Сонник Карусель — до чого сниться ?

Якщо снилася карусель, то у вашому житті оселиться суцільна нісенітниця: божевільні вчинки, невиправдані розтрати, марне проведення часу і т. п. Зупинити уві сні карусель і зійти з неї — вам вдасться, закликавши залишки розсудливості, увійти в колишній ритм, більш раціональне і осмислене життєве русло.

Кататися на каруселі у сні передвіщає, що сновидець буде вести себе легковажно, може зробити необачний вчинок, ніж серйозно нашкодить собі самому або образить когось із близьких людей. Якщо ж ви просто бачите карусель, але не катаєтеся на ній, то це знак змін або бажання.

Карусель — пристосування для розваги, одержання задоволення для дітей і дорослих, які прийшли в парк на прогулянку. Однак, це задоволення фальшиве. Через цей образ ін се виражає, що життя людини тече по колу, без якого-небудь прогресу.

Карусель, побачена у сні символізувати дитячу безпосередність і радість. Можливо, вам потрібно насолоджуватися життям, а не шукати постійні цілі і способи їх досягнення. Або ви рухаєтеся по колу, а ваші справи стоять на місці.

Якщо вам приснилося, що ви катаєтеся на каруселі, то на яву ваші справи стоять на місці, такий сон не віщує нічого позитивного і символізує прийдешні неприємності і проблеми.

Бачити карусель уві сні або кататися на ній — знак порожнього проведення часу. Якщо у вас є заповітне бажання, то після такого сну не розраховуйте на його здійснення.

Побачити в сні карусель — до змін. Кататися на ній — зробите вчинки, які сміливо можна буде назвати легковажними витівками.

Якщо Вам приснилася карусель — значить, Ви будете вести безуспішну боротьбу, щоб домогтися успіху або завоювати любов.

Заплутану справу.


Залишити відгук