Сонник Карта — до чого сниться ?

Приснився карта служить провісником змін, які ви вирішите зробити в діловій сфері свого життя. Спочатку можуть бути розчарування, але вони скоро зникнуть, тому що послідує зростання доходів. Шукати карту — такий сон означає, що ви раптово відчуєте незадоволення своїм оточенням. Це почуття додасть вам нові сили, завдяки яким ви зможете підвищити свій добробут. Для молодої жінки такий сон означає її майбутнє входження у вищі сфери, куди вона потрапить завдяки непомірно розвиненою амбітності.

Вивчення географічної карти сниться до того, що вам доведеться виїхати зі своєї батьківщини на чужину. Повернення відбудеться тільки через багато років. Карта уві сні була чорно-білою — повернетеся бідними; яскравою, барвистою — багатими і проживете спокійну та забезпечену старість. Для жінки вивчення уві сні картки означає, що чоловік і сини стануть відомими мандрівниками.

Карта — це символічне стан Ваших намірів, планів і бажань. Користуватися картою — прекрасне нове, перспективне діло. Порвана карта — обіцяє біду і побоювання. Ваші плани можуть завалитися. Розуміти уві сні, що карта яка у Ваших руках не відповідає місцевості на якій ви стоїте — сумнів, невпевненість у справах.

Географічна карта віщує зміни, які сприятливо позначаться на вашій долі. Сон про карту, снящийся дівчині, означає, що вона зможе домогтися успіху завдяки своєму честолюбства. Можливо, вона укладе шлюб з розрахунку.

Вивчати, дивитися, бачити карту — зміни, які швидше за все вас розчарують. Шукати карту — розчарування і невдоволення, після якого ви все ж знайдете спокій і досягнете бажаних цілей.

Отримаєте пропозицію кудись поїхати. Крім того, можуть вступити ділові пропозиції звідкись здалеку. Сон говорить те, що хтось гідний випробовуваних вами до нього почуттів.

Вивчати, дивитися на карту — це знак того, що настають фінансові зміни в кращу сторону. Життя потихеньку налагодиться і Ви знайдете спокій і впевненість.

Карта — швидкі зміни в житті. Шукати карту у сні — знак того, що Вас оточують не дуже пристойні люди. Жінки бачити карту в сні — знак кар’єрного зростання.

Карта уві сні символізує Вашу невпевненість. За цього варто задуматися над своїми діями і вчинками.

географічна Карта — поїздка або попереднє планування подорожі, просто чергові плани.

Скоро підете в якусь невелику подорож на зразок походу або виїзду за місто на природу.

Вирушите в чужі країни, і це буде щасливу подорож.


Залишити відгук