Сонник Катання — до чого сниться ?

Якщо Вам сниться, що Ви катаєтеся на ковзанах по льоду, значить, Вам загрожує втрата роботи або яких-небудь цінностей. Якщо, катаючись, Ви проломите лід — значить, Ваші друзі не з тих людей, з ким можна порадитися. Якщо уві сні Ви лише спостерігаєте, як катаються інші люди — значить, наяву Ви станете жертвою плітки, що зв’язує Ваше ім’я яким-то скандальною подією, в якому замішаний людина, що викликає Ваше захоплення. Бачити уві сні катання на ковзанах — означає розлад з Вашими діловими партнерами… Бачити в сні молодь, катающуюся на роликових ковзанах, означає, що Ви будете радіти своєму доброму здоров’ю і відчувати особливий підйом від того, що здатні пожертвувати своєю радістю і задоволенням заради інших.

Катання на ковзанах по льоду — чудова альтернатива одноманітною щоденної ходьбі, а швидкісне катання та хокей — це божевільні, несамовиті види спорту. Але, ставши на ковзани, ви можете відчути втрату контролю, оскільки ноги з-під вас вислизають. А перебувати на замерзлому озері ризиковано, особливо якщо лід тонкий. До чого сниться сон: Ви керували ситуацією, витончено ковзаючи по льоду, або постійно падали? У реальності всі ви контролюєте або постійно робите помилки, не можете утримати рівновагу? Якщо ви катаєтеся по тонкому льоду, то чи любите ви ризикувати в реальному житті? Чи сон говорить вам, що потрібно «одягнути ковзани», перш ніж ви втратите можливість поліпшити своє життя?

Катання на човні сниться до того, що ви зустрінетеся з недобрими людьми. Якщо ви каталися верхи на коні, будете радіти; на ковзанах — якесь діло закінчиться успішно. Бачили, як каталися інші, або ваше катання відбувалося в компанії з ким-небудь — такий сон означає, що в бідах і радощах ви не залишитеся без дружньої підтримки.

Невміло кататися на ковзанах, при цьому постійно падати, вам довірять особливу роботу, для виконання якої у вас не вистачить сил. Сон, у якому ви катаєтеся майстерно або виступаєте на змаганнях з фігурного катання, пророкує вам великий успіх у важливій справі.

У сні кататися на ковзанах, віщує швидку розлуку з коханим. Якщо вам сняться діти, які катаються на роликових ковзанах — це означає, що ви будете щасливі пожертвувати всім заради коханої людини.

Приснилося катання на ковзанах, санях — ви відмінно проведете час у веселощах та забавах. Катання на човні застерігає від попадання під чийсь поганий вплив.

Кататися на автотранспорті — подолання труднощів. Кататися на ковзанах, роликах — задоволення; вигідно використовувати обставини або інших людей.

Катання на лижах — це символ поверхневого еротизму.


Залишити відгук