Сонник Картопля — до чого сниться ?

Бачити картоплю — неоднозначне сновидіння. Його тлумачення залежить і від виду самого картоплі, і від дій, які виробляє сплячий. Якщо сниться вже зібраний відмінний урожай картоплі, велику картоплю в сітках або мішках — це сприятливий знак, який свідчить про те, що попереду — сите життя, безхмарне існування, яке, однак, не можна назвати розкішним. Дрібна картопля, навіть якщо її приснилося багато, обіцяє неприємності, сльози, хоча в кінцевому підсумку все це не принесе серйозних бід.

Якщо вам сниться картопля в полі, картопля, яка пора викопувати — сон попереджає про те, що плодами вашої праці можуть скористатися інші люди. Зверніть увагу на те, чиє поле це було уві сні, збиралися ви цю картоплю копати, і якщо так, чи виникли у вас з цим якісь труднощі (відсутність помічників, техніки, несприятливі погодні умови тощо). Все це допоможе вам зрозуміти, наскільки благополучно ви зможете завершити якийсь трудовий період у вашому житті, закінчити роботу, побудувати будинок, зробити покупку, на яку збирали кошти, і т. п.

Якщо у сні вам довелося копати картоплю, яка належала не вам — попереду невдячна робота, за яку ви не отримаєте рівним рахунком нічого. Зверніть увагу на те, чому ви це робили? Хто був господарем поля? Якщо ви повинні були щось отримати за роботу, то що? Якщо копати картоплю в сні ви взялися за наймом, то в реальному житті це може означати, що ви можете зробити помилку (або вже зробили) з вибором роботи або виду трудової діяльності в цілому.

Чистка картоплі сниться до позитивних змін, яких, однак, доведеться трохи почекати. Добре, якщо ви чистили велику картоплю. Якщо вам приснилася каструля з очищеної різаної картоплею, то чекати благополучного періоду залишилося зовсім недовго. Якщо вам приснилася зіпсована картопля, гнила, то сподіванням на кращу долю, по всій видимості, в найближчому році збутися не вдасться. Однак, в будь-якому випадку слід звертати увагу і на деталі сновидіння. Згнив весь картопля, заготовлений на зиму, або ж ви просто побачили гнилі овочі на ринку або на прилавку магазину? Чим менш критична ситуація у сні, тим краще вона і наяву.

Часто уві сні люди готують з картоплі різні страви. В цілому це добрий знак, але їжа при цьому обов’язково повинна виглядати привабливо, здаватися смачною. Навіть звичайна смажена картопля або картопляне пюре уві сні можуть виглядати як надзвичайно апетитно, так і непривабливо, якщо, наприклад, страву охололо і вже потемніло. Те ж саме можна сказати і про сновидіння, в якому вам довелося їсти картоплю. Але, навіть якщо вона була дуже смачна, дуже вже значних змін життя на краще очікувати в найближчий рік не варто. Полоти картоплю у сні — до розчарування.

Сон про картоплю загрожує випадковостями не кращого властивості. Копати в сні картоплю — знак прийдешнього успіху. Їсти картоплю уві сні — означає істотну вигоду. Приготування картоплі обіцяє Вам підходящу роботу. Якщо Ви саджаєте в сні картоплю — значить. Ви можете розраховувати на виконання Ваших бажань. Якщо Вам присниться сгнившая картопля — значить, Ваших радощів і задоволень настане кінець і Ваша майбутнє не віщує нічого доброго.

Якщо ви саджаєте в сні картоплю – ви можете розраховувати на виконання ваших бажань. Копати її – знак прийдешнього успіху. Готувати картоплю – до нової, гарної роботи. Є її – до значної вигоди.

Бачити, — до достатку. Варити, готувати — до гостей здалеку. Копати, садити — вам належить багато працювати.

Невдячний або важка праця.


Залишити відгук