День Народження 13 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 13 лютого, — одні з справжніх благодійників людства. Поставивши собі мету, ви не звертаєте з обраного шляху. Зосередившись на досягненні задуманого, ви не цікавитеся думкою оточуючих про свої зусилля, оскільки володієте волею і заповзятливістю для завоювання успіху в будь-якій справі. Справжня робоча конячка, ви готові рано вставати, пізно лягати і працювати у вихідні, щоб отримати бажане.

Народжені 13 лютого ревно ставляться до свого здоров’я. Особливо часто головним предметом занепокоєння цих людей стає опорно-рухова система. Саме тому їм обов’язково треба займатися йогою, медитацією, тай-ши. Народжені 13 лютого повинні строго дотримуватися дієти, але, як правило, їх їжа досить екстравагантна. Їм бажано виключити з раціону цукор і стимулятори, масло, жири, а також червоне м’ясо. Народжені 13 лютого мають яскраво виражену сексуальну потенцію, але їм слід уникати частих статевих контактів. Займатися любов’ю бажано з одним партнером.

Народжені 13 лютого — енергійні натури, які звикли діяти згідно з їх внутрішнім стимулам, часто без видимих причин змінюючи раніше прийняті рішення. Вони створюють дивовижні події навколо себе і отримують задоволення, перебуваючи в епіцентрі цих подій. Мабуть, народжених в цей день можна розглядати як людей, що живуть навстіж. Ті з них, хто не шукає визнання широкої публіки, можуть вимагати до себе підвищеної уваги з боку сім’ї та соціального кола, до якого вони належать. Народжені 13 лютого зазвичай люблять демонструвати свої емоції, виставляти напоказ свої почуття — чи то радість чи смуток. Незвичайно яскраві особистості, вони вважають для себе досить важко тримати в таємниці свої задуми протягом довгого часу. На жаль, надмірна правдивість доставляє їм чимало проблем, особливо якщо питання стосується любові.

Знак Зодіаку 13 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Повітряної стихії, які характеризуються наступними якостями: колективізм, незалежність, товариськість, передбачливість, ідеалізм.

Планета Управитель: Уран. Її «дари» Водолію — новаторство. Планета сприятлива для дикторів ТБ. Планета у вигнанні – Сонце. Несе відповідальність за нездатність розставити пріоритети, а також погане розуміння власних інтересів.

В астрології знак зодіаку народжених 13 лютого – Водолій, і народилися в цей день люди є класичними Водоліями, зосередженими на думках, як допомогти людству і зробити життя кращим. Ви дуже цілеспрямовані і вперті, готові працювати без втоми заради досягнення бажаного. Ці люди дуже наполегливі, якщо вони намітили собі щось, то ніхто, ні чиюсь думку, ніякі обставини не зможуть збити їх зі шляху.

Народжені 13 лютого зазвичай вірять в те, що все владнається. Бути може, тому вони вкрай рідко переживають з приводу невдач, неминучих у нашому житті. «Що не робиться — все на краще» — ось девіз цих людей. Їх раціональна основа, як правило, добре розвинена, і вони безперечно розумні, але іноді здається, що народжені в цей день зовсім не користуються своєю головою. Єдине, що ними керує, — це їхнє тіло і серце. Таким чином, з ними досить складно контактувати, бо їхні дії непередбачувані, а вчинки іноді дивують екстравагантністю. У той же час розвинута емоційна сфера та здатність до нетрадиційного мислення робить спілкування з ними надзвичайно цікавим.

В більшості своїй народжені 13 лютого відкрито і доброзичливо ставляться до оточуючих. Однак менш освічені особистості, народжені в цей день, можуть піти по шляху деструктивного розвитку. Як правило, народжені 13 лютого намагаються культивувати в собі м’якість, яка іноді, правда, переходить у надмірну категоричність. І все ж народженим в цей день краще не проводити ризикованих експериментів з метою зміни власного характеру. Спроби обмежити свою спонтанність зазвичай закінчуються повним крахом, так як ці люди просто не в силах виконувати всі ті вимоги, які пред’являють до них оточуючі. Їм достатньо пам’ятати, що демонструвати свої почуття, може бути, і доречно, але далеко не у всіх ситуаціях. Дуже часто помірне утримання принесе набагато більше користі для них.

Народжені 13 лютого повинні постійно перебувати в центрі уваги. Увага для них — як допінг, що дозволяє встановлювати рекорди. Якщо вони хочуть побути на самоті, значить, це потрібно їм для особистого розвитку. Однак народжені у цей день часто роблять помилку, приймаючи збудження за основну емоційну характеристику. Їх можна переконати в чому, що не відповідає істині. І як правило, вони схильні довіряти людям. Цілком зрозуміло, що народжені 13 лютого хочуть дуже багато, і, як правило, їм вдається цього домогтися. Але часто вони демонструють нетерпіння або нетерпимість, коли щось складається не так, як їм хотілося б. Таким людям слід ставитися більш об’єктивно до своїх власних бажань та шляхів їх реалізації.

Чоловік Водолій — народився 13 Лютого

Чоловіки, що з’явилися на світ 13 лютого — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — інтелектуальний, химерний, винахідливий. Ці мистификаторы, вміло створюють якісь дивні події довкола себе, і, напевно, отримують від цього справжню насолоду, спостерігаючи за створеним собою хаосом і безладом з боку, а часом і в центрі цих подій.

Жінка Водолій — народилася 13 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 13 лютого, володіють наступними відмінностями натури: така дама — безпечна, розумна, цікава. Вони хоч з одного боку і комунікабельні, але їх дії часто досить непередбачувані і непрогнозовані. Вони можуть нетрадиційно мислити і приймати нестандартні рішення, а це перетворює сірість в яскраві фарби, а нецікаве, в захоплюючий захід.

День Народження 13 Лютого

Народжені 13 лютого знак зодіаку Водолій, наповнені енергією, яка часто фонтанує, не знаходячи виходу. Їм в обов’язковому порядку необхідно чимось займатися, будь то виконання роботи по дому, катання на лижах чи написання квартального звіту. Вони не здатні сидіти на місці, їм важко зосередитися на читанні книг (хіба що це буде відбуватися під час ранкової пробіжки), всі їхні імпульси походять від душі, серця і тіла. Але це не означає, що люди, які народилися 13 лютого знак зодіаку Водолій, дурнуватого, вони наділені прекрасним інтелектом від природи, просто з якихось причин не звикли їм користуватися – напевно, всьому виною надмірна імпульсивність. Вони запросто можуть собі дозволити змінити своє рішення в самий останній момент, що, безсумнівно, дратує інших людей, але довго злитися на цих Водоліїв просто неможливо: вони викрутяться з будь делікатній ситуації, використовуючи своє чудове почуття гумору і завидну чарівність.

Народженим 13 лютого знак зодіаку Водолій, подобається бути в центрі уваги, для чого вони використовують безліч хитрощів: від яскравою, помітною одягу і невинного флірту до несамовитих драматичних розповідях про своє життя. Їм дійсно дуже важлива увага, часом створюється враження, що це справжня залежність, вони не люблять самотності і, залишившись наодинці з самими собою, тривалий час можуть впасти в депресію.

Їх непослідовність часом змушує злитися близьких, і від них вимагають якоїсь серйозності і відповідальності, але потрібно розуміти, що народжені 13 лютого знак зодіаку Водолій, так себе ведуть не для того, щоб когось роздратувати, – це їх природний стан, і їх можна або любити такими, які вони є, або не любити. Спроби переробити їх – марна трата часу, не варто обтяжувати себе. Навіть якщо самі Водолії захочуть змінитися для того, щоб близькі схвалили їх старання, вони тільки заплутаються у власних почуттях, розібратися в яких зможе тільки фахівець. Тому краще залишити все як є, намагаючись досягти загальної гармонії.

У народжених 13 лютого знак зодіаку Водолій, душа нарозхрист, тому вони можуть нарватися на недоброзичливців, вважаючи, що весь світ так само відкрито, як і вони самі, і не підозрюючи, що люди можуть бути злими і жорстокими. Тому їм слід бути трохи обережнішим і навчитися розпізнавати людей, щирих і не дуже, щоб не поранити власну душу. Але, на щастя, Водолії, народжені в цей день, вміють переживати труднощі. Перший час неприємності їх дуже зачіпають, але скоро вони переконують себе в тому, що завтра, безсумнівно, буде краще, і всі біди йдуть. Вони завжди яскраво демонструють емоції, будь то нищівна радість або непереборна туга, тих, хто мало знайомий з цими людьми, спочатку навіть лякає така відвертість, але з часом вони звикають.

Любов і Сумісність

Ви схильні надто багато працювати і занадто мало відпочивати, але, якщо вирішуєте повеселитися, робите це від душі. Ви з тих, хто насолоджується самотнім життям, але, якщо на шляху зустрінеться відповідний людина, можете стати йому вірним і відданим партнером.

Хороша сімейна і любовна сумісність у зодіакального Водолія, народженого тринадцятого лютого зі знаками Близнюка, Ваг і Стрільця. Саме з ними, у нього найбільш високі шанси на створення дружної сім’ї. Цілком можливий сприятливий союз і з Рибою, Овном і Стрільцем. Шанси на створення щасливої родини присутні, але вони повинні зрозуміти одне одного, а якщо зрозуміють, значить, в родині буде лад. Зовсім несприятлива сумісність зі знаками Діви, Тельця, Водолія, Раку і Скорпіона. Шансів мало, хоча вони і є. В цілому — малоймовірно, що вони готові поступатися, як і те, що довго уживуться.

Робота і Кар’єра

Як і більшість Водоліїв (а ми пам’ятаємо, дату 13 лютого — який знак зодіаку відповідає), що народилися в цей день дуже активні і енергійні. Вони екстраверти, люблять відкриватися навколишнього світу, демонструвати свої сильні і глибокі емоції, блищати в компанії. Не всі народжені 13 лютого жадають слави і суспільного визнання, але практично всі мріють бути знамениті хоча б у вузьких колах друзів і приятелів. Датою 13 лютого знак зодіаку відповідає Водолій, який наділяє цих людей прагненням шокувати навколишнє публіку або несподіваними ідеями, або дивним, дивакуватим поведінкою. Народилися 13 лютого – не виняток, вони люблять епатаж, мислять незвично, спілкуватися з ними завжди вкрай цікаво.

Народилися 13 лютого, як і належить Водоліям (Водолій – відповідь на питання, який знак зодіаку 13 лютого), намагаються змінити життя на краще і частенько намагаються почати з себе. Але це не така хороша затія, як здається, адже підлаштуватися під всі різноманіття вимог оточуючих людей не так-то просто. Та й характер не можна скинути як одяг, не так-то просто ламати і міняти свій характер, не так просто ховати яскраві та сильні емоції, які вимогливо рвуться назовні. Тут потрібно піти на компроміс з оточуючими і правилами пристойності, потрібно окреслити коло ситуацій, коли демонструвати свої емоції доречно, а коли немає, і намагатися обмежувати себе не постійно, а лише коли це дійсно потрібно.

Здоров’я і Хвороби

Зазвичай народжені 13 лютого бережуть своє здоров’я і вчасно дбають про себе. Вразливе місце їх організму: опорно-руховий апарат. Тому їм обов’язково треба займатися спортом, йогою, гімнастикою, медитацією. Що стосується раціону, то народжені 13 лютого люблять рідкісні і незвичайні страви. Їм необхідно відмовитися від вживання червоного м’яса, цукру, жирів і масла.

Не варто споживати каву і міцний чорний чай. Ці люди зазвичай наділені сильним сексуальним потягом. Але для підтримки здоров’я їм рекомендується задовольняти його з одним партнером, не пускаючись на пошуки чуттєвих насолод. Сексуальне утримання їм також піде на користь.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з упертим, навіженим характером. Вібрації дня такі, що людині народженій 13 лютого, належить відпрацьовувати кармічні борги. Багато чого буде залежати його життя від того, як він буде ставитися до людей, від його характеру, вчинків. Якщо народжена в цей день людина піде шляхом деградації, не побажавши розвивати свою душу, то це буде хитра, лицемірна, виверткий людина, здатний зрадити, принизити будь-кого. І до нього будуть ставитися подібним чином. Життя такої людини важка. Лише наполеглива робота над собою, кардинальні зміни характеру і способу мислення зможуть створити можливості для сприятливих умов. Змінивши себе і свої думки, людина змінить своє життя.

Поради Водоліям, Народженим 13 Лютого

Народилися 13 лютого часто виявляють зайву довірливість, вони вірять всьому, що їм кажуть оточуючі, і абсолютно даремно. Їх часто обманюють. Ще одне слабке місце – це залежність від уваги і визнання. Без схвалення оточуючих вони навіть можуть впасти в депресію, а виблискуючи на п’єдесталі, починають працювати з потрійною енергією. Це не так погано, але не слід надто залежати з психологічної точки зору від інших людей. А також тут є ще одна небезпека, особливо збільшується вашою довірливістю: ви можете попастися на гачок лестощів.

Народжені 13 лютого зазвичай досягають своїх цілей. Але якщо щось іде не за їхнім планом, вони можуть проявляти дивну для таких незвичайних і дивакуватих натур нетерпимість і нетерплячість. Їм необхідно навчитися більш філософськи дивитися на речі і намагатися не потрапляти в залежність не тільки від уваги навколишніх, але й від своїх власних планів. Спробуйте тримати себе в руках, ваша природність і самобутність дійсно прекрасні, але не забувайте про інших людей, адже вам потрібно навчитися з ними взаємодіяти, а для цього вони повинні бути впевнені, що на вас можна покластися.


Залишити відгук