День Народження 14 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Дотепні і красномовні Водолії, народжені 14 лютого, володіють аналітичним складом розуму і пристрастю до вирішення надзвичайно складних проблем. Навіть сама безневинна брехня і облуда огидні вам. Ви прагнете поширювати істину і ділитися з людьми своїми ідеями. Ваша сила — у здатності розважати й смішити. Часом ви можете валити оточуючих в шок дотепними коментарями і глибокими зауваженнями, але вам завжди вдається змусити людей замислитися.

Незважаючи на те що народжені 14 лютого сильні, міцні, з розвиненою уявою люди, успішні в своїй професійній діяльності, вони тим не менш мають більшу схильність до різного роду стресів. З цієї причини народжені в цей день повинні ретельно дотримуватися порядку в режимі праці та відпочинку, особливо коли це пов’язано з роботою в колективі. Їм необхідно триматися подалі від різного роду транквілізаторів і навчитися заспокоюватися самим, використовуючи внутрішні можливості. Народжені 14 лютого повинні намагатися придушувати в собі агресивні інстинкти і більш серйозно ставитися до свого здоров’я, оскільки ендокринна і особливо серцево-судинна система цих людей схильні до різних захворювань. Народженим 14 лютого бажано відмовитися від тютюну і алкоголю, тобто від усього, що може штучним шляхом стимулювати і без того рухливу нервову систему. Збалансована дієта і помірні фізичні вправи допоможуть їм позбавитися від руйнівного впливу депресій.

Швидко розуміють і дотепні люди, народжені 14 лютого, зазвичай майстри тонкої іронії, яка іноді є руйнівною. Вони вміють розсмішити оточуючих, але в той же час змушують їх думати. Щоб сказати щось значиме, народженим в цей день будуть потрібні секунди. Їм не складе труднощів знайти хорошу форму для висловлювання або просто «кинути думка в чужі вуха». Любителі смішних історій, казок і розіграшів, народжені 14 лютого наділені здатністю перетворювати досить сумну дійсність у справжнє свято. Це зовсім не означає, що народжені у цей день — люди поверхові. Їх гумор, іронія, надзвичайно точні зауваження таять в собі дуже багато сенсу.

Знак Зодіаку 14 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітряної стихії, які володіють наступними якостями: прогресивність, мрійливість, природність, демократизм, оригінальність.

Планета Управитель: Уран. Відповідає за новаторство. Уран сприятливий для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Можете бути вдячні їй за м’якість характеру, а також відсутність внутрішнього стрижня.

Якщо подивитися на людей, що народилися 14 лютого, відразу стане ясно, датою 14 лютого — який знак зодіаку відповідає. Розумні люди, які вміють швидко і вкрай незвично вирішувати навіть найскладніші проблеми, — це, звичайно, Водолії. Народжені 14 лютого комунікабельні, у них зазвичай багато друзів і знайомих, серед яких вони славляться своїм іскрометним почуттям гумору. Непередавані оптимісти, вони завжди в центрі уваги будь-якої компанії завдяки своєму гострому мови, спостережливості і дотепності. Ви не просто веселі людей, майже завжди ваші жарти настільки глибокі, що нагадують афоризми і змушують думати і роздумувати. Водолій — знак зодіаку народилися 14 лютого прищепив вам любов до правди, істини, бажанням її відшукати і подарувати людям. Просто так. З любові до всього людства.

Це правда, що народжені 14 лютого ніколи не сприймають життя в цілому надто серйозно. Проте немає ніяких підстав недооцінювати те, що вони роблять. Їх дивацтва можна навіть назвати свого роду філософським поглядом на життя. Менш розвинені натури, народжені в цей день, можуть мати негативне ставлення до життя, сприймати її негативно, іноді проявляючи у своїй поведінці деструктивні або насильницькі тенденції. Вони нерідко припускаються помилки, ігноруючи людські закони або соціальні правила, віруючи в те, що ними керує карма погана енергетика або щось подібне. Насправді ці люди тільки підставляють себе під удари долі, опускаючи руки там, де не так-то й складно впоратися з виникаючими проблемами.

Народжені 14 лютого повинні уникати перетворення їх тонкої іронії в сарказм, глузування або недозволено отруйний тон. Грубий чорний гумор хоча і сприймається навколишніми позитивно, однак з плином часу інтерес до нього починає слабшати. Звичайно, кожна людина любить посміятися від душі, але в справі сміху завжди важливий об’єкт сміху.

Народжені 14 лютого мають особливе чуття на те, щоб вміло, а головне — до місця пожартувати над собою. Вони неймовірно чутливі до даного питання. Але якщо кому-небудь прийде в голову висміяти їх, особливо публічно, — ви придбаєте собі ворога на все життя. Швидкість думки народжених 14 лютого здатна вразити уяву оточуючих. Їх можливість сконцентруватися на завданнях воістину дивна. Народжені в цей день мають воістину унікальною здатністю до аналізу та логічного вирішення поставлених завдань. Багато хто з народжених в цей день віддають перевагу тим видам робіт, які пов’язані з великою активністю, де вони можуть на повну котушку використовувати свої дійсно незвичайні мізки. У той же час усамітнення у тиші бібліотек — явно не для них.

Народжені 14 лютого ніколи не упускають випадку блиснути ораторською майстерністю. У пошуках вдячної аудиторії вони часто проводять вільний час з простими людьми, чий інтелектуальний розвиток не перевищує середнього рівня. Їх друзями зазвичай бувають чесні люди, не обтяжені особливими пізнаннями, але зате вміють відпочивати і розслаблятися. Народжені 14 лютого повинні контролювати своє бажання постійно підсміюватися над іншими. Більше того, вони повинні спрямувати частину свого незвичайного таланту на те, щоб критично подивитися на самих себе для поліпшення власних творчих можливостей. Цим людям часом необхідно залишатися наодинці з самими собою для того, щоб розібратися в тих життєвих обставинах, які склалися в даний момент.

Чоловік Водолій — народився 14 Лютого

Чоловіки, які народилися 14 лютого — володіють наступними особливостями: такий кавалер — веселий, терплячий, незалежний. Водолій, народжена в цей день, володіє швидким розум, він здатний миттєво оцінювати ситуацію і прийняти рішення, вони товариські й активні в житті.

Жінка Водолій — народилася 14 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 14 лютого, володіють наступними якостями: така дама — унікальна, безпечна, легка в спілкуванні. Багато хто з цих людей, особливо в своїй молодості, воліють вибирати собі ту професію, яка передбачає роботу з високою розумовою і фізичною активністю.

День Народження 14 Лютого

14 лютого — як позначається на вашому житті ця дата народження? Люди, народжені 14 лютого знак зодіаку Водолій, знають ціну хорошого жарту, і, користуючись цією зброєю, іноді переходять межі дозволеного. Знайти потрібні слова в спілкуванні з людьми не становить для них праці. Вони люблять розігрувати людей і до самої трагічної ситуації бачать забавні сторони. Однак це не говорить про обмеженість їх мислення. Вони володіють вражаючою логікою і проникливим розумом, але сприймати життя всерйоз органічно не здатні, що ніяк не відбивається на ефективності їх дій. Можливо, цим вони усувають себе від сприйняття негативу, щоб зберегти мир у своїй душі в недоторканності.

Іноді люди, народжені 14 лютого знак зодіаку Водолій, переходять цю тонку грань іронії і сарказму в своїй оцінці людей і подій. Їх жарти можуть стати грубими і негативними, що зазвичай подобається їх співрозмовникам, за винятком об’єкта цих жартів, якому, тим не менш, важко знайтися з відповідним відповіддю. Деяких людей коробить від цього, і викликає у них негативну реакцію, оскільки їм вже не смішно, а гидко. Однак люди, народжені в цей день, здатні посміятися над самими собою. Це допомагає їм зняти стрес, і, виставивши напоказ свої недоліки, зменшити їх негативний вплив на своє життя. Але чужу іронію на свою адресу вони органічно не сприймають, і знищують ворога на місці, застосовуючи найважче зброю.

Логіка і швидкість мислення людей, народжених 14 лютого знак зодіаку Водолій, не піддається розумінню і викликає подив оточуючих. На своїй роботі вони концентруються з маніакальною посидючістю. Їх математичний розум вирішує всі виникаючі перед ними завдання з вражаючою швидкістю і точністю. Вони потребують постійної тренуванні свого логічного мислення, і вибирають професію, дає багату поживу їх розуму. Тиха паперова робота не представляє для них інтересу. Вони люблять виступати перед великою аудиторією, де їх дотепність може придбати широкий розмах і є можливість для самовираження. З цією метою вони шукають товариства простих, невибагливих людей, які сприймають кожне сказане ними слово як зразок дотепності. Друзів вони воліють заводити серед звичайних порядних людей, не виділяються особливими талантами, але знають толк у відпочинку і розвагах.

Людям, народженим 14 лютого знак зодіаку Водолій, потрібно перестати наражати осміянню все, що знаходиться в полі їх зору. Можливо, більш серйозне ставлення до життя допоможе їм поглянути на себе під іншим кутом. Їм не завадить подумати над своїм місцем у житті і осмислити шляхи досягнення досконалості.

Над якими питаннями потрібно задуматися людям, народженим 14 лютого знак зодіаку Водолій? Використовуйте свої здібності в творчих цілях і направте їх на виконання поставлених перед вами завдань. Не варто з їх допомогою задовольняти своє самолюбство. Почуття і бажання інших людей повинні придбати велику цінність у ваших очах. Не все, що приходить вам в голову, треба озвучувати, навіть якщо ви вважаєте це жахливо дотепним.

Любов і Сумісність

Люди, народжені в день св. Валентина, — вірні і люблячі, але не завжди романтичні. Щира дружба і розуміння цінуються вами набагато більше, ніж солоденькі сентиментальні заяви. Вам потрібен партнер, який буде розділяти ваші інтереси та суспільні ідеали, або зможе надати свободу прагнути до них і не стане заважати вам.

Привабливими в плані створення міцної і дружної сім’ї для Водолія, народженого 14 лютого, представляються знаки Стрільця, Близнюка і Ваг. Саме з ними він знайде спільні точки дотику, а вони готові дати йому трохи волі. Може Водолій знайти спільну мову і ужитися під одним дахом з Козерогом, Овном і Рибою. Але він повинен змінити себе, і в першу чергу, стати більш відповідальним. У більш пізньому віці, у Водолія, з представником Лева вийде чудова пара. Можна розглядати й інші варіанти, але потрібно чи, скоріше ні. Хоча Водолій і має шанси на щасливий шлюбний союз з Раком, Скорпіоном, Тельцем, Дівою і Водолієм, але при багатьох і багатьох «але», взаємних поступок, обмеження свободи Водолія і інше, що малоймовірно.

Робота і Кар’єра

Датою 14 лютого знак зодіаку відповідає Водолій, ці люди часто володіють легким, іскрометним почуттям гумору, і народилися 14 лютого не є винятком. Вони майстри сарказму та іронії, їх жарти завжди наповнені прихованим змістом і волають до роздумів. Цих людей дуже люблять запрошувати на вечірки і свята, оскільки навіть в сірій буденності вони помічають незвичайне і здатні викласти побачене в гумористичному ключі.

Секрет такого успіху криється в тому, що народжені 14 лютого дуже уважні, володіють нестандартним мисленням і при цьому сприймають життя досить легко. Свою філософічність і дивацтва вони виявляють саме через гумор, жарти і тонкі зауваження. Якщо ж вам зустрівся народився 14 лютого, налаштований песимістично і постійно перебуває в депресії, то це означає, що з якихось причин він зайняв позицію жертви, яку незаслужено кривдить доля і обставини. Цей підтип людей, народжених 14 лютого, зазвичай не хоче вирішувати проблеми і працювати над собою і своїм життям (хоча найчастіше проблеми зовсім не страшні), вони воліють зносити удари долі і страждати. Часто в такому разі вони намагаються виправдатися релігією, фаталізмом, кармою, невезінням, наведеної псуванням і чим-небудь подібним. Але варто пам’ятати, що людина сама творець своєї долі, якщо проблеми не вирішувати, самі вони не зважаться. Потрібно просто не опускати руки, не здаватися, і тоді все вийде.

Здоров’я і Хвороби

Як не дивно, ці веселі та безжурні оптимісти дуже часто страждають від не помітних на перший погляд стресів. Стреси загрожують навіть тим, хто цілком успішний, у кого прекрасна робота і кар’єра, багато друзів, є любов, гроші, в житті щастить, здавалося б, не на що скаржитися, але в нашому житті рідко щось дістається даром і у всього є прихована, темна сторона. Щоб не дати стресу розхитати ваше здоров’я, потрібно відпочивати достатньо кількість годин і в цілому дотримуватися розумного режиму. Не вживайте антидепресанти без призначення лікаря, не зловживайте кавою, палінням та іншими стимуляторами, навіть заради термінової роботи. Обов’язково освойте техніку медитації і навчитеся справлятися навіть з самими сильними емоціями самостійно, без допомоги ліків.

Вразливі місця організму цих людей: серцево-судинна система і обмін речовин. Їм обов’язково треба навчитися приборкувати свою злість і агресивність і займатися своїм здоров’ям, щоб не допустити проблем з серцем. Вашій нервовій системі протипоказані різноманітні стимулятори і перевантаження. Від шкідливих звичок, таких як куріння і вживання спиртного, необхідно відмовитися зовсім. В боротьбі з депресією і поганим настроєм допоможуть спорт і дієта.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яких Небеса, наділили силою, міцним здоров’ям. Вони сміливі, самостійні, мають на все свою думку, але не нехтують порадами і думкою інших. Уміють слухати і чути, рішення приймають самостійно і практично завжди бувають праві. Це впевнені в собі люди, цілеспрямовані, працьовиті, чесні. Навколишні їх люблять і ставляться до них з повагою, прислухаючись до їх мудрих порад. У них багато друзів і високих покровителів. У них цікава, щаслива, довге життя, наповнена щастям, щастям, успіхом. Народжені в цей день шанують традиції сім’ї, в якій росли. З родичами у них прекрасні, довірчі відносини. В сім’ї гармонійні, теплі стосунки, атмосфера взаєморозуміння. У фінансовій сфері вони щасливі, досягають у житті успіху.

Поради Водоліям, Народженим 14 Лютого

Народилися 14 лютого вміють жартувати над собою. Але ось висміювати себе вони не дозволять нікому, це кращий спосіб назавжди посваритися з цими людьми і навіть стати їхнім ворогом. У них швидкі реакції і вкрай гострий язик, повірте, такий ворог вам ні до чого. Здатність аналізувати та логічно мислити – також сильне місце цих натур. Їх мозок здатний з великою швидкістю генерувати незвичні рішення для багатьох стандартних проблем, що відразу відповідає на питання, який знак зодіаку 14 лютого – звичайно ж, Водолій. Тому народжені 14 лютого намагаються вибирати для себе активні види професійної діяльності. В бібліотеках за книгами їм просто нудно.

А ось швидко мінливі ситуації, аврали, проблеми, що вимагають незвичайного рішення, – це їх стихія. Народилися 14 лютого люблять покрасуватися і виголосити промову. Заради цього часто вони навіть дружать з великою кількістю менш освічених, ніж вони самі, людей. Вони люблять розповідати нове і вчити, одночасно виблискуючи в центрі уваги і красуючись. Головне в такій ситуації їм утриматися від глузувань, навіть якщо їх гострий розум і помітив щось смішне. Будьте терпиміше до оточуючих і критичніше ставитися до себе. Не забувайте якийсь час проводити на самоті, аналізуючи свою поведінку, щоб уберегтися від помилок у майбутньому.


Залишити відгук