Сонник Картопля — до чого сниться ?

Сни про картоплю звичайно означають добування хліба насущного чесним, наполегливою працею. Тому садити в сні картоплю, збирати або готувати для їжі означає прибуток, яку ви витратите на свої нагальні потреби. Роздавати, продавати або бачити картопля сгнившим — знак втрат, боргів і нерозумної витрати грошей. Продавати картоплю іноді означає позбавлення від неприємних відвідувачів. Є картопля уві сні пророкує, що ви спробуєте використати ваші кошти на розвиток справи і одержання додаткового прибутку. Смажити картоплю у сні — до шлюбного союзу. Багато картоплі бачити в сні — до великого прибутку, заробленого кров’ю і потом. Дрібну картоплю бачити в сні — знак життя в нужді; великий бачити — до хорошим доходів.

Сон, в якому людині сниться картопля, віщує якісь події в житті. Приміром, якщо в сні ви їсте картоплю, то незабаром ваші ділові якості обов’язково помітить і оцінить начальство: вас підвищать у посаді або збільшать оклад. Якщо наснилося, що ви садили картоплю, то наяву перед вами відкриються хороші перспективи: кохана людина може запропонувати вам стати його другою половинкою, начальство – більш високооплачувану посаду. Гнила картопля сниться до того, що ваше теперішнє радісний стан триватиме недовго. Хвилини щастя ловіть зараз.

Якщо приснився картопля, попереду у вас якісь не дуже приємні непередбачені події. Копати картоплю — сон передвіщає, що вас чекає успіх, є її — це до великої вигоди. Готували з картоплі якесь блюдо — наяву знайдете підходящу роботу. Садили її в сні — означає, мрії втіляться. Зогнилий картопля символізує кінець радісною і веселою пори і вступ у період, який чимось хорошим, на жаль, ознаменований не буде.

У сні цей овоч віщує подія, яка спочатку вам здасться важливим, а потім розчарує. Чистили картоплю – радикально перемените свою думку про якусь людину і будете про нього думати тільки з позитивної сторони. Садили або копали картоплю – на вас чекає інтимна близькість з новим партнером.

Копати уві сні картоплю обіцяє успіх в любовних справах. Садити картоплю – до виконання бажань. Однак зогнилий картопля не віщує нічого доброго, він сниться до самотності і розлуки закоханих.

Є або просто бачити — це сновидіння означає, що не будете ні в чому відчувати потребу. Готувати, варити — сон до візиту гостей здалеку. Копати, садити — вас чекає багато роботи.

Є картопля — сон попереджає, що щось вас не буде задовольняти; копати — до невдячної роботи.

Незадовільний стан, даремна або важка робота.

Бачити або їсти страви з нього — сон до урожаю, прибутку.


Залишити відгук