Сонник Кишеню — до чого сниться ?

Побачили уві сні власну кишеню — знайте, що це попередження проти ворожих сил, спрямованих проти вас. Якщо уві сні ви щось шукали в кишені, то наяву ваші справи складаються не так гладко, як вам хотілося б. Ви з сумом згадуєте минулі часи. Вам здається, що зараз вам вже не випробувати ті відчуття, які доводилося відчувати раніше. Не варто заглиблюватися в меланхолію — скоро все налагодиться. Живіть як зазвичай, не робіть ніяких принципових рішень — період вимушеного самотності швидко закінчиться.

Якщо ви побачили в сні, як хтось з ваших знайомих шукає щось у кишені, то просто врахуйте, що час невблаганно рухається вперед. Покваптеся, інакше ваші можливості будуть безповоротно загублені. Годі відкладати свої справи «на потім». Ви вважаєте, що час для них ще не настав, адже воно може так і не настати. Живіть сьогоднішнім днем! Якщо вам приснилося, що ви самі шаріте в кишенях людини протилежної статі, то наяву ви спрямовуєте свої помисли і старання не на те, що вам потрібно по — справжньому. Озирніться навколо себе, ви напевно знайдете іншої людини та інші відносини. Прагніть до ідеалу — тільки тоді ви будете по — справжньому щасливі. Не витрачайте сили даремно!

Якщо в сні ви дивитеся на людину, який лазить по чужих кишенях, то в реальному житті у вас все складається зовсім непогано. Просто характер у вас такий, що вам весь час чогось не вистачає. Ви завжди комусь заздрите, а вам слід зрозуміти, що в інших людей проблем не менше, ніж у вас. Якщо уві сні у вас рветься кишеню і звідти вивалюється весь його вміст, то в реальному житті ви можете потрапити в дуже неприємну історію, виплутатися з якої буде досить складно.

В сновидінні шукати щось у кишені — це говорить про вашу тугу за минулими часами. А сумуйте ви тому, що ваші справи йдуть не так гладко, як вам би цього хотілося. Ви вважаєте, що раніше переживали такі емоції, які зараз вам вже не судилося зазнати. Це не так, тому не ударяйтесь в меланхолію, тому що ці відчуття скоро пройдуть. Вам залишилося лише перетерпіти цю пору затишшя і вимушеного самотності.

У власній кишені щось намагався знайти знайомий вам людина — сон такого роду можна розцінювати як своєрідне нагадування: ви ризикуєте втратити шанси, що надаються вам долею, тому треба поквапитися. Схоже, ви постійно відкладаєте здійснення якихось омріяних задумів, вважаючи, що час для них ще не настав. А чи не подумали ви, що воно може так і не настати? Вам треба жити сьогоднішнім днем.

Побачити себе уві сні лазающим по кишенях представника протилежної статі — сновидіння з таким сюжетом підказує вам, що всі свої думки і зусилля ви присвячуєте того, що насправді вам не так вже й потрібно, якщо вже говорити поклавши руку на серце. Вам варто озирнутися навколо себе, щоб знайти відносини, які найбільш підходить саме вам. Ідіть сміливіше до ідеалу і побачите, що відчути себе мало не на сьомому небі від щастя, — це цілком можливо.

Бачити, як хто-то «відвідує» чужі кишені, — такий сон повідомляє, що, незважаючи на благополуччя вашого життя, ви незадоволені нею — з-за свого характеру. Майте на увазі, що об’єкти вашої заздрості мають не менші проблеми. Приснилося, що ваш кишеню рветься, з-за чого з нього випадає повністю весь вміст, — значить, будете дійовою особою вельми неприємної історії. З неї буде дуже непросто виплутатися.

У кишеню ми звичайно складаємо гроші або інші потрібні речі. Побачити його порожнім у сні означає бідність і перешкоди в справах. Побачити в кишені чужі речі у сні — знак того, що ви можете потрапити на якомусь обмані. Залізти в чужу кишеню уві сні — попередження про небезпеку або скандалі з-за того, що ви не змогли вчасно зупинитися. Діряву кишеню у сні — знак принижень, ганьби і злиднів. Зашити його означає, що ви худо-бідно будете триматися на плаву. Дивіться тлумачення: Одяг.

Порожній кишеню — символ порожніх надій; повний — пророцтво про те, що друзі піднесуть подарунки.

Приснився власну кишеню — майте на увазі, що на вас звернені негативні сили.

З дірою до грошей; щось класти в нього або оттопыренный втрата.

Порваний кишеню уві сні — ознака бідності та злиднів.


Залишити відгук