Сонник Карти — до чого сняться ?

Приснилася гра в карти, якої ви зайнялися суто для розваги, — це означає, що надії, які підтримували ваш життєвий тонус, нарешті стануть реальністю. Излечитесь від незначного захворювання. Але якщо в сновидінні мала місце азартна гра на гроші, це віщує дуже серйозні труднощі. Програш пророкує майбутню сутичку з ворогом; виграш — ваше перед законом виправдання, яке дасться вам дуже непросто.

Молодий жінці, що побачила в сні, що її коханий грає в карти, доведеться засумніватися в тому, що його наміри будуть виключно добрими. Коли сниться гра в карти в громадських місцях або як частина світських забав, то діаманти в цьому антуражі віщують багатство; гральні клуби сняться до майбутнього вимогливому прискіпливому супутника життя, з яким буде дуже складно пояснити причини частих відряджень.

Наснилися карти масті черв’яки — значить, вас чекає доброзичливе оточення, відданість; піки передбачають жінці, що їй судилося стати вдовою з дуже великим майном, управління яким буде даватися з величезним трудом. Якщо ви уві сні грали, і виходило це у вас досить добре, такий сон означає, що ви підете в гості, і тамтешній прийом буде дуже далекий від привітного. Однак те ж сновидіння означає, що завдяки нагоди ви знайдете справжніх друзів, які допоможуть вам пройти через безліч випробувань. Програвали партію — значить, у своїх прихильностях ви опинитеся нещасливі; свої справи вам так і не вдасться залагодити.

Карткова колода у сні означає, що ваші тривоги. Тасувати колоду у сні — до клопотів. Рахувати карти у сні передвіщає вам, що ви уникнете неприємних наслідків вашого необдуманої поведінки. Карткові будиночки будувати у сні — до розчарувань і нетривкого положення. Карткові фокуси в сні — знак обману або шахрайства. Своїх знайомих бачити уві сні грають в карти означає, що вам слід замислитися про вашому оточенні і збереження репутації. Після такого сну хтось може запропонувати вам вигоду від участі в ризикованій справі. Будьте розсудливі і не піддавайтеся спокусі легкої наживи.

Бубни у сні бачити — до сварок через гроші, черви — до приємних зустрічей з милими людьми; піки — до невдач і засмученням; трефи — до грошей. Чим вище карта, яку ви бачите в сні, тим більше посилюється її значення по масті. Побачити всі тузи у сні — до виконання бажання; всіх королів — до удачі; всіх дам — до пліток. Один туз у сні — це знак удачі в ризикованій справі. Мати на руках вищі бубнові або трефові карти одночасно — провал операції, яку ви вважали безпрограшною.

Карткові ігри — Існує безліч ігор та інтерпретацій. До чого сниться сон: Може бути, ваша підсвідомість хоче сказати, що вам варто «робити покерне особа», коли ви маєте справу з іншими людьми, особливо якщо це стосується грошей або роботи? Якщо ви грали в бридж, то, може бути, вам треба починати налагоджувати зв’язки з іншими гравцями за вашим столом? Ви щасливі, граючи в солітер, чи воліли б бути частиною команди? Якщо під час гри ви зіткнулися з джокером — може бути, ви страждаєте від злісних жартів? Може, ви — Король або Дама свого соціального кола? Якщо ви програвали гроші, то варто задуматися про всіх азартних іграх, які відбудуться в майбутньому.

Карти Таро знову почали набувати колишню колись популярність. У більшості випадків сновидіння, в яких присутня ворожіння на них, означають той факт, що сновидінню хотілося б, щоб з приводу важливого рішення, яке він повинен прийняти, висловив свою думку третейський суддя і тим самим визнав його правоту. Крім того, є ймовірність відображення такого вашого відчуття: прийняті вами рішення не відіграють ніякої важливої ролі, ви не можете контролювати своє життя, тому що нею керує рок. Найважливішим елементом для тлумачення сну є те, чи займаєтеся в реальному житті ви подібними практиками чи ні.

Якщо дівчині сниться, що її коханий бере участь в азартній грі в карти, це означає, що у неї виникнуть сумніви щодо його любові. Якщо вам сниться гральний будинок, це означає, що ваш чоловік буде пред’являти до вас завищені вимоги. Можливо також, що він буде невірним вам. Якщо ви бачите карти чирвової масті, це означає вірність коханої людини, карти пікової масті говорять про те, що ви будете багатою вдовою, але гроші не принесуть вам щастя. Програвати в карти – до розчарування в сердечних справах.

Карти – Жадібний вчинок; бубни — одержання грошей; черв’яки — любовне підприємство; хрести — вигідне підприємство; піки — обман, хвороба. Грати в карти — неприємності, сварка з друзями. Але якщо Ви граєте заради виграшу — у Вас виникнуть досить серйозні труднощі. Якщо Вам сниться, що Ви програлися в карти — у Вас з’являться вороги. Якщо ж Ви виграли — у реальному житті Ви зумієте виправдатися перед законом, але потрапите в біду.

Вигравати в карти у сні — ознака везіння та удачі. Незабаром всі Ваші мрії стануть дійсністю. Ви отримайте успіх, а головне знайдете справжнього і вірного друга. Програти в карти у сні — невдача. У роботі ви так і не зможете себе реалізувати, а в сімейному житті будуть дрібні сварки і постійні конфлікти.

Побачити гральні карти — відчуєте тривогу; будувати карткові будиночки — отримаєте новини; грати в карти — в справах опинитеся не надто везучи; бачити або показувати карткові фокуси — станете для людей джерелом радості; спостерігати за граючими — чекають втрати із-за чиїхось хитрощів.

Бачити карти уві сні — ознака красивою і безтурботного життя. Грати і вигравати в карти — удача, кар’єрне зростання, успіх в кожному починанні. Програти — до нещастя, підступності, брехні. Тасувати, заважати карти — доведеться прийняти важливе рішення.

Бачити карти уві сні гадальні — дізнаєтеся таємницю. Гральні карти червоної масті — до незадоволеності і невдачі в любовних справах. Гральні карти чорної масті — до приємним фінансовим несподіванок.

Грати в сні в карти на інтерес, задоволення, розвага — виконання бажань, поліпшення самопочуття. Грати в карти на гроші, отримувати вигоду обіцяє труднощі, перешкоди і проблеми.

Обережно, вас можуть ошукати, обдурити. Розкладати їх по столі — сон пророкує, що будете в чомусь сумніватися.

Грати в карти, бачити карти — значить отримати невдячного одного, стати жертвою обману, втратити нажите майно.

Брехня, фальш у відносинах; обман у справах. Обіграти дрібне придбання.

Уособлення хибних цінностей.


Залишити відгук