпечна тварина і дуже сильне. У снах її прирівнюють до хитрого і небезпечного ворога. Однак є версія, за якою кенгуру уві сні представляє вашу вірну кохану. Зустріти в сні кенгуру — знак небезпеки. Якщо вона нападає на вас і ви безсилі, то чекайте великих неприємностей в житті та провалу планів з тієї причини, що ви перейшли дорогу якійсь важливій і владної особи. Перемогти в сутичці з кенгуру — знак перемоги над небезпечним ворогом і удачі в небезпечній справі. Убити в сні — до виграшу у важкій справі. Зняти з кенгуру шкуру уві сні означає, що ви будете святкувати перемогу над заклятим ворогом. Шкіра кенгуру в якомусь інтер’єрі означає, що вас будуть переслідувати спогади про тяжкі випробування в минулому.

Намагатися наздогнати кенгуру – застереження, що растрачиваете сили на порожні справи, які далекі від реальності. Розводити кенгуру означає, що Ви схильні до романтики і любите робити спонтанні вчинки. Бачити кенгуру з малюком в сумці – вказує на те, що активно плануючи майбутнє своїх дітей, не замислюєтеся, що вибір у підсумку вони будуть робити самі. Пригощатися стравою їх хвостів кенгуру – віщує наближення нужду, яка змусить стежити за своїми витратами і значно скоротити. Кенгуру в клітці вказує на те, що Ваші бажання збудуться, оскільки Ваші захмарні мрії далекі від реальності.

зі сну образи кенгуру повідомляють про те, що у ваших недругів дозрів підступний план виставити вас в невигідному світлі в очах оточуючих, в тому числі тих, чиє розташування має для вас велике значення. Проте їх задум провалиться. Кенгуру здійснювали у вашому сні напад — наяву є загроза вашій репутації. Вб’єте одного з них — підступи ворогів і перешкоди не завадять прийти до успіху. Шкіра кенгуру сниться до того, що ви вірно просувається до успіху.

Кенгуру у снах може мати різні значення в залежності від того, сниться це тварина чоловікові або жінці. У чоловічих снах кенгуру передрікає прибуток, а в жіночих — вагітність.

Приснився кенгуру — є ймовірність погіршення стану справ.

Сімейні турботи; ризиковане становище.


Залишити відгук