Сонник Касир — до чого сниться ?

Касовий апарат уособлює собою особливий облік грошових коштів, їх підрахунок і надійне зберігання. Щодо сновидіння такий апарат уві сні може уособлювати його ощадливість чи, навпаки, марнотратство, здатність вести господарство і фінансові розрахунки. Для людини, яка збирається вибрати для себе професію, пов’язану з фінансами, такий сон може стати дуже промовистою підказкою.

Якщо вам приснився касир, це попереджає, що вже в найближчому майбутньому хтось буде зазіхати на те, на що у вас є всі права, пред’явивши нібито свої. Якщо ви комусь щось винні і не в змозі повернути в обумовлений вашим кредитором термін, то спробуйте вдатися до обману в своїх задумах. Це створить загрозу благополуччю певного кола заможних людей, але допоможе вам.

Каса сниться як попередження про те, що навколо вас зосередилися люди, які вам брешуть і з якоюсь метою лицемірять. Касир у сні передвіщає, що незабаром хтось чужий пред’явить свої права на те, що належить виключно вам.

Несподівана зустріч з касиром у сні передвіщає прибуток або отримання грошей, якщо тільки при зустрічі він поставиться до вас цілком дружелюбно. В іншому випадку вас чекають розчарування і безгрошів’я. Дивіться тлумачення: Гроші, Борг.

Побачити касира — можете очікувати в недалекому майбутньому любовні стосунки, які принесуть вам різні привілеї, в тому числі поліпшення ваших фінансових можливостей.

Грошова прибуток; плутанина у справах.


Залишити відгук