День Народження 12 Лютого: Знак Зодіаку — Водолій

Водолії, народжені 12 лютого, товариські, доброзичливі і надзвичайно привабливі. Водолейская ексцентричність пом’якшується у вас легким шармом і хорошими навичками спілкування. Ви випромінюєте стільки позитивної енергії та ентузіазму, що деякі вважають їх награними. Теплота вашої доброзичливою особистості, м’якість і чудове почуття гумору роблять вас надзвичайно популярними. Так чи інакше, ви знаходите способи домогтися рівноваги між незалежною стороною своєї природи і прагненням підтримувати інших.

Народжені 12 лютого зазвичай дуже уважно ставляться до свого здоров’я. Будучи від природи в хорошому фізичному стані, вони не люблять скаржитися ні з якого приводу. Основний їх девіз: якщо ти прокинувся вранці, значить, поки ще живий, і не варто загострювати на цьому увагу. Подібне ставлення до себе загалом нормальне, але існує небезпека недооцінки деяких тривожних симптомів, які в подальшому можуть перерости в серйозне захворювання. Це стосується насамперед дієти. Якщо народжені 12 лютого почувають себе досить добре, що в основному з ними і відбувається, то вони можуть їсти все, що хочуть, без дотримання всяких пересторог, але, на жаль, більшість із них схильні віддаватися обжерливості. Народжені 12 лютого повинні намагатися уникати нездорової їжі, якщо це можливо, їм потрібно влаштовувати собі розвантажувальні дні. Що стосується фізичних вправ, то обмежень тут практично немає за умови, якщо народжені 12 лютого відчувають себе цілком здоровими.

Люди, народжені 12 лютого, володіють дивовижною здатністю поєднувати воєдино різні елементи в своєму оточенні, причому з однаковим успіхом їм вдається налагодити взаємини в сім’ї, в якій є проблеми, примирити розсварених друзів або знайти точки дотику між лідерами різних угруповань. Народжені 12 лютого абсолютно не сприймають розбіжностей, якими б незначними вони не були. Чи робить це їх справжніми гравцями в команді? Не цілком. Народжені 12 лютого зазвичай розглядають ситуацію, виходячи з своїх інтересів. Навряд чи вони стануть брати участь у подіях, які не стосуються їх особисто. Їм дійсно вдається мирити людей. Тим не менш досить часто народжені 12 лютого ігнорують або недооцінюють погляди інших. Правда, не можна не визнати, що вони принаймні намагаються асимілювати точки зору оточуючих, щоб приймати конкретні рішення і діяти у відповідності з ними.

Знак Зодіаку 12 Лютого — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Повітряної стихії, які володіють наступними якостями: новаторство, спрямованість у майбутнє, впевненість, об’єктивність, колективізм.

Планета Управитель: Уран. Дарує Водолію прогрес. Ця планета — головний покровитель для дикторів ТБ. Планета у вигнанні – Сонце. Несе відповідальність за м’якість характеру, а також погане розуміння власних інтересів.

Водолій, знак зодіаку народилися 12 лютого, наділяє народилися в цей день людей екстравагантністю і незвичністю. Вони самостійні, як і належить Йому, але при цьому по-особливому м’які і харизматичні. Народжені в цей день люди настільки оптимістичні і легкі, що іноді оточуючі думають, що це маска. Але вони насправді є такими. Вони вміють дружити, дуже товариські і мають іскрометним почуттям гумору – завдяки цим властивостям характеру вони майже ніколи не залишаються одні.

Визначившись, вони активним чином починають впливати на своє оточення, з тим щоб змусити його йти в потрібному напрямку. Народжені 12 лютого, як правило, досить багатосторонньо розвинені, якщо не сказати талановиті, і тому мають багато можливостей для того, щоб вибрати різні сфери для найбільш повної реалізації своїх здібностей. Занадто часто вони витрачають величезні зусилля для того, щоб стрімко підніматися службовими сходами або реалізувати якісь інші особисті задуми. Більш того, цим людям властиво неймовірну впертість: якщо вони одного разу вирішили зробити щось, то неможливість відмовитися від задуманого нерідко створює великі складності. Зіткнувшись з труднощами, вони починають йти напролом і навряд чи стануть шукати компроміс.

Оскільки народжені 12 лютого мислять абсолютними категоріями, їм буває досить важко налагоджувати стосунки з діловими партнерами, друзями і, як не дивно, навіть з коханими. Найчастіше вони виявляються не в силах нести тягар особистих проблем. Хоча народжені в цей день завжди дотримуються етичні норми, вони прекрасно розуміють, що іноді обставини складаються так, що доводиться переглядати свої позиції, змінюючи сформовану точку зору.

На щастя, народжені 12 лютого вміють філософськи дивитися на життя, що дає їм можливість для більш гармонійного існування. Однак з часом ці люди, незважаючи на свою впертість і на те, що вони укорінюються у своїх ідеях, знаходять в собі сили позбутися від багатьох ілюзій і, відповідно, змінити неправильні погляди. Найбільш освічені особи із числа народжених 12 лютого зазвичай з легкістю змінюють свої пріоритети на інші, можливо, більш функціональні. Без сумніву, ті зусилля, які витрачають народжені 12 лютого для возз’єднання близьких їм людей, приносять хороший результат. Тим менше їх власна життя часто має протилежний результат. Народилася 12 лютого властива велика сміливість, яка інколи може сприйматися навіть як героїзм.

Чоловік Водолій — народився 12 Лютого

Чоловіки, c датою народження 12 лютого — володіють наступними властивостями: такий кавалер — допитливий, відкритий, доброзичливий. Водолії цього дня народження, дипломати і миротворці. Але, є і така характерна особливість у цих людей, вони розглядають конфліктну ситуацію, в якій готові виступити в ролі примирителя — виходячи зі своїх власних інтересів. Навряд чи вони готові брати участь у подіях, особисту вигоду з яких вони не отримають.

Жінка Водолій — народилася 12 Лютого

Жінки, що з’явилися на світ 12 лютого, характеризуються такими гранями темпераменту: така дама — розумна, легка у спілкуванні, доброзичлива. Це різнобічні люди, вони досить розвинені і мають від природи набір талантів, а це в свою чергу, дає цим особистостям досить широкий вибір сфер професійної діяльності, і великі можливості для реалізації своїх одаренностей.

День Народження 12 Лютого

Народжені 12 лютого знак зодіаку Водолій – дуже м’які і дбайливі люди, вони оточують теплом усіх, кого люблять, іноді навіть виходячи за допустимі рамки: їх турбота часом «перекриває кисень» об’єкту їх обожнювання, але це виключно з кращих спонукань, тому їм можна пробачити подібні слабкості. Крім цього, у народжених 12 лютого знак зодіаку Водолій, вроджене почуття прекрасного, їх надихають пейзажі і запахи; будь-яка, здавалося б, незначна дрібниця здатна захопити їх у країну мрій або унести в якийсь приємний момент з їх минулого.

Ці Водолії вміють красиво вдягатися, та так, що багато модники будуть ламати голову, звідки вони беруть такі стильні речі. Щоб виглядати модно, їм не обов’язково витрачати космічні суми: відчуття стилю, яке дісталося їм від природи, дозволяє не тільки комбінувати різні елементи одягу, майстерно перевтілюючись та експериментуючи з образами, але і створювати різні об’єкти мистецтва. Вони з малих років тягнуться до всього прекрасного і будуть почувати себе як риба у воді, відвідуючи школу мистецтв або школу танців; втім, все, що пов’язане з красою і елегантністю, не чуже навіть самим маленьким представникам цього знаку, що відзначають день народження 12 лютого знак зодіаку Водолій.

До грошей ці люди ставляться з особливою дбайливістю; втім, ця риса властива практично всім Водоліям, але народжені 12 лютого знак зодіаку Водолій, часто трудяться, як бджілки, і тому знають справжню ціну грошам. Зв’язавши свою професію з мистецтвом, вони, мабуть, стануть найщасливішими людьми. Але якщо це їм не вдалося, вони не стануть нехтувати іншою роботою, так як зневажають нероб і навряд чи зможуть дозволити собі належати до їх числа.

Незважаючи на свою ощадливість, народжені 12 лютого знак зодіаку Водолій, люблять дорогі і красиві речі і часто жертвують багато чим, щоб накопичити на бажаний предмет розкоші. Вони відчувають вартісні речі, лише взявши їх у руки, спробувати продати цим людям підробку обійдеться дуже дорого. Вони мають здатність розбудити совість навіть в самих відчайдушних шахраїв; зіткнувшись з цими Водоліями, просто неможливо залишатися людьми.

Їх тонкі натури терпіти не можуть сварок і розбратів, тому що народилися 12 лютого знак зодіаку Водолій, намагаються примирити всіх, хто встиг посваритися, і це їм вдається, оскільки вони мають величезну силу переконання. Ті, хто схильний довіряти людям взагалі, дуже часто потрапляють під вплив цих персон; втім, це не небезпечно: якщо такі Водолії когось і тримають біля себе, значить, вони дійсно поважають цієї людини і не стануть радити дурниць.

Також ці люди до хворобливості схили до самопожертви, вони готові на багато що, щоб оточити всім необхідним своїх рідних, і часто звалюють на себе непідйомну ношу. Самопожертва можливо тільки в тому випадку, якщо народжені 12 лютого самі приміряють на себе це амплуа, обмеження їхньої волі силою викличе бурю емоцій і зворотну реакцію. Вони ніжні з оточуючими і ставляться до них з розумінням, тому абсолютно зрозуміло, що чекають від інших того ж.

Любов і Сумісність

Ви набагато більше цікавитеся суспільством, ніж типові представники вашого знаку. При всій важливості особистих відносин, ви вимагаєте від партнера більше, ніж просто любові і прихильності: людина повинна залучати вас не лише на емоційному, а й на духовному рівні.

Зовсім непогані шанси на побудову успішного шлюбу у знаку Водолія, народився 12 лютого, з зодіакальними знаками — Близнюки, Терези і Стрільці. З ними Водолій найбільш сумісний характерами, у них приблизно однакові погляди на життя і загальні інтереси. Також є шанси на створення благополучного сімейного осередку у Водолія і з Рибою, Овном, Стрільцем. Але в цих поєднаннях сімейних парах, є своє » але » — їм вкрай необхідно почути одне одного, прагнути до взаєморозуміння. У більш зрілому віці, Лев може погодитися на союз з Водолієм — вийде чудова пара. Розглядати інші варіанти можна, але не недоцільно. Хоча Водолій може зійтися думками з жінками і чоловіками Скорпіона, Раку, Тельця, Водолія і Діви, наприклад, вони підійдуть один, одному по року народження.

Робота і Кар’єра

Народилися 12 лютого – справжнісінькі миротворці по натурі. Вони здатні помирити і свариться колег, і ругающихся друзів, і нейтралізувати агресивну атмосферу всередині своєї сім’ї. Ці люди незамінні як дипломати, вони здатні примирити навіть ворогуючі політичні партії. Це пов’язано з тим, що вони зовсім не виносять сварок і розбіжностей. Однак не варто забувати, 12 лютого — який знак зодіаку, волелюбний Водолій все ж не любить гру в команді і повністю частиною колективу ніколи не стане. Вони мирять кого-то, тільки якщо так чи інакше зацікавлені в цьому самі, а зовсім не з почуття відчуття себе частиною колективу.

Частенько ці люди, як іноді зустрічається у Водоліїв, не звертають належної уваги на думку інших людей. Але хоч як-то його намагаються враховувати і вести себе з оглядкою на оточуючих. У цьому народжені 12 лютого небезнадежны, хоча їм, зрозуміло, є над чим попрацювати. Народилися 12 лютого – справжнісінькі маніпулятори. Коли вони зрозуміють, чого хочуть домогтися, то поволі впливають на оточуючих, підштовхуючи їх в потрібному їм напрямку. Часто ці люди від природи досить талановиті і багато обдаровані різноманітними нахилами, тому професійно реалізувати себе вони можуть в різноманітних областей. Мета для цих людей визначає засоби.

Здоров’я і Хвороби

Від природи народилися 12 лютого наділені досить міцним здоров’ям. Що не дивно, вони рідко загострюють на ньому увагу, так як у них рідко щось болить. На цьому тлі є небезпека втратити тривожні сигнали від організму. Вони ніколи не ниють і не скаржаться, але при цьому, буває, не звертають увагу на нездужання, поки воно повністю не звалить їх з ніг.

Таким чином одного разу вони можуть сильно занедужати. Дієту зазвичай народилися 12 лютого не дотримуються, так вона їм і не потрібна. Але якщо вони починають вдаватися до такої ними коханому пороку, обжерливості, то дотримання дієти стає більш актуальним питанням. Обов’язково потрібно регулярно очищати свій організм в розвантажувальні дні. Не забувайте займатися спортом – без обмежень при умові здоров’я і гарного самопочуття.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні особистості, щедро наділені талантами. Вібрації цього дня такі, що посилюють всі позитивні властивості. Вони наділяють людину такими якостями, які сприятимуть тому, що він купатиметься у променях успіху, любові, шанування, щастя і благополуччя. Ці люди володіють працьовитістю, вони діловиті і обережні, талановиті. Вони справедливі і чесні, на них можна покластися-вони не підведуть. Можуть проявити себе в літературі, музиці, живопису.

Поради Водоліям, Народженим 12 Лютого

Ці люди вважають за краще мислити ідеями і абстракціями, тому їм іноді складно підтримувати живі зв’язки з близькими людьми. Від перипетій особистісних відносин вони теж дуже швидко втомлюються і відчувають себе розгублено. Впертість народилися 12 лютого, на щастя, проявляється не у всьому: час від часу вони переглядають свій світогляд, свої принципи. Це пов’язано з певною відстороненістю у сприйнятті світу, яку можна назвати філософічністю, і це забезпечує їм гнучкість і пристосовність. Ілюзії і помилкову точку зору вони міняти не вміють, незважаючи на те, що до будь-якої абстрактної ідеї прив’язують досить сильно.

Чим більш розвинений народився 12 лютого людина, тим з більшою легкістю він здатний змінити свої пріоритети. На жаль, життя цих миротворців часто складається не так легко, як би хотілося. І, тим не менш, всі життєві випробування вони зустрічають хоробро, відкрито, як герої. Прояв героїзму їм теж далеко не чуже. Не бійтеся щось змінити у своєму житті, не варто триматися за минуле, іноді за незнайомій дверима вас чекає новий світ, в якому не вистачає тільки вас.


Залишити відгук