Сонник Каштан — до чого сниться ?

Якщо вам приснилися каштани — ви просто тримаєте їх у руках або перебираєте, це неоднозначний сон, який обіцяє, з одного боку, симпатичного вам супутника життя, а з іншого — збитки в ділових питаннях. Є каштани — прикмета майбутньої сумі, яка в кінцевому рахунку зміниться щастям. Для молодої жінки є каштани або ворожити на них — це означає, що у неї буде гарне здоров’я і багатий шанувальник.

Якщо вам сниться, що ви тримаєте в руках каштани, це означає, що ваш обранець буде любити вас, однак ваше грошове благополуччя навряд чи порадує вас. Є каштани – до самотності, яке закінчиться заміжжям або одруженням. Якщо дівчина у сні ворожить на каштанах, наяву вона завоює любов багатої людини.

Якщо вам снилося, що молода жінка їсть каштани або намагається поворожити на них, то вам належить знайомство з людиною, яка стане доглядати за вами. Крім того, каштан сниться до хорошого самопочуття людини, передвіщає період спокою.

Наснилося дерево каштана закликає поквапитися з реалізацією задуму. Бачити або їсти плоди каштанів — сон говорить про те, що в діловій сфері і сердечних справах досягнете успіху в житті буде якась радість.

Плоди каштана є уособленням позитивності і сексуальної сили, головним чином чоловічий.

Каштани на дереві — знак того, що слід поспішати зі своїми намірами та бажаннями.

Каштан — символізує енергію. Приснився такий сон — настав час діяти.

Каштани — провісники міцною і пристрасної любові.

Каштани у сні — до важкого розставання.

Є каштани — віщує розставання.

Каштан — до великої радості.


Залишити відгук