Сонник Каска — до чого сниться ?

Надягати на голову каску — незважаючи на те, що у Вас не буде часу підготуватися до зустрічі з неприємностями. Ви подолаєте труднощі з допомогою друзів і близьких. Бачити уві сні солдата в касці — констатує, що Вас турбує напружена обстановка в сім’ї, але Ви не ризикуєте зробити перший крок до з’ясування стосунків. Підбирати собі каску за розміром — говорить про те, що Ви не боїтеся труднощів, сподіваєтеся тільки на себе. Жінці такий гон віщує втрату чоловіка.

Сон свідчить про те, що ви, дотримуючись вкрай приємної думки про своїх розумових здібностях, не вважаєте для себе за потрібне прислухатися чиїхось порад. Проте якщо так буде і далі, то життя буде бити ключем, причому весь час по голові, а вас тоді не врятує ніяка каска. Ви будете весь час страждати від неприємностей. Побачити каску на чужій голові — такий сон стверджує, що всі спроби наставити на шлях істинний свого друга виявляться безуспішними.

Якщо Вам приснився дерев’яна каска — це означає, що Ваші друзі Вам будуть вірні у важкий для Вас час. Мідний шолом передбачає загрозу для Вашого здоров’я і в той же час — відданість Вам рідних і близьких, які не залишать Вас ніколи своїми щирими турботами.

Взяти в руки каску і намагатися надіти – завдяки своїй енергії і заповзятливості, Ви виберетеся з убогості. Шахтарська каска – обіцяє солідну спадщину. Також див. Шахта.

Сон про будь-захисній касці передвіщає, що вам доведеться остерігатися когось або захищати свою незалежність. Дивіться тлумачення: Капелюх.

Каска — до негативних впливів, агресивних випадів проти сплячого, до боротьби.

Каска — символ збереження від ворога або від головних болів.

Знайдеш впливового покровителя.


Залишити відгук