Сонник Картина — до чого сниться ?

Якщо у сні перед вами виникає картина — значить з Вами одночасно трапиться біда і Вас обдурять. Якщо уві сні Ви пишете маслом картину — значить, Вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві. Якщо Ви уві сні пошкодили картину, значить. Вам доведеться докласти значних зусиль для захисту Ваших прав. Покупка картин у сні — передбачення негідною спекуляції.

Бачити в сні свій портрет на генеалогічному дереві обіцяє Вам процвітання і задоволеність, але одночасно і розчарування у дружніх зв’язках, і відсутність взаєморозуміння. Якщо Вам сниться, що Вас оточують найкращі гравюри старовинних і сучасних майстрів, значить, ви одержимі пристрасним бажанням найвищих досягнень, в порівнянні з яким справжні Ваші успіхи здаються убогими. Відвідати уві сні картинну галерею — до розбіжностей. Ви станете докладати зусилля до того, щоб вдома налагодити мир і взаєморозуміння, душею прагнучи зовсім до інших людей.

зі сну картини, навіть найкрасивіші і майстерно написані, є предвестницами брехні і фальші, а тому вважаються несприятливим знаком, що обіцяє підступність, наклеп і серйозну небезпеку для вашої репутації. Улюблений людина, про яку ви думаєте про майбутнє супутнику життя, може виявитися нещирим, хоча ви про нього так ніколи б не подумали. Сон рекомендує намагатися виявляти мотиви вчинків свого обранця. Людям сімейним сон повідомляє про можливу невірності другої половини.

Картина уві сні може передвіщати біди і обман. Відвідати уві сні картинну галерею – до розбіжностей в сім’ї. Ви намагаєтеся налагодити мир і взаєморозуміння будинку, усією душею прагнучи до зовсім іншим людям. Якщо вам сниться, що вас оточують найкращі роботи старовинних і сучасних майстрів, – ви одержимі пристрастю до досягнень, в порівнянні з яким справжні успіхи здаються примітивними.

Обрамляти картину віщує навмисне обмеження власних можливостей. Купувати картину — незабаром Вам належить прийняти важливе і доленосне рішення. Якщо Ви бачите як уві сні падає картина — значить ваші мрії не здійсняться.

Побачена уві сні картина віщує обман з боку близької людини. Якщо вам сниться ваш портрет на генеалогічному древі, це означає, що ви випробуєте розчарування в любові. Бачити картинну галерею – до сварок будинку.

Бачити уві сні картину — значить скоро належить важлива і значуща зустріч. Створювати у сні картину — прекрасний шанс стати художником своєї долі, проявити всі свої таланти і по справжньому себе розкрити.

Перед вами відкриється щось непізнане. Допитливість, яку ви виявляли, буде винагороджена. Писати у сні картину — такий сон закликає вас не шкодувати зусиль; ваш талант розвинеться.

Почуття ностальгії, туги по чому-небудь; надія, спогад (ідіома: «спливають картини минулого»).

Зануртеся у спогади, будете веселитися.

Друзі виявляться лицемірними людьми.


Залишити відгук