Сонник Катастрофа — до чого сниться ?

Потрапити в катастрофу на міському транспорті – втрата власності або каліцтво. Для жінки — бути учасницею катастрофи – Ви скоро будете оплакувати втрату коханого. Для моряків — катастрофа на море – лихо, втрата заробітку. Бути врятованим – Ви з успіхом вийдете із дуже делікатної ситуації, а також візьмете участь у веселому святі. Чим страшніше виглядало це пригода, чим більше ви злякалися, тим більше розслабитеся і відпочинете на майбутню вечірку. Бачити залізничну катастрофу з боку – Ви будете корисливо зацікавлені в якомусь нещасному випадку, або у Вас виникнуть труднощі з бізнесом.

Приснилося, що ви були учасником катастрофи,- це поганий знак. Приготуйтеся до того, що події не настільки віддаленого майбутнього можуть призвести до катастрофи і наяву, особливо в особистому та діловому житті. Наприклад, конкурент розорить ваше підприємство, з-за чого ви опинитеся на межі злиднів. Однак якщо ви не сильно постраждали або взагалі не постраждали під сні, і наяву наслідки виявляться не надто серйозними. Якщо катастрофа сталася з вашої вини, це свідчить про вашу легковажність.

Якщо у сні ви стали свідком катастрофи: якісь непередбачені обставини відбудуться, але не заподіють вам особливої шкоди. Побачивши лише наслідки катастрофи: наяву намагайтеся не покладатися на інших. Тоді все задумане вами буде виконано вчасно.

Катастрофа (автомобільна, залізнична) — втрата власності, грошовий крах; серйозна хвороба; втрата коханої людини; життєві випробування; зрада чоловіка; різка зміна планів.

Катастрофа в сновидінні говорить про втрати, зраду коханої, важкої і важковиліковної хвороби і випробувань долі.


Залишити відгук