Сонник Картон — до чого сниться ?

Якщо вам приснився картон, друзі, виявилися зрадниками, створять у вас хибне уявлення про якихось справах, які мають для вас велике значення. Різати картон — сон говорить про те, що вам вдасться усунути всі труднощі, які виникнуть при досягненні більш високого суспільного становища. Клеїли щось з цього матеріалу — значить, ваше щастя буде рукотворним і не буде сильно залежати від зовнішніх обставин. Бачити велика кількість картонних коробок — цей сон означає, що вам пора позбутися зайвих речей, захаращують ваш будинок і ваше життя.

Картон у сні символізує ненадійна справа або обман. Якщо вам снилося, що ви отримали щось від одного, складена в картонні коробки, остерігайтеся зради. Власноруч склеєна вами уві сні картонна коробка вказує на те, що ваше майбутнє щастя є справою ваших рук і майже не залежить від зовнішніх обставин, яких ви так боїтеся в даному питанні. Велика кількість містких картонних коробок сниться до переїзду на нове місце проживання або до необхідності позбутися від великої кількості непотрібних вам речей.

Сон про нього пророкує вам участь в якомусь сумнівному справі, яке приречене на провал. Вирізати з нього букви або фігурки — до пліток і спорів.

Омани, невірність.


Залишити відгук