Сонник Касета — до чого сниться ?

Якщо приснилася касета дорослому, в реальному житті його чекає потепління у відносинах з дітьми. Можливо, у сплячого були певні конфлікти з підростаючим поколінням, але незабаром все вдасться залагодити. Примирення відбудеться саме собою, у близьких людей з’являться спільні інтереси. Якщо молода жінка бачить касету уві сні, — зовсім скоро їй належить зробити дуже вдалу покупку. Після такого бачення можна сміливо відправлятися по магазинах. Коли касета грає в магнітофоні і одна і та ж мелодія повторюється кілька разів, — в реальному житті людина буде відчувати нудьгу. Найімовірніше, йому захочеться змінити місце роботи, або просто виїхати подалі від дому на якийсь час. Така психологічна розвантаження просто необхідна для збереження внутрішньої рівноваги.

Касета уві сні символізує бажання людини повернуться в минуле, згадати те, що було. Касета в руках у сплячого уособлює собою гостру необхідність відновити спілкування з кимось дуже близьким. Можливо, сновидець не зміг відпустити старі відносини, постійно думає про свого коханого або коханої. Ці переживання знаходять своє відображення в нічних видіннях. Намагатися прослухати касету — наяву зробити перший крок назустріч один одному.

Вставити касету в магнітофон – дотримуйтеся обережності у відносинах з оточуючими. Купувати – Ви познайомитеся з людиною, що має відношення до музики чи мистецтва взагалі. Зламати – до проблем з дітьми. Слухати магнітофон – Ви небайдужі до похвал і лестощів, необхідно відрізняти щирі слова від лицемірних, щоб не отримати хибних друзів.

Касета, диск – кістки, зустріч; відпочинок. Касету вставляти в магнітофон, щоб послухати — грамотно зможете інвестувати свої фінанси або до вдалого шопінгу. Касета зламана — зможете впоратися з усіма труднощами.

Слухати касету — ви отримаєте завідомо перекручену інформацію. Записувати музику на касету або диск — ваші слова будуть спотворені. Намагайтеся найближчим часом уникати публічних виступів і розмов.


Залишити відгук