Сонник Кашель — до чого сниться ?

Кашель у сні символізує бажання або необхідність терміново позбутися від чогось нестерпного, що заважає. Якщо уві сні вас мучив кашель з кров’ю, ситуація пов’язана або з близькими родичами, або з чимось, дуже близьким вашому серцю. Кашель з мокротою сниться, як уособлення того, що у вашому житті з’явилося щось чужорідне, що не вписується у звичну картину. Це, як хвороба, виводить вас з ладу і заважає займатися повсякденними справами.

Якщо кашель, який мучив вас уві сні, був чимось незвичайним, саме в цій дивацтва і полягає головне значення сну. Наприклад, при цьому у вас з рота вилітали абсолютно безглузді в даній ситуації предмети. В цьому випадку значення даного предмета в сновидінні слід вивчити окремо.

Часто в сновидіннях ми бачимо, як кашель мучить когось іншого. На відміну від інших симптомів захворювання, які зазвичай не заважають стороннім, кашель у інших людей доставляє незручності всім присутнім, отже, і уві сні мова йде про те, що в житті цієї людини торкнеться безпосередньо вас, і це не завдасть вам наяву радості.

Якщо кашляє хтось близький, сон говорить про те, що ця людина перенесе важкі часи, йому доведеться позбутися від чогось, це торкнеться безпосередньо і вас. Наприклад, сон, в якому жінка бачить, що її чоловік кашляє кров’ю, може означати непросте протистояння між нею та близькими родичами чоловіка, швидше за все — матір’ю.

Кашель у дітей викликає не стільки незручності, скільки стурбованість, хвилювання. Сон, у якому ви стикаєтеся з тим, що ваша дитина кашляє, вказує на те, що вам доведеться похвилюватися за що-те, що трапиться в їх житті. Чи брали ви в сні проти цього якісь заходи? Можливо, це підказка про те, що потрібно від вас у реальному житті, особливо якщо процес лікування мав уві сні якісь особливості, неприродні для дійсності.

Страждати в сні від наполегливої кашлю, який ніяк не хоче залишити вас у спокої, — такий сон повідомляє, що ваше здоров’я залишає бажати кращого. Але все можна виправити, якщо приснилося, що вам вдається вилікувати його, ретельно піклуючись про себе і перетворивши це в корисну звичку. Бачити людьми, котрі кашляють інших — в майбутньому відбудуться якісь неприємні події, з наслідками яких ви врешті-решт впораєтеся.

Сон про кашлі бачити — знак розлади ваших справ із-за дурниць, а також турботи. Чути кашель у сні — знак поганих новин про перешкоди в справах. Лікувати кашель у сні означає вашу щоденну боротьбу за своє місце під сонцем. Інших бачити в сні, як вони задихаються від кашлю, — передвісник неприємностей. Дивіться тлумачення: Дихання, Задихнутися, Ліки.

Кашляти в сні — ви будете запрошені в якесь ЗМІ, будуть опубліковані труди ваші або про вашу персону. Вас обкашляли — це до популярності. Ви щось выкашляли — залежить від того, що саме, проте це є перешкодою на шляху до успіху і вимагає термінового порятунку.

Почути чийсь кашель — це сон-заклик остерігатися своїх дармоїдів; кашляти самому — будете здорові протягом довгого часу.

Кашляти уві сні — скаржитися. Задушливий кашель — до смерті.

До доброго здоров’я, успіху у справах.


Залишити відгук