Сонник Карнавал — до чого сниться ?

Якщо людина згадує про карнавал, тут же спливає безліч образів — різноманітних, викликають захват або переляк. Іноді почуття страху пов’язано навіть з самими улюбленими або близькими людьми. Приміром, батьки заради своїх чад терплять свою присутність на карнавалах, які в глибині душі ненавидять. Підсумком стає перетворення пасторальної картини щасливого і дружнього сімейного відпочинку в сцену агресії. Згадайте, хто складав вам компанію на карнавалі, як ви там проводили час.

Карнавал можна назвати місцем, де людина відчуває свою незалежність від умовностей, відчайдушність і легковажність. Завдяки цьому станом безконтрольність і вседозволеність людина відчуває себе чудово і усвідомлює всю принадність життя. Нерідко воно має відношення до сексуального досвіду. Якщо людина наяву ретельно дотримується пристойності і не допускає нерозважливих вчинків, то наснилося надто вільне поводження може вселяти в нього справжній жах.

Бачити у сні, що Ви приймаєте участь в карнавалі, передвіщає, що незабаром Вам доведеться насолоджуватися — незвичайним розвагою або відпочинком. Костюмований карнавал з масками або потворними і безглуздими клоунськими фігурами означає розлад, розбрат будинку. Комерційні справи теж підуть незадовільно, а любов без взаємності.

Брати в сні участь у карнавалі – до незвичайних розваг або відпочинку. Костюмований карнавал з масками, потворними і безглуздими клоунськими фігурами віщує розлад, розбрат в будинку. Справи теж підуть незадовільно, а любов перестане бути взаємною.

Сон, в якому вам сниться, що ви берете участь у карнавалі, обіцяє насолоду, любовну пригоду або відпочинок з коханою людиною. Однак бал-маскарад обіцяє неприємності і чвари подружжю або закоханим.

Карнавал у сні є уві сні передвісником веселощів і щастя. Якщо на карнавал люди в безглуздих і страхітливих масках — значить чекайте змін в гіршу сторону.

Карнавал — ознака веселощів. Якщо у Вашому сні Ви були в центрі карнавалу — значить доля буде прихильною до Вас. і подарує масу приємний подій і зустрічей.

Карнавал — ознака достатку і благополуччя, удачі і вигідних грошових операцій.

Карнавал у сні говорить про те, що наяву Ви прагнете до нових відчуттів.

Бачити себе учасником карнавалу — ви будете гаряче бажати забави.

До обману, інтриг.


Залишити відгук