Сонник Катафалк — до чого сниться ?

Сон про катафалку віщує хворобу, смутку і тривоги або зміни в житті. Сон, у якому ви побачили, що катафалк вам перегородив дорогу по якій ви звикли їздити кожен день), то незабаром вийде, що поступово ваші поїздки в це місце зійдуть нанівець. Порцеляновий катафалк у сні бачити — знак того, що ваша налагоджена життя піде шкереберть і вам доведеться все починати спочатку. Порожній катафалк у сні — знак печалі; катафалк з небіжчиком у сні бачити — до сумних известиям. Може бути, це буде звістка про смерть вашого родича. Замовляти катафалк у сні — знак невдалої грошової операції. Якщо уві сні катафалк вам перегородив дорогу, то ваша справа приречена на провал, а задумане вами не здійсниться.

Сон, в якому присутня труну в катафалку, вважається поганим, оскільки за ним слідує смерть дорогого серцю людини, яка надовго залишить у вашій душі незагоєну рану. Крім біди особисто для сновидця, такий сон може стати передвісником великого нещастя, з-за якого загине безліч людей.

Бачити уві сні катафалк — означає напружені стосунки вдома і невдале ведення справ. Це також передбачає печаль. Якщо катафалк встав у Вас поперек дороги — Ви зумієте здолати супротивника, здавалася Вам непереможним. Бачити труну – означає важкі втрати і ранній відхід дорогого родича.

Сон з рухомими катафалком і траурною процесією, яка супроводжує труну, на якому при близькому розгляді видніється ваше ім’я, служить виразним попередженням про необхідність різкої зміни способу життя, старих звичок, неминуче потрібних змін.

Проїжджає траурна віз, катафалк — закінчення стихійного лиха. Траурна віз, катафалк — закінчення стихійного лиха.

Катафалк віщує несправедливість, яку Ви перенесете від сильних і впливових людей.

Бачити — будеш довго жити; замовляти — грошові витрати.

Катафалк — серйозна хвороба; великі зміни.


Залишити відгук