Сонник Кара — до чого сниться ?

Засудженого до смерті бачити в сні — знак принижень і втрати стану. Такий сон означає, що вам слід придивитися до свого оточення, щоб уникнути неприємностей. Іноді такий сон означає, що вас чекають несприятливі зміни в житті. Самому виносити смертний вирок кому-небудь у сні означає, що незабаром ви помиріться з цією людиною. Глядачі на страти уві сні (якщо ви в їх числі) — ваші друзі, які допоможуть вам у важку хвилину. Якщо ж вони прийшли подивитися на ваші муки, то це — ваші вороги і вам слід остерігатися ризикованих підприємств і не довірятися людям.

Якщо вам присниться, що вас мучать і стратять за віру, то чекайте великих почестей і багатства. Цей сон пророкує велике щастя. Сон, у якому ви побачили, що вас хочуть стратити, але ви прокидаєтеся або ж з якоїсь причини ваші кати не встигають привести вирок у виконання, означає, що вам надзвичайно пощастить і ви по чистій випадковості успішно выпутаетесь з дуже неприємної історії. Є версія, за якою вважається, що якщо вас стратили уві сні, то вас чекають успіх і удачі. Іноді такий сон пророкує тривале відрядження.

Якщо вам присниться, що у сні вам відрубали голову, то вас чекає великий успіх і почесті. Те ж саме означає сон, у якому вас повісили. Якщо людина, якій приснився такий сон, хворий або засмучений чим-небудь, то після такого сну він звільниться від своїх тривог, а хворий одужає. Сон, у якому вас абсолютно спалили і нічого не залишилося, попереджає вас про те, що вам слід відмовитися від своїх поганих звичок, щоб уникнути ганьби і наруги. Бути повішеним у сні, а потім зняли з шибениці — знак того, що скоро ви розлучитеся зі своїм високим становищем. Дивіться тлумачення: Суд, Вирок.

Приснилося, що стратять якогось людини, — сон видає вашу поверховість: ви мало над чим глибоко замислюєтеся, що вам властиво немов ковзати по поверхні життя, не заглядаючи вглиб. Ви переконані, що якщо йти по життю, не озираючись, то тим самим можна уникнути проблем. Якою мірою ваше уявлення виправдано — ви можете судити самі. Але врахуйте, що проблеми все-таки порушать ваш спокій, і впоратися з ними вдасться тільки одним способом — скрупульозно обдумуючи буквально кожну дрібницю, всі потенційні сценарії розвитку подій.

Якщо у сні ви були безпосереднім учасником кари або очолювали цей захід, сон свідчить про вашою звичкою все драматизувати і робити з мухи слона. Ви схильні приділяти велику увагу речам, цього не заслуговує. Але якщо так триватиме, то ви можете остаточно заплутатися у своїх власних вигадках і повністю відірватися від реальності. Власна кара — це попередження: добре знайомий людина може піти на обман щодо вас і проявить своє віроломство. Намагатися уникнути страти, рятуючись втечею від переслідуючих вас людей, — такий сон означає, що приїдуть гості, візиту яких ви будете не дуже раді.

Бачити страту, повішення — великі зміни. Бути страченим — повний успіх або невдалий шлюб; життєві випробування; хвороба; небажана відрядження. Кара за віру — рідкісна нагорода і щастя. Тебе повісили — повний успіх. Розп’ятим бути — щастя після випробування, великий виграш; духовна влада. Страта через спалення — хворому одужання, активність пристрастей для здорового; духовне відродження. Стратити самому когось–несправедливість.

Побачити страту — це сон-попередження: вам належить стати жертвою чужої необережності. Приснилося, що вас ось-ось стратять і позбутися від смерті вдається лише за рахунок чийогось несподіваного втручання, — наяву побороти ворогів і сколотите велике стан. Публіка, що зібралася подивитися на страту, сниться до згуртованої діяльності ваших недругів, яка зашкодить вам, якщо тільки ви не використовуєте цей сон як попередження.

Побачити чиюсь кара — прославитися, вам нададуть почесті. Власну — ваш задум призведе до шани і слави. Бути катом — такий сон закликає не заздрити чужій популярності, інакше серйозно захворіли.

бути Присутнім на страті — настають значні зміни; бути страченим — підете в тривалу поїздку по справах.

Побачити чужу — до образу, несправедливості щодо вас; стратили вас — до величезного щастя.

Побачити страту — сон до радісного настрою, веселого розваги, душевного підйому.


Залишити відгук