Сонник Карлик — до чого сниться ?

Добрих казкових гномів і гномів бачити — знак того, що у вас багато друзів, які допоможуть вам у біді. Бачити злих виродків у сні передвіщає нещастя й підступи озлоблених людей, які нижче вас по положенню і біднішими. Якщо вам присниться, що казковий карлик заговорив з вами, то постарайтеся запам’ятати його слова, якщо хочете зазирнути за своє майбутнє. Якщо не пам’ятаєте, про що говорили, то сон повинен послужити вам застереженням від помилок, які можуть згубно позначитися на вашому майбутньому. Сон, у якому ви побачили, що карлик загрожує вам, застерігає: стережіться небезпеки або нещастя. Дивіться тлумачення: Зростання, Урод, Казка.

Побачений вами в цирку або в іншому місці ліліпут сниться до проявів вашої егоїстичності. Якщо хочете бути щасливими, будьте більш уважні по відношенню до людей. Приснилося, що хтось із ваших рідних або друзів перетворився в ліліпута, — значить, на його порозі велике нещастя.

Якщо сниться, що ви вітаєтеся з карликом, то в найближчому майбутньому ваші стосунки з власними дітьми або іншими представниками молодших поколінь значно ускладняться. Побачили себе ліліпутом — це натяк на те, що ваші помисли і дії незабаром будуть, м’яко кажучи, далекі від благородних.

Карлики з’являються у вашому сновидінні (тільки якщо вони не злобні — тоді це до нещастя), завжди віщують щось благе. З гарною статурою і приємною зовнішністю карлик обіцяє цікаве життя, протягом якої ваші здібності будуть знаходитися в постійному розвитку, а також довгий фізичне і психічне здоров’я, створює передумови для участі у багатьох вигідних підприємствах. Якщо уві сні друзі стали карликами, подібна доля чекає їх.

Карлик символізує несвідомі сили природи — гномів, ельфів і т. п. Однак як сновидческий символ він сприймається в значенні «убогий душею». Бути самому карликом у сні означає проявляти дріб’язковість. Якщо ж вам здаються карликами інші, то це знак того, що ви спілкуєтеся з людьми, негідними вас. Бачити напад на себе злобних карликів обіцяє купу негараздів у житті.

Спостерігали за карликом — вас чекає більш високе суспільне становище в суспільстві, звання або посаду. Бачили себе карликом — будете здорові, фізично сильні і незалежні від важких умов. Для комерсантів, закоханих і селян це щасливий сон.

Побачити карликів — такий сон пророкує, що дріб’язкові й смішні люди, що входять у ваше оточення, стануть для вас джерелом прикрощів, на щастя, несерйозних.

Добрий — належить веселощі, свято. Злісний — отримаєте допомогу від гномів, стихиалий землі. Сон рекомендує вам підібрати відповідні прикраси і камені.

Карлик: символ спотвореного інстинкту (деформованого, перверзионного), вказує на присутність перешкоди або чужого неприродного в дії.

Сон про карлику – хороший знак. Добре складений карлик передвіщає вам цікаву життя, багату любовними пригодами і радісними зустрічами.

Карлик уві сні, провісник того, що Ваші заслуги будуть визнані, і ви досягнете певних успіхів у житті.

Попередження про те, що маєте справу з поганими людьми.

Реалізація якоїсь справи затримається.


Залишити відгук